Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

aman boşver kuzum başka zaman gidersin )) Burda da fırtına var ağaçlar yatıyo rüzgardan :S Rabbim hayırlısı ile herkese nasip etsin cnm dimi yaa sanki dün evlenmiş dün hamileyim demiş gibiyim :))) çamaşırlar kurursa egenin kıyafetlere başlayacağım balkon toz çamur malum antalyadaki fırtınalar bitmiyo ben de yıkatmıyorum nasılsa her gün tekrar batıyo bi de tel sil demir sil her çamaşır asışımda uğraşamam diye evin içine asıyorum bekliyorum şimdi kurusalar diye

evet canım nasılsa yarın dersane var çıkışta halleder öyle eve gelirim. ben hiç çamaşırları dışarı asmam yaz kış kurutmalığı kullanırım, tabi şimdi senin çamaşırların minik miniktir:)

ben egemenin kıyafetlerini petek üstünde kurutuyorum akşam koyarsam petek üstüne 3 tane üst üste bile koysam sabaha kadar kurumuş oluyo

zaman cabuk geçiyor sen kuzunu büyütmüş olcan bizimkisi gelcek inş fazla yormadan yap işleri canım
öyle valla cnmm hayırlısı ile alalım inşallah kucağımıza

yok cnm miniklere geçemedik henüz kendi çamaşırlarımızla uğraşıyorum :))) ben de öyle cnm ben her asmamdan önce mutlaka balkonu yıkayıp demirleri falan tek tek silmeliyim içim rahat etmiyo eeee öyle uğraşana kadar içeri asmak daha kolay ama özenmiyorum değil dışarı asanlara 10 dkda kuruyo

ben egemenin kıyafetlerini petek üstünde kurutuyorum akşam koyarsam petek üstüne 3 tane üst üste bile koysam sabaha kadar kurumuş oluyo

ohh süpermiş cnm antalyada tabi petek bulmak imkansız olduğu için

iyiyim bende ütü yapıyorum

dersler nasıl

biz de şimdi yemek yedik eşim gitti, dersler iyi canım bol bol soru çözüyorum aklıma takılan konuları da internetten araştırıyorum kitap karıştırmakla zamanım geçmesin diye:) bu akşam da bilgisayar kursu var.

bu arada yatak odamızı aldığımız firmayı tüketici mahkemesine vereceğiz, o kadar sinirliyim ki gardırobun ortasındaki sürgülü kapak 3 defa değişti, birkaç ayda bir yamuluyor. servisi arıyoruz gelmiyor zar zor şikayet edip getirttik 2 aydır cevap bekliyoruz aramadılar yine biz aradık cevapları aynen şu: "artık o firmayla çalışmıyoruz zaten yatak odası da üretimden kalktı" ürünün hala garantisi var ama bize bu cevabı veriyorlar valla arayıp ağzıma geleni söyleyecektim eşim bırakmadı, zaten alırken de bir sürü sorun çıkmıştı. aldığımıza bin pişman olduk yani. firmanın adı da "evgör" kötü reklam olsun burda

ödevlerinizi yaptınız mı peki

bir adres var oraya yaz msj atarım sana en azından insanlar bilir ve almaz ordan ben senin yerinde olsam şimdi arardım aldıgınız para haram olsun derdim hazır eşinde evde yok yaptıkları malın arkasında duran cok az insan var

yok kız daha ödev vermedi ileride verecek:)
canım adamların telefondan anladıkları yok ki, evlenmeden yani ürün gelmeden de böyle sorunlar çıkmıştı o zaman arayıp ağızlarının payını vermiştim annem şok olmuştu artık şikayete telefona bağışıklık kazanmışlar hiç umurlarında değil. kapağı verin tamir edip getirelim diyorlar biz de güvenmediğimiz için inadına vermiyoruz diyoruz, sanki götürüp tamir mi edecekler üzerine ağır bir şeyler koyup düzeltecekler kapağı bize gönderecekler:) valla ne varsa markalı ürünlerde var, diğer hiçbir eşyamızda sorun yaşamadık bunun da modeline vurulduk diye aldık almaz olaydık

tek sey kalıyor parayı haram etmek bence de mahkemeye şikayet edin tüketici haklarına da basvurun hiç de güzel olmuyor tamir edildikten sonra hep tamir ister

tek sey kalıyor parayı haram etmek bence de mahkemeye şikayet edin tüketici haklarına da basvurun hiç de güzel olmuyor tamir edildikten sonra hep tamir ister

dünden beri onlara beddua ediyorum valla, şikayet edeceğiz zaten başka yolu yok ama fatura falan babamın adına inşallah onu sorun yapmazlar, tamir için de vermeyeceğiz zaten bu sefer kapağı da getirmezler

dünden beri onlara beddua ediyorum valla, şikayet edeceğiz zaten başka yolu yok ama fatura falan babamın adına inşallah onu sorun yapmazlar, tamir için de vermeyeceğiz zaten bu sefer kapağı da getirmezler

mahkemeyi kazanırsınızda size yeni bir yatak odası verirler inş

çok sağol canım valla artık onlardan hiçbir şey istemiyorum sanki yeni verecekleri ürün düzgün mü olacak ama az da olsa ceza alsalar iyi olur:)

dogru diyorsun baktım sitelerine de bide kalite ödülleri almslar nasıl almıslarsa ozaman para versinler size yeni baska biyerden alın o daha mantıklı bide mahkemelerde ugrasmakda var

dogru diyorsun baktım sitelerine de bide kalite ödülleri almslar nasıl almıslarsa ozaman para versinler size yeni baska biyerden alın o daha mantıklı bide mahkemelerde ugrasmakda var

ben de şaşırdım zaten nasıl aldılarsa, onlarda sanırım biraz da kimse mahkemeyle uğraşmaz düşüncesi var o yüzden umursamıyorlar ama bizden kurtulamayacaklar:)

ben de şaşırdım zaten nasıl aldılarsa, onlarda sanırım biraz da kimse mahkemeyle uğraşmaz düşüncesi var o yüzden umursamıyorlar ama bizden kurtulamayacaklar:)

gerçekten ayıp yaptıkları ama baktım da o siteye bayagı şikayet var bırakmayın peşini alın paralarını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…