Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

amin cnm çok sağol dualarınızı eksik etmeyin yeter azcık daha beklese kilo alması fln açısından iyi olur da bakalım artık... maşallah kuzucuğuna...

istiyorlarki kızları hep yanında olsun

iyice dinlenin canım

artık takmıyorum canım ya insanları mutlu etmek zor, hadi sen dinlen tabi canım dikkat et egeye
bir dahaki gidişimizde büyük ihtimal yine konu açılır içimi dökeceğim artık:)
istiyorlarki kızları hep yanında olsun

iyice dinlenin canım

onlar istedikçe ben inat yapıp gitmeyeceğim

dök bencede bende anneme döküyorum eşim ister istemez rahatsız oluyor hergün konusuyoruz ama babalarımızıda değiştiremeyiz işte

herkes kadına inat hamile kalmış galiba:)

biri plansızdı hiç istemiyordu digerinin kocası istiyordu hava atıyordu sınıfta ben calıscam diye bi arkdas da ben gibi planlıydı hatta planlı olan arkadasım 6-7 senedir dedi burdayım işde bulamadım dedi ne yapıcam en iyisi cocuk dedi yaptı

merhaba kızlar bizim burda yine kar fırtınası var televizyonda kanallar çekmeyince dedik heralde kar yağıyor camdan baktım her taraf bembeyaz:) luckycim daha doğurmadın galiba sevindim buna:)

merhaba kızlar bizim burda yine kar fırtınası var televizyonda kanallar çekmeyince dedik heralde kar yağıyor camdan baktım her taraf bembeyaz:) luckycim daha doğurmadın galiba sevindim buna:)

amanınnn istanbul bu sene hatta tüm Türkiye coştu valla :))) Yok canım doğurmadım ama önceki gün akşamdan beri düzenli aralıklarla kasılmam var sancı hissetmiyorum ama kaıslmalarım son hız devam.Birazdan randevumuz var zaten ona gideceğiz her an doğurabilirim sanırım çünkü bir sonraki şikayette alırız artık risk kalmadı demişti bakalım bugün biraz heyecanlı gidiyorum randevuya daha erken aslında ama bir an önce kucağıma almayı da ummuyor değilim bakalım
günaydın herkesee

sorma valla canım ama şimdi yağmıyor yerini gürül gürül bir yağmura bırakmış:)
artık bir şey olmaz canım 36. haftayı da bitirdin nasıl olsa ama ne kadar geç gelse kar tabi:) güzel haberlerini bekliyoruz

günaydın kızlar...

günaydın kıslar nasılsınız ben iyi olmaya calısıyorum :2:

merhaba herkese..doktordan geldik her şey yolunda çok şükür.haftaya salı kontrolümüz var tekrar istersem haftaya istersem öbür hafta alıyoruz Doruk Ege bebeğimizi...Haftaya salı tarih koyacağız Allah izin verir ve Doruk da beklerse..en çok istediğim normal doğumdu ma artık 4 haftadır geldi gelecek stresi hastahanede yatıp çıkmanın gerginliği ve sürekli yatmamın verdiği psikoloji ile yapamayacağıma karar verdim normal doğum ne o kadar sabrım kaldı ne d psikolojim çünkü.Hayırlısı olsun hakkımızda.23 mat olarak ya da 28 mart olarak düşünüyorum şu an tarihi.sanırım asıl şimdi vakit geçmeyecek çok heyecanlı onu kucağımıza alacağımızı düşünmek rabbim izin verirse :)

günaydın kıslar nasılsınız ben iyi olmaya calısıyorum :2:
niye canım ne oldu iyi değil misin?
çok sevindim canım inşallah bekleyebildiği kadar bekler ege bey, sanki acelesi neyse:)

niye canım ne oldu iyi değil misin?

çok sevindim canım inşallah bekleyebildiği kadar bekler ege bey, sanki acelesi neyse:)

İnşallah canım valla acelesini ben de anlamadım ama şurda 1.5 hafta kaldı bekler sanırım o kadarcık :)
Gülpembem nasıl oldun cnm?
GÜnaydın herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…