Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ayyyy aynı benim gelinliğimi tarif ettin canım hafif kırık beyaz straplez ve aşırı kabarık değil benimkisi de bayanssulusmile

benn seninn gelinliğinin resminii nerden görebilirimm valla merak ettim şimdii bide benim aklımda olan model falndırrr nasıll sevinirim:)

benn seninn gelinliğinin resminii nerden görebilirimm valla merak ettim şimdii bide benim aklımda olan model falndırrr nasıll sevinirim:)

akşam eklerim canım istersen şuan işyerindeki pc de yok resimlerim yarenkacım da görmek istiyodu zaten sana da fikir olur tabiki de opuyorumnanaktan

ya kıslar şu parke işinde takıldım çok fena bizim bütün ev parke olursa 1500 tl yi geçicek zaten çok masrf yaptık hiç 1500-2000 tl vermek istemiorum zaten pekte durum yok bu aralar dediğim gibi çok masrf oldu.parke yerne daha düzgn ve ekonomk ne yaptırabilirm.bu konuda lütfen yardımcı olun bana.

canım benim de pendikte leyla moda evinde şuan ufak değişiklikler yapılıyor ben gelinğimi hazır aldım beden olarak küçültücekler belden ve ince askılı bir modeldi straplez yaptırıyorum canım hımmmm kelebek kol da güzel durur canım, straplezde inşallah çekiştirme sorunu yaşamam bikaç arkadaşım üzerinden kayar filan dedi rahat edemezsin dediler bakalım son provoda denicem :dance:

benim kisi avrupa yakasında özden gelinlik de dikiliyo canımm.

straplez de benim de öle bi tereddütüm vardı ama inan öyle bi sıkıyolarki sanmıyorum yani düşüceğini falan ama provolarda her durumu düşünerek deneme yapmak lazımm yerimseniben

ya kıslar şu parke işinde takıldım çok fena bizim bütün ev parke olursa 1500 tl yi geçicek zaten çok masrf yaptık hiç 1500-2000 tl vermek istemiorum zaten pekte durum yok bu aralar dediğim gibi çok masrf oldu.parke yerne daha düzgn ve ekonomk ne yaptırabilirm.bu konuda lütfen yardımcı olun bana.

mineflo daha uygun benim bildiğime göre parke biraz daha düzgün duruyor ama hem daha ekonomik hemde hemen hemen aynı gibi

nçakır bn yer döşemelri hakkında bilgiye sahip değilim ama laminat var marley falan var ama sürekli değişecek seyler değil marleydeki sonuc facia sürekli çiziliyo faln hos durmuyo sen bilirsin ama

benim kisi avrupa yakasında özden gelinlik de dikiliyo canımm.

straplez de benim de öle bi tereddütüm vardı ama inan öyle bi sıkıyolarki sanmıyorum yani düşüceğini falan ama provolarda her durumu düşünerek deneme yapmak lazımm yerimseniben

evet canım benimle ilgilenen bayanda öyle bir sıktıki nefes alabiliyomusun diye sordu ben çok zor alıyorum dedim tmm iyi o zaman ölçüyü alıyorum dedi kaydirigubbakcemile3 ben de gelinliğimde nefes alamıyodum filan diye takıldı bana orada ama esneme payı bırakıcam dedi sonunda da sempatiksalakcinni

heraaacımm güle güle kullanın oturma grubunuzuuu renkleri çok güzelll hihoyyyt hihoyyyt zatenn banaaa beyaz olsunn daa ne olursa olsunnnn bayılıyorummm

kol kısımları yuvarlak olsa bizim koltuklara çok benziyo :) ben de ekliyim resimleri ama ben de öğrenmek istiyorum şöle büyük resim eklyebilmeyiii lütfennnn :sinifsinif:

canım kendi eviniz mi? eğer öyleyse laminant parkeden şaşma derim ist.da toptan satış yerleri var fiyatları 12 Tlye kadar iniyo işçiliğini orada sen de yaptırabılırsın canım
benim evim kiralık bende tüm odalara yaptırttım ev sahibime tertemiz oldu ama tabii tuzlu da kaydirigubbakcemile3

minöfleyi biliorum ama oda yumuşak oluomuş en ufak şeyde çizlio yırtılıo diolar.iz kalıomuş koltuk izleri falan.marley ise çok daha ekonomik bizim evde onlardan var ne bi yerinde çizik oldu nede yırtılma bilmiorum napcam.laminant parkeler çok aşırı pahalı.bizim odalar ve salonda çok büyük o yüsden çok masraf olucak.bu akşam bakıcaz bakalım.

canım kendi eviniz mi? eğer öyleyse laminant parkeden şaşma derim ist.da toptan satış yerleri var fiyatları 12 Tlye kadar iniyo işçiliğini orada sen de yaptırabılırsın canım
benim evim kiralık bende tüm odalara yaptırttım ev sahibime tertemiz oldu ama tabii tuzlu da kaydirigubbakcemile3

canım bursada bikaç yere baktıık metre karesi 12-13 - 14 değişio ama dediğim gibi ev biras büyük hele salonla bir oda feci..ev kendimizin ama eski ev yenisi yapılacak 1 2 sene içinde.kalıcı değiliz bu evde ama ne kadar otururz bilemicem.

aa brezep nereye gelin geliyonn :) bnde anadlu yakasındayım damlacım yardımcı olabilirim yer konusuda :KK66: n çakır içinde kalıcı değilsen idarelik birsey yaptr bnce cnm marleyden menunsan mesela ole birseyde düşünebilirsin

X