Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

Canımm çok sinir oldum valla.ben de bellonanın servis hizmetinden hiç memnun değilim bi sorun olduğunda on kere arıyoruz kaç ay sonra geliyorlar :S Şikayet etmek mahkeme en iyisi tazminat alsanız yeter zaten :)))
herkese günaydın...
Günaydın cnm nasılsın? DÜn doktordaydık 2436 gr olmuş oğluşum her şey yolunda binlerce şükür gün dolduruyoruz bakalım :))) öpüyorum hepiniziii

herkese günaydın...

günaydın kıslar nasılsınız bugun

egeye nasılda büyüyor

iyiyim canım egeye de maaşallah doğacak kıvama gelmiş nerdeyse:) sen de bellonadan memnun değilsen sevindim biraz hepsi aynı şeyi yapıyor demekki. mahkemeye de babamın başvurması gerekiyormuş fatura onun adına diye, hafta sonu gidince detaylarıyla anlatırım artık babama

egeye nasılda büyüyor

ben iyiyim canım 129 soru çözdüm kendime ödül olarak buraya girmeyi verdim sen nasılsın

hep derlerki beyaz esya sans isi sanırım mobilyada öle annemler bellonadan memnun mesela

afferim sana aksamki bilgisayar kursu nasıl geçti

hep derlerki beyaz esya sans isi sanırım mobilyada öle annemler bellonadan memnun mesela

valla kurs beklediğimden iyi geçti zaman çok çabuk geçti inşallah bundan sonra da böyle devam eder, istemeyerek gidiyorum zaten bari iyi geçsin. eşime de dedim sıkılsan bile bana söyleme, mecbur geliyoruz moralim bozulmasın

egeye nasılda büyüyor

teşekkür ederiz teyzelerimizzz oğluşum artık sadece hafta sayıyor gelmek için Allah izin verirse ve her geçen gün heyecan başlıyor

Ben salon takımımdan memnunum cnm ama yatakodasından memnun değilim çünkü antalya çok sıcak olduğu için yan bantları atmıştı kaç ayda değiştirdiler ve bu sorun tek ant da yaşanıyormuş aşırı nem ve sıcaktan.aslında memnun olmadığım şey servisi bi 3 ayda keşif için geliyolar 3 ayda da tamir için bi de dolabımın 1 kapağı hep düşüyo yani kapanmıyo sürtüyo...

Maşallah cnm süper çözmüşsün nazar değmesin kursun da güzel geçmesne çok ama çok sevindim

umarım hep böle geçer canım sıkıldıgında isteyerek git ki zevk alasın cekilmez öle

ege sıkılmıs annesi zamanında gelir inş yaramaz

umarım hep böle geçer canım sıkıldıgında isteyerek git ki zevk alasın cekilmez öle

ege sıkılmıs annesi zamanında gelir inş yaramaz

sağolun kızlar ne yapalım artık kötü durumlardan da iyi bir şeyler bulmaya çalışıyorum polyannacılık oynuyorum

merhaba kızlarrr:) okuya okuya zor bitirdim geçmişi:)
Nasılsınız özledim sizlerii girmeye pek fırsat bulamıyorum ali hasta oldu cuma gecesi doktora falan gittik biraz iyi şimdi ama bu sefer de ben gribim hastayken çocuk bakmak çoook zor(eşim çok yardımcı oluyor geceleri falan,yemeği o yapıyor ama nafile bütün gün aliyle yalnız olduğum için zorlanıyorum:2: bide geçen gün eşimin amcasının kızının bebeği öldü karnında ona gittik ziyarete kızı o halde gördüm hastahanede onada dayanamadım atamadım hala o psikolojiyi üstümden(

cok geçmiş olsun canım sende bian önce iyi olursun inş canım

basınız saolsun Allah ins en kısa zamanda nasip eder tekrardan

Günaydın kızlarrr uyuyorsunuzdur tabi bu saatte siz ne güzel:)

Gülpembecim teşekkür ederim senin nasıl gidiyor hamilelik

çok geçmiş olsun canım dikkat edin kendinize, ayrıca başınız sağolsun kader işte, allah daha iyisini verir inşallah

günaydın kız ne uyuması tam 8'de kalkıyorum ben her gün:) bugün etüd de var 12-4 arası

günaydın kıslar nasılsınız

junecim ben basladım 3-5 nöbetlerine geceleri uyuyamıyorum

güzel gidiyor mide bulantılarım da kesildi arada oluyor ama eskisi gibi değil

sağol canım,allahın takdiri... ooo sende erkencisin nasıl gidiyor dershane:)

günaydın kıslar nasılsınız

junecim ben basladım 3-5 nöbetlerine geceleri uyuyamıyorum

güzel gidiyor mide bulantılarım da kesildi arada oluyor ama eskisi gibi değil

dün baya kötüydüm ağlayarak baktım akşam artık aliye tek umudum eşimin eve gelmesiydi onun da migreni tutmuş gelir gelmez yattı anne olmakk çook zor bir daha çocuk isteyeceğimi sanmıyorum:)))

bence uyu uyu uyuuuuu:)) çok ararsın sonra benim gibi kıpırdanmaya başlasın da o zaman daha zevkli oluyor sevindim mide bulantılarının kesilmesine geçen sene bu zamanlar bende çok çekiyordum mide bulantılarından...

kıyamam canım sana dediğin gibi annelik böyle birsey yaparsın bi kardeş daha alişe oda ister

uyuyamıyorum ki gece tuvalete kalkıyorum uyu uyuyabilirsen sanırım bizim sıpa alıstırıyor beni rahatladım kusmaların bitmesine içim dısıma cıkıyordu

Gülpembe ;

canım tekrar ediyim çok sevindim vallahi ya eylül de anne olacaksın demek ki minik o zamana geliyor
cinsiyeti falan belli mi ? artık face,msn giremiyorum seninde aklında olsun :2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…