Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

Gülpembe ;

canım tekrar ediyim çok sevindim vallahi ya eylül de anne olacaksın demek ki minik o zamana geliyor
cinsiyeti falan belli mi ? artık face,msn giremiyorum seninde aklında olsun :2:

cok tesekkürler tatlım darısı senin basına evet eylülde gelcek kısmetse cinsiyetini daha ögrenemedik en son gittiğimde cok ufakdı buradan yazısırız

cok tesekkürler tatlım darısı senin basına evet eylülde gelcek kısmetse cinsiyetini daha ögrenemedik en son gittiğimde cok ufakdı buradan yazısırız

amin canım inşallah. :)

şimdi miniciktir.tamam canım devam ederiz buradan eeee neler yapıyorsun nasıl gidiyor alıştınmı?

merhaba kızlar nasılsınız ??

gülpembecim çok sevindim bulantılarının geçmesine valla şanslısın kısa zamanda bitmiş :)
damlacım geçmiş olsun cnm çocukla zordur hastalık
yarenkacım inşallah ilgilenirler sizinle olmadı açın davayı o kadar para verdiniz sonuçta
luckycim

dersane iyi gidiyor canım gidip geliyoruz bakalım bu sene ne olacak

çok sağol canım, sen nasılsın neler yapıyorsun?

günaydın herkese...

günaydın kıslar nasılsınız

sebnemcim cok saol evet erken bitti arada bir oluyor ama eskisine göre azaldı cok şükür

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine...aliyi de öp kocaman..başınız sağolsun cnm çok üzüldüm gerçekten kaç haftalıktı cnm?

gülpembecim gözün aydın cnm çok sevindim geçmesine bulantılarının.şebnemim nasılsın kuzum??

Merhaba herkese.biz 1 gece hastahanede yattık malesef salı günü..Pzt kontrolde her şey yolunda çıktı fakat salı günü gece kan geldi bir kaç damla acile gittik hçbir şey çıkmadı ama sabah da kan gelince tekrar gittik sancı çıktı bi de suyum geldi zannettik acil sezeryana alınacağımız söylendi ağla ağla mahvoldum.neyseki muayene sonrası akıntı olduğu anlaşıldı ve çok akıntım varmış.sonrasında sancılarım da geçti çok şükür ama 2 ciğer geliştirici iğne, 2 antibiyorik iğnesi, 2 şişe serum ve kan uyuşmazlığı iğnesi ile 1 gün sonra çıktık ama artık sürekli tedirginiz malesef bebeğim inşallah tekrar acele etmeye kalkmaz çünkü en azından 36. haftayı doldurmamız gerekiyor henüz çok küçük çünkü.Artık bizi tedirginlik dolu günler bekliyor tek dileğim hiç olmazsa 36yı doldurmak bakalım artık randevularımız da haftada bire düştü..dualarınızı eksik etmeyin lütfen...elimden gelse canına can katacağım gerçekten annelik neymiş şimdi anladım aklıma kendimle ilgili tek bir şey gelmedi hemen doğum deyince tek söylediğim ama çok küçük cümlesi oldu

çok geçmiş olsun canım yaa inan çok üzüldüm çok dikkat et kendine inşallah en az 2 hafta daha sorun çıkmaz tabi tek dileğimiz gününde doğması, bence çok tedirgin olma düşünmemeye çalış gerçi söylemesi kolay ama yapacak da bir şey yok maalesef, erken de doğsa nasılsa sağlıklı olacak canım üzülme sakın

Çok çok sağol bitanem bugün daha iyiyim çok şükür toparlıyorum kendimi...gidip de bugün alacağız dediklerinde yüreğim ağzıma geldi dünyam başıma yıkıldı tek söyleyebildiğim ağlayarak ama daha çok küçük oldu...Annelik neymiş işte şimdi anladım ben...doktorum da 36. haftayı en azından doldurmamız gerektiğini söyledi ahh daha çok küçük dedi.şükür ki sancım kanama fln geçti şu an 2 gündür de yok içim bira rahatladı bi de içimde inşalah sebepsiz değildir bi ferahlık var bekleyecek oğlum allahın izni ile inşallahh...ahhh elimde olsa canına can katarım...şu an doğarsa 1 hafta ile 1 ay arası küvezde kalma risk varmış onu orda bırakıp çıkmak.....off bilmiyorum ama oğlum bekleyecek rabbimin izni ile

çok geçmiş olsun cnm dikkat et kendine allahı izniyle sağ salim kucağına alırsın iş yavrunu

günaydın kızlar nasılsınız biz oğluşumla iyiyiz egeme uyuyo bede rahat rahat yazayım dedim bugülerde huysuzluğu üstüde dişlerde dolayı 4 tae dişimiz çıktı bikaçtaneside yakında çıkıcak gibi damakları beyazladı

doruk ege beklicek annesini üzmez o biraz yaramazlık etmek istedi

egemene ısırmaya basladı mı peki

iyi akşamlar kızlar, dün akşam annemlere gittik kuzenlerim falan da geldi kaldılar beni dersaneye de göndermediler bugün:) hep beraber sinemaya gittik, her şey aniden gelişti yani siz ne yaptınız hafta sonu

iyi akşamlar kızlar, dün akşam annemlere gittik kuzenlerim falan da geldi kaldılar beni dersaneye de göndermediler bugün:) hep beraber sinemaya gittik, her şey aniden gelişti yani siz ne yaptınız hafta sonu

günaydın canım olsun arada değişiklik iyi gelir hangi filme gittiniz

benim haftasonum aynıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…