2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

ffınfık anasına benzicekse bu cadı ki gidişat onu gösterioo biz şimdiden talibiz kızına haberin olsun:)))yerim kız ben onu düşünemiyorum o bikininin içinde o eteğin içinde güle güle kullanın çok güzeller....

nalann çok güzeller canım güle güle kullanın ya kız anası olmak daha mı zevkli ne bizde böyle cicili bicili şeyler yok hiç...

ffınfık anasına benzicekse bu cadı ki gidişat onu gösterioo biz şimdiden talibiz kızına haberin olsun:)))yerim kız ben onu düşünemiyorum o bikininin içinde o eteğin içinde güle güle kullanın çok güzeller....

kızıma bir sorayım miracle teyzesi bakalım kendisi ne diyecek opuyorumnanaktan
Teşekkür ederizŞeniz

nalann çok güzeller canım güle güle kullanın ya kız anası olmak daha mı zevkli ne bizde böyle cicili bicili şeyler yok hiç...

yok yavrim tamamen açgözlülük başka birşey değil düşün yani ben kız kıyafetlerini bırakıp kızıma erkekler için olan tulumlardan falan bakıyorum çok beğendiklerim oluyor ama napimbilmiyorumkismile

ay Fınfııııkkkk... kokoşun önde gideni olcak senin kız ya :) ama sen de yazlıkları almışsın hep maşallah maşallah :) güle güle kullansın kızın..
ha kızına ben de talip olurum dicem ama senın kızın da benım oglum da bızım gıbı cadı olurlarsa valla bunların anlasması ımkansız olur ihihihhihihihi :)

ay Fınfııııkkkk... kokoşun önde gideni olcak senin kız ya :) ama sen de yazlıkları almışsın hep maşallah maşallah :) güle güle kullansın kızın..
ha kızına ben de talip olurum dicem ama senın kızın da benım oglum da bızım gıbı cadı olurlarsa valla bunların anlasması ımkansız olur ihihihhihihihi :)

kışlık pijama, tulum, yelek falan falan aldım aslında da bunlar daha sevimli geliyor bana ondan bunları çektim :))

evet bizim gibi cadı olurlarsa anlaşamazlar bencede ama sanki benim kızım bana çekmeyecek gibi geliyor bakalım nasıl çıkacaklar :roflol:

finfikcik cok tatlilar güle güle giysin kizin bende bu hafta gidip bütün eksikleri tamamliycam insallah

Fınfık o zaman alabiliriz kızını.. tabi oğlum senini kıznı beğenirse, hıhhhh :roflol::roflol::roflol:

finfikcik cok tatlilar güle güle giysin kizin bende bu hafta gidip bütün eksikleri tamamliycam insallah

Teşekkür ederiz bizimde daha çook eksiğimiz tamamlayacaz inşallahh

Fınfık o zaman alabiliriz kızını.. tabi oğlum senini kıznı beğenirse, hıhhhh :roflol::roflol::roflol:

benim kızımın senin oğlunu beğenmeme ihtimaliyle aynı ihtimal dimi yavrimm:roflol::roflol:

Çocuklar süper ötesi anlaşsalar bile bizim yüzümüzden huzurları kalmazsempatiksalakcinni

kesssinlikle katılıyorum :) düğün zamanı filan ıkımızden de nefret ederler kesın :)
ayyy buyucekler de evlencekler bıle bıgun ya .. zaman cok hızlı gecıo :)

evet prop farkindayim cnm bu topikte sen ve ben aliyoz habire galiba yada bizden beteri varda simdik gorunmuolar. :KK1:

saol akcacim ben tulumu yakistiriyorum her bebege benim sipamda bol bol tulum giyecek insaallah cok tatli oluolar tulumun icinde.

sagol dilammacim sizin cicilerde cok tatli gule gule giyinsin prens ve prensesin
valla benim ki tek olmasina ragmen baygi aliom bi suru para harcadim sipama ALLAH sana kolaylik versin cnm yaa senin masraflar iki kati ama insan soz konusu bebegi olunca harcadiklari goze batmiyo aksine az gelio. saglikla giysin tum bebislerimiz
:Saruboceq:

Sağol canım.Biz de bir sürü şey aldık..İki tane falan ama almak zorundayız,özeniyoruz bir de ,hem de nasıl.....:ecrin_bebek:

Nalan ,fınfık cicileriniz pek güzelmiş..Nalancım yalnız hep büyük almışsın sanki,ilerisini düşünerek sanırım,alışverişin devamında alırsın zaten ilk giyeceklerini de..Güle güle giydirin..
Biz de alıyoruz pek çok şey de ,resim çek ,ekle üşendim:1closedeyes:

ay hazal, mavi battaniyenden ben iki tane aldim :).. benimkiler biri turuncu, oteki yesil..
erkeklere maviyi protesto ediyorum =)

nalancim hepside birbirinden güzeller güle güle giysin kizinopuyorumnanaktan

aa ne almıstın nıye degıstırıosun?
daha bızımkı gelmedı hollandadan geldüğü üçün, biz de beklıoruz eylulun 15ıne kdr gelcek dedıler bakalım e-bebektekı kankalarım her hafta haberdar edıolar bızı gelısmelerden :))

bu arada sen daha hastane cıkısı fln almadın cnm nıye boyle buyuk buyuk seylerle basladın alısverıse :) sen once bı o yenı dogdugunda gıycegı seylerı hallet, onlar da şirin görünüolar mrk etme :))

nalancım ilk cicileriniz hayırlı olsun. çok tatlı görünüyolar. bi ayakkabı vardı ona bayıldımmm..

nalannn ve fınfıkkkk cok güzellleerrr yerim onlarıı bennnnnnnn elbiselerinideeee

Nalancım bayıldım prensesin cicilerine hepsi de çok güzelmiş güle güle sağlıkla kullansın bebişin.

Nalan ,fınfık cicileriniz pek güzelmiş..Nalancım yalnız hep büyük almışsın sanki,ilerisini düşünerek sanırım,alışverişin devamında alırsın zaten ilk giyeceklerini de..Güle güle giydirin..

nalan finfik bebelerinizin cicileri cok hos gule gule giyinsinler.

kızlar hepinize çok teşekkür ederim daha güzelleri sizlerin olsun inşallah..

aslında aldıklarım büyük değil neden size büyük geldi acaba, bi kısmı 0-3 aylık bi kısmıda 3-6 aylık daha büyüğünü almadım yani...

Fınfıkcım ne kadan tatlı ciciler almışsın, güle güle kullansın kokoşun, hele o bikinisini ne kadar şirin öle...

Ateş ölçer, oda ve su termostatı, pilli burun aspiratörü...

3145.jpg

Biberonları, emzikleri, tırnak makası, biberon temizleme fırçası, emzik kutusu

3161.jpg

Göğüs pedi, yıkama süngeri, ağız bezi, kulak pamuğu, göğüs kremi...

3183.jpg

nalan finfik bebelerinizin cicileri cok hos gule gule giyinsinler.

Fınfıkcım ne kadan tatlı ciciler almışsın, güle güle kullansın kokoşun, hele o bikinisini ne kadar şirin öle...

teşekkür ederiz teyzeleriopuyorumnanaktan

Bebek bakım örtüsü, ıslak mendil, askı

3197.jpg

Tarak, fırça ve ayna takımı

3246.jpg

3217.jpg

yan yatırma yastığı

3218.jpg

boğulmayı engelleyen yastığı ve penye battaniyesi...

3227.jpg

silikon yorganı

3233.jpg

bezi ve başlıklı havlusu

3241.jpg

X