2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

hazal bana benzedın ıyıce habıre alıosun :) çok guzeller cnm gule gule gıysın oğlun uzerınde küçülsün :)

evet prop farkindayim cnm bu topikte sen ve ben aliyoz habire galiba yada bizden beteri varda simdik gorunmuolar.

güle güle kullanın hazal tulumu da çok tatlıymışşş:))

saol akcacim ben tulumu yakistiriyorum her bebege benim sipamda bol bol tulum giyecek insaallah cok tatli oluolar tulumun icinde.

Hazal güle güle giysin oğlun,çok güzel hepsi

sagol dilammacim sizin cicilerde cok tatli gule gule giyinsin prens ve prensesin
valla benim ki tek olmasina ragmen baygi aliom bi suru para harcadim sipama ALLAH sana kolaylik versin cnm yaa senin masraflar iki kati ama insan soz konusu bebegi olunca harcadiklari goze batmiyo aksine az gelio. saglikla giysin tum bebislerimiz
:Saruboceq:

nalan ne şekerlerrrr.. hele o ilk fotodakı peluşumsu şeyy... ayy çok tatlıopuyorumnanaktan
ama hep pembe beyaz calısmıssın gozumden kacmadı degıl :)) ihihihihihi

nalan ne şekerlerrrr.. hele o ilk fotodakı peluşumsu şeyy... ayy çok tatlıopuyorumnanaktan
ama hep pembe beyaz calısmıssın gozumden kacmadı degıl :)) ihihihihihi

çok saol cnm, ama genelde kızlar için hep o renkler vardı bide mor eflatun felan, eşofmanları mor renkte aldım zaten, insan ne alacağını ne renk alacağınıda bilemiyo böle birden, deli gibi sağa sola saldırdık valla, bu kadar şeye o kadar para verdik düşün yani...

biz daha yeni başladık, bu alışveriş çılgınlığı daha 2-3 hafta sürer bizde, yarın halimiz olursa bi kısım daha ıvır zıvır almaya gideriz e-bebekten, zaten 110 TL hediye çekimiz var ordan daha...

aldığım bebek arabasını değiştirsem diyorum onada karar veremedim ya...

nalancim hepside birbirinden güzeller güle güle giysin kizinopuyorumnanaktan

aa ne almıstın nıye degıstırıosun?
daha bızımkı gelmedı hollandadan geldüğü üçün, biz de beklıoruz eylulun 15ıne kdr gelcek dedıler bakalım e-bebektekı kankalarım her hafta haberdar edıolar bızı gelısmelerden :))

bu arada sen daha hastane cıkısı fln almadın cnm nıye boyle buyuk buyuk seylerle basladın alısverıse :) sen once bı o yenı dogdugunda gıycegı seylerı hallet, onlar da şirin görünüolar mrk etme :))

nalancım ilk cicileriniz hayırlı olsun. çok tatlı görünüyolar. bi ayakkabı vardı ona bayıldımmm..

Nalancım bayıldım prensesin cicilerine hepsi de çok güzelmiş güle güle sağlıkla kullansın bebişin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…