Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

rica ederim canım beğenmene sevindim şimdi saç modeli düşünüyorum bir de taç mı acaba çiçek mi taktırsam saçıma kararsızım

ben ince bir taç takmayı düşünüyorum canım. şimdi çıkmam lazım akşama beğendiğim saç modellerini eklerim

yarenkacım ne güzel mesleğin var canım ben de çok istemiştim öğretmen olmak ama çok şükür mesleğimden memnunum şuan
haberlerde izlemiştim canım öğretmen ataması yapılacakmış epey

rica ederim canım beğenmene sevindim şimdi saç modeli düşünüyorum bir de taç mı acaba çiçek mi taktırsam saçıma kararsızım

ben saçlarımı maşa yaptırcam galiba şimdilik öyle düşünüyorum ince bir taç bide öyle salık kalsın:) ama çiçek fikri de olabilir aslında benim ablamda çiçek vardı o da hoş duruyor

ben saçlarımı maşa yaptırcam galiba şimdilik öyle düşünüyorum ince bir taç bide öyle salık kalsın:) ama çiçek fikri de olabilir aslında benim ablamda çiçek vardı o da hoş duruyor

ben de topuz istemiyorum canım açık olacak benimki de büyük dalgalar olsun istiyorum ama çiçek olursa sadece bir yandan omuzlarıma dökülsün istiyorum bakalım karar veremedim mayıs sonu gibi saç provam olacak o zamana kadar model bulurum heralde bayanssulusmile

ya kızlar az önce konusu geçti bi arkadaşımla benim düğün nasipse ekimde diyoruz bir ay daha erteleyip kasımda yapsak gelinlik salon vs fiyatlarında çok farkeder mi sizce?

ayyy kızlar şimdi aradılar gelinliğim bitmiş hazırmış çağırıyolar heyecan bastı beni iş çıkışı hemen gidicem kaydirigubbakcemile2delikafaduldendelikafadulden

ya kızlar az önce konusu geçti bi arkadaşımla benim düğün nasipse ekimde diyoruz bir ay daha erteleyip kasımda yapsak gelinlik salon vs fiyatlarında çok farkeder mi sizce?

canım bence bir aydan farketmez çok fazla ,
bence yaz ve bahar ayları artış fazla oluyor ben de ekim kasım gibi istiyodum nikahımı ama öne aldık iyi de oldu aslında :dance:

benm sınavlar eylülde canım evet
benide aradılar az önce gelinlik bitmiş benide bastı heyecann

ncakir89 aa canım tesadüfe bak ikimizde süper heyecanlıyız bugün kaydirigubbakcemile3
buarada heraaa nerde kızlar bugün işi mi vardı yoksa ben mi kaçırdım

ayyy kızlar şimdi aradılar gelinliğim bitmiş hazırmış çağırıyolar heyecan bastı beni iş çıkışı hemen gidicem kaydirigubbakcemile2delikafaduldendelikafadulden

ne güzel cnm yaa güle güle giy inş.hemen oraya git ay insan duramaz =)

iyymm canım ben heyecanlıyım sen nasılsın bakalım yoktun sabah???

iyi canım nolsun hayırlı olsun bu arada kızlar gelinliklerinizz benimki daha yapım aşamasında 6 haziranda teslim alcam inşallah umduğunuzdan dahada güzel gelinliklerle karşılaşırsınız ben napim dolanıyodum topiklerde

saol canım benim nikah günümde gelinliğini alıcaksın sen de inşallah seninde gönlüne göre hazırlanır tatlım :Saruboceq:

amin kızlar hepimiz için inşallah herşeyin en hayırlısı olur
ferhat gçer kızım şarkısını dinliyorum ben de çok methetti arkadaşlar sizler beğendiniz mi kızlar :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…