Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

canım benim de pendikte leyla moda evinde şuan ufak değişiklikler yapılıyor ben gelinğimi hazır aldım beden olarak küçültücekler belden ve ince askılı bir modeldi straplez yaptırıyorum canım hımmmm kelebek kol da güzel durur canım, straplezde inşallah çekiştirme sorunu yaşamam bikaç arkadaşım üzerinden kayar filan dedi rahat edemezsin dediler bakalım son provoda denicem :dance:

tesettürlü değilim canım:) ben straplez istiyorum çok kabarık olmasın istiyorumm şimdilik aklımda olan bu :)

heracım inan bişi anlamadım kafamçokkarıştı
hızlı resime nerden girilio onu bi anlasam gerisi gelicek te

heracım [/B nişanlığın güzel gelinliği andırıyo bembeyaz yakışmıştır eminim yüzünü göremiyorum ama :asigim: ben de nişanımda kabarık bir elbise beğenmiştim daha sonra abiye tarzı bişeyde karar vermiştim

eğer lojman çıkarsa sancaktepe de kalıcaz ama çıkmazsada bağlarbaşından ev arıyoruzz orda oturucaz sen nerdesin canım

teşekkür ederimm kzılarr :) beyaz değil gri kızlarr beyaz gibi duruyooo bnde sonnrdan dedim keske farklı bi renk tercih etseydım amaaa neyse artıkın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…