Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yani 1.5 hafta sonra kesin alınacak mı yoksa sancı falan olmazsa bekleyecek misin canım?[/alınacak canım sezeryanlar zaten 38. haftada yapılıyor haftaya salı tarih koyacağız.ya 23 mart yada 28 mart istiyorum bakalım artık.zaten kasılmalarım sancılar devam ediyor ama tek avantajım açılma yok ve ben sancıları hissetmiyorum çok fazla.

günaydın kıslar nasılsınız benim hala baş agrım tam gaz devam ediyor pc de durmak istemiyorum oda tetikliyor

luckycim saglıkla gelsin ege bebeğimiz :nazar:

yani 1.5 hafta sonra kesin alınacak mı yoksa sancı falan olmazsa bekleyecek misin canım?[/alınacak canım sezeryanlar zaten 38. haftada yapılıyor haftaya salı tarih koyacağız.ya 23 mart yada 28 mart istiyorum bakalım artık.zaten kasılmalarım sancılar devam ediyor ama tek avantajım açılma yok ve ben sancıları hissetmiyorum çok fazla.
anladım canım hayırlısı olsun artık, sancı hissetmemen de güzel:)
günaydın kıslar nasılsınız benim hala baş agrım tam gaz devam ediyor pc de durmak istemiyorum oda tetikliyor

geçmiş olsun canım bol bol dinlen, umarım geçmiştir şimdiye kadar

günaydın herkese...

amin canımm çok geçmiş olsun sana da...

anladım canım hayırlısı olsun artık, sancı hissetmemen de güzel:)

geçmiş olsun canım bol bol dinlen, umarım geçmiştir şimdiye kadar

günaydın herkese...
amin cnm sorma belki normal doğum yapsam çok zorlanmayacağım ama psikoloji kalmadı bende her gün yeni bir şey...hamileliği elim karnımda ay tekmeledi diye sevinerek geçireceğim bir süreç sanmıştım :KK70:

günaydınnn :KK70:

günaydın kıslar nasılsınız ben bugün biraz daha iyiyim baş agrım kalmadı ama fazlada oturmmak istemiyorum pcde tetikliyor

sizler nasılsınız yarenkacım nasıl gidiyor dersane bilgisayar kursu

günaydın kıslar nasılsınız ben bugün biraz daha iyiyim baş agrım kalmadı ama fazlada oturmmak istemiyorum pcde tetikliyor

kurslar iyi gidiyor canım salı günü bilgisayardan ilk sınavımızı olduk eşimi 5 puanla geçtim:) bugün de öğleden sonra annemlere gideceğim, cumartesi gidecektik ama eşimin arkadaşının nişanı çıktı o yüzden bugün gidiyoruz. sen nasıl oldun canım?

günaydın kızlar...

kurslar iyi gidiyor canım salı günü bilgisayardan ilk sınavımızı olduk eşimi 5 puanla geçtim:) bugün de öğleden sonra annemlere gideceğim, cumartesi gidecektik ama eşimin arkadaşının nişanı çıktı o yüzden bugün gidiyoruz. sen nasıl oldun canım?

günaydın kızlar...

ödevleri o yapsın sen 5 puanla geç :KK1::KK1: iyi eglenceler nisanda canım ben iyiyim arada bi yokluyor alıstık artık :KK34:

merhabaa canlarım uykusuzluğumun tavan yaptığı günlerdeyim:KK43:(

Sizler nasılsınız ben arayı açıp duruyorum geçmişi okuyup geliyorum :))

eee bu dünya böyle işte:) ben de şimdi geldim annemlerden, hava çok sıcak dün de lapa lapa kar yağıyordu:)

öleymiş dün kar bugun güneş tam hastalık havası dikkat et canım

ah kıyamam sana canım imkanın oldukca yat dinlen

uykusuzluk çok zor egemen gece çok sık uyanıyo dişlerden yapıyo heralde en uzun 3 saatte bir uyanıyo oda herzama olmuyo genelde 2 saatte bir uyanıyo aliş kaç aylık oldu biz 8.5 aylık olduk 3 altta 3 üstte 6 tane dişimiz var

günaydın kızlar...
süpersin canım maşallah sana :)inşallah nişan güzel geçer

dikkat et kendine canım...

eee bu dünya böyle işte:) ben de şimdi geldim annemlerden, hava çok sıcak dün de lapa lapa kar yağıyordu:)
:))) Aman tam hastalık zamanı dikkat et canım kendine.bu arada kayınvalidemler de istanbula taşınıyor canım sizin oralara.yazın yolumuz düşecek gibi grünüyor :KK70:

canım fırsat buldukça dilen iice de öp kuzunu..

uykusuzluk çok zor egemen gece çok sık uyanıyo dişlerden yapıyo heralde en uzun 3 saatte bir uyanıyo oda herzama olmuyo genelde 2 saatte bir uyanıyo aliş kaç aylık oldu biz 8.5 aylık olduk 3 altta 3 üstte 6 tane dişimiz var
maşallah egemene canım darısı bizlere...
GÜnaydın herkese :) Salı günü randevumuzda tarih belli olacak aynı hafta içinde yada bi sonraki hafta doğumumuz olcak hayırlısı ile.netleşnce tarihi veririm :)))

anne olmak kolay değil işte canım ama yakında çıkarırsın tadını:)
öleymiş dün kar bugun güneş tam hastalık havası dikkat et canım

ah kıyamam sana canım imkanın oldukca yat dinlen
evet canım maalesef tam hastalık zamanı

:))) Aman tam hastalık zamanı dikkat et canım kendine.bu arada kayınvalidemler de istanbula taşınıyor canım sizin oralara.yazın yolumuz düşecek gibi grünüyor :KK70:

GÜnaydın herkese :) Salı günü randevumuzda tarih belli olacak aynı hafta içinde yada bi sonraki hafta doğumumuz olcak hayırlısı ile.netleşnce tarihi veririm :)))

süper canım yazın bekliyorum o zaman:) nereye taşınıyorlar kağıthaneye mi

güzel haberlerinizi bekliyoruz canım

aliyi uyuturken bende sızıp kalıyorum genelde:)

Esracım biz 6.5 aylık olduk aynı bizimde en fazla 2 saatte bir uyanıyor bazen gecede 2 3 kez uyanıyor o zaman çok mutlu oluyorum:)

Luckycim çok az kalmış ya çoook heyecanlı aklıma geldikçe bende doğum anını yaşıyorum tekrar o karnımda kıpırdanmaları böyle şişlik gibi oluyordu bir taraf çook güzeldi tabi doğuncada bambaşkaaa:emir_bebek:

Gülpembecim senin nasıl gidiyor kıpırdanmaya başladımı minik bulantıların ne durumda

Yarenkacım sen nasılsın halana kızdığını yazmışssın da takma canım ya boşver...Kurslar nasıl gidiyor..

Oğlum hepinizii çook öpmüşş teyzelerimm ben aslında uslu bebeyim ama annem beni hep şikayet ediyoyy diyor:nazar::emir_bebek:

Mehaba kızlar Düğün tarihimize kadar oaln yolda birbirimize destek olmaya ve tecrubelirmizi paylaşmak için :) zemuszemus

anne olmak kolay değil işte canım ama yakında çıkarırsın tadını:)

evet canım maalesef tam hastalık zamanı

süper canım yazın bekliyorum o zaman:) nereye taşınıyorlar kağıthaneye mi

henüz ev yok canım bakıyorlar ama ofis ve görümcem orada olduğu için o taraf olur muhtemelen.

güzel haberlerinizi bekliyoruz canım

Esracım biz 6.5 aylık olduk aynı bizimde en fazla 2 saatte bir uyanıyor bazen gecede 2 3 kez uyanıyor o zaman çok mutlu oluyorum:)

Luckycim çok az kalmış ya çoook heyecanlı aklıma geldikçe bende doğum anını yaşıyorum tekrar o karnımda kıpırdanmaları böyle şişlik gibi oluyordu bir taraf çook güzeldi tabi doğuncada bambaşkaaa:emir_bebek:

Gülpembecim senin nasıl gidiyor kıpırdanmaya başladımı minik bulantıların ne durumda

Yarenkacım sen nasılsın halana kızdığını yazmışssın da takma canım ya boşver...Kurslar nasıl gidiyor..

Oğlum hepinizii çook öpmüşş teyzelerimm ben aslında uslu bebeyim ama annem beni hep şikayet ediyoyy diyor:nazar::emir_bebek:

Valla henüz heyecan başlamadı ama hareketleri canımı yakar oldu iyice sabırsızlanıyoruz kucağımıza almak için bize de rabbim o günleri nasip etsin inşallah :))
benim için de kocamannnnn öp paşamızı

Son düzenleme:

henüz ev yok canım bakıyorlar ama ofis ve görümcem orada olduğu için o taraf olur muhtemelen.

Valla henüz heyecan başlamadı ama hareketleri canımı yakar oldu iyice sabırsızlanıyoruz kucağımıza almak için bize de rabbim o günleri nasip etsin inşallah :))
benim için de kocamannnnn öp paşamızı

junecim daha hissetmiyorum hem ufak hem ilk hamilelikde hissedilmez diyorlar bekliyoruz artık 20.haftaları :nazar::nazar:

luckycim cok heyecanlı salı günü haberlerini bekliyoruz :nazar::nazar:

Günaydınn kızlar nasılsınız:)

Luckycim bekliyoruz bugün haberlerini,Gülpembecim doğru ya bende 18 haftalıkken mi ne hissetmiştim ilk defa unutmuşum bile:26:

Günaydınn kızlar nasılsınız:)

Luckycim bekliyoruz bugün haberlerini,Gülpembecim doğru ya bende 18 haftalıkken mi ne hissetmiştim ilk defa unutmuşum bile:26:

günaydın canım iyiyim siz nasılsınız? evet bakalım luckymiz ne zaman doğuracak:)

güaydın kıslar asılsınız 2 gecedir uyumuyoruz yine junecim dediğin gibi gece 3 kere kalktığı zaman uykumu alıyorum ama saat başı uyandığı zaman sersem gibi oluyorum maşallah alişe bizde alişi öptük kocaman paşa yanımda kedi kendie bişeyler söylemeye çalışıyo luckcim hayırlı haberlerini bekliyoruz cnm

X