2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

bunlarda yeni cicileri...

buda kuzucuğumun ilk hastane çıkışı, 1-2 tane daha alırız onlarda yeterli olur herhalde...

Nalan usenmedın mı bunları eklemeye yavrum :) Gule gule kullansın kızın bunları :)

yok canım biz zaten fotolarını çekip babaannesine gidince gösteriyoruz, zaten çekmiş olduğumuz için bi tek buraya yükleyip koymak kalıyo, herkese fikir olur bari, bende buraya çok baktım çünki alışverişe başlamadan önce...

ay bayıldım bayıldım şapkasına özellikle... mınıcık kafasında ne tatlı durcak yaaaa ısırırım ben onu

ay hazal, mavi battaniyenden ben iki tane aldim :).. benimkiler biri turuncu, oteki yesil..
erkeklere maviyi protesto ediyorum =)

nie kiz yakisio ama mavis erkek bebbeler ama herseyide mavi olmasin yanii abartma olmasin.

nalan bu yeni cicilerde cok hos gule gule giyinsin cimcimen kiz kiyafetleri baska vallaa

ay bayıldım bayıldım şapkasına özellikle... mınıcık kafasında ne tatlı durcak yaaaa ısırırım ben onu

ay çok güzeller nalancım alışverişin en zevklisi giyim bence bayılıyorum ben kıyafet almaya..

nie kiz yakisio ama mavis erkek bebbeler ama herseyide mavi olmasin yanii abartma olmasin.

nalan bu yeni cicilerde cok hos gule gule giyinsin cimcimen kiz kiyafetleri baska vallaa

çok tatlılar hepsi bende bayıldım valla ama galiba bunun sonu yok ya, aldıkca alası geliyo insanın sanki eksikler azalmıyo çoğalıyo gibi geliyo....

ayaklı küveti, göğüs pompasını felan almadım daha onlara daha sonra karar vercez...

daha neler çıkacak bakalım...

hazal, ben de dedigin gibi erkege surekli mavi ve tonlari, kiza da surekli pembe ve tonlari sevmiyorum. farkli bi suru renk var..
iste o battaniyeleri aldigimda kvalidem de yanimdaydi mavi verdi elime yok ben mavi istemiyorum dedim..
:) aslinda cook tatli bir maviydi ama zaten paketli kalmamisti bi tane vardi onu da acip bakmislar. ben de almadim iste..

kız nalan tü tü tü maşşşşallah herşeyi tamamlamışsınız artık oturup doğum için gün sayabilirsin kafan rahat

bu arada hepsi çookkk güseller allah iyi ve sağlıklı günlerde giydirmeyi nasib etsin

güle güle sağlıkla kullanın nalan hepsi çokk şekerr.

nalan chicco dmi o?
biraz agir gelmis bana sanki..

çok saolun kızlar çok teşekkür ederiz, yavaş yavaş tamamlamak üzereyiz, darısı sizlerin başına...

oto koltuğu kraft, diğerleri chicco nun kızlar...bebek arabası çok basit açılıp kapanıyo tek elle, ben çok beğendim, kumaşı duruşu çok kaliteli...

nalanım yatağı çok güzel maşallah zemuszemus

gül kız sen nerelerdesin, naptın görüşmeyeli, sana msn den mesaj attım gördün mü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…