Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet ben de etkilendim şimdi canım bir de buralarda bir topicte bir yazı okumuştum babaevinden ayrılmayla ilgili onda da çok etkilenmiştim :çok üzgünüm:

mucizem o topici hiç hatırlatma ağlamaktan hoşaf olmuştum okudukça ay hiç dayanamıyorum ben ya içim parçalanıyo öyle şeylerde

ekle cnm yarın bakarım bende ben daha başlamadım o işlere ama nasıl heyecan olduğunu hissedebiliyorum..zemuszemus

senin kasımda olacak dimi canım ?sen de yazın başlarsın gelinlik bakmaya artık dikim olacaksa zaten epey sürüyo hazırlanması çeyiz durumun nasıl eşya filan alıyomusun tatlm :icecream:?

offffff babamla pek yıldızlarımız barışmasada çook özlicemm onlarıı hele annemi evden yarım saatliğine biyere gidio kadın on kere arıorum nerde kaldın die mafoldumben

bende öyleyim cnm ya geçenlerde arkadaşıma gittim kalmaya aklım çıktı eve dönene kadar nasıl ayrı durcaz bizzz ;(

kızlar bende düğün günlerini okuyodum demin bazıları o kadar duygulu yazmışki okurken gözlerim doldu ben kesin o gün salya sümük ağlarım evden çıkarken

annem beni korkudan başıma bişi gelcek die kimseye kalmya bile yollamzdı.şimdi gidicem temelli ya.başladı ağlamaya şimdide.kızıma dokunmayın falan dio.

mucizem 10/10/10 diyoruz düğünü ama daha kesin değil kasımda havanın çok kötü olmayacağını bilsem kasıma ertelemek istiyorum ama çok kararsızım çookkk

hele ben şimdiden düşünüorumda bazen gizli gizli ağlıorum geceleri evmde vakt geçrmek istiorum hep ooofff

kızlar bende düğün günlerini okuyodum demin bazıları o kadar duygulu yazmışki okurken gözlerim doldu ben kesin o gün salya sümük ağlarım evden çıkarken

cnm o anı düşündükçe zaten içim bi kötü oluyoo şimdiden yaşıyo gibiyim :KK43::KK43:
bunun daha az can acıtan bi yolu yokmu yaa:a015:

annem beni korkudan başıma bişi gelcek die kimseye kalmya bile yollamzdı.şimdi gidicem temelli ya.başladı ağlamaya şimdide.kızıma dokunmayın falan dio.

cnm sizde ayrı şehirlerde mi oturacaksınız benim öyle manisaya gideceğim bende çok üzülüyorum amaa :KK43:

X