Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

eski evindeyken yakın demiştin ya cnm ondan dedim zaten :))))) ben de gelecek olursam bi gün mutlaka haber veririm sana :)))
Çok sağol canım şimdi önce kahvaltı sonra da keki yapayım ben de :)))öpüyorum çoook

evet canım mutlaka haber ver valla gelmezsen ayıp olur zaten. afiyet olsun ve kolay gelsin canım:)

çok çok çok sağol canımm mutlaka veririm :))) Senin de yolun düşerse buralara beklerim mutlaka :)))

bizim biraz zor düşer yolumuz canım ama çok sağol:) senin düşecek gibi görünüyor, görümcen falan da var. kim bakıyor peki ofise kayınpederin mi burda

Son düzenleme:
bizim biraz zor düşer yolumuz canım ama çok sağol:) senin düşecek gibi görünüyor, görümcen falan da var. kim bakıyor peki ofise kayınpederin mi burda

bizim de zor gibi canım teyzem görümcem fln orda ama malum bebek falan bu sene düşmez de seneye Allah büyük istiyorum ama bi istanbul tatili :)) Ofis hem emlak hem avukatlık ofisi canım kayınpederim 20 gün orda 10 gün burda gidip geliyor onun dışında görümcemin eşi duruyor ve eleman alındı bir kaç tane onlar ilgileniyor

bizim de zor gibi canım teyzem görümcem fln orda ama malum bebek falan bu sene düşmez de seneye Allah büyük istiyorum ama bi istanbul tatili :)) Ofis hem emlak hem avukatlık ofisi canım kayınpederim 20 gün orda 10 gün burda gidip geliyor onun dışında görümcemin eşi duruyor ve eleman alındı bir kaç tane onlar ilgileniyor

evet canım bu sene zor olur sizin için ama seneye beklerim:)

ben aynıyım canım

hayırdır akıllı sayac ne oldu ki

bizim elektrik sayacı akıllıymış ama biz bilmiyorduk, akıllı işlem yapması için tedaş'a başvurmak gerekiyormuş. 1 günü üçe bölerek ne kadar harcadığını kaydediyor. akşam 10'dan sabah 6'ya kadar çok ucuzmuş, sabah 6'dan akşam 5'e kadar normal, 5'ten akşam 10'a kadar da pahalıymış. burda da yorumları falan okudum sadece çamaşır bulaşık makinesini bile akşam açsan bayağı fark ediyormuş faturada, bakalım deneyeceğiz nasıl olacak

bizim elektrik sayacı akıllıymış ama biz bilmiyorduk, akıllı işlem yapması için tedaş'a başvurmak gerekiyormuş. 1 günü üçe bölerek ne kadar harcadığını kaydediyor. akşam 10'dan sabah 6'ya kadar çok ucuzmuş, sabah 6'dan akşam 5'e kadar normal, 5'ten akşam 10'a kadar da pahalıymış. burda da yorumları falan okudum sadece çamaşır bulaşık makinesini bile akşam açsan bayağı fark ediyormuş faturada, bakalım deneyeceğiz nasıl olacak

canım benim babam tedaşdan emekli ve onlar bir işe yaramıyormuş bizim evde de vardı akıllı sayac ama babam yapmadı gene de sen bilirsin

içinde pili varmış canım. ömrü 10 yılmış, bizim ev 5 yıllık olduğu için en fazla 5 yıl ömrü kalmış yani:) tabi sayacın bulunduğu yere, neme göre falan ömrü kısalabiliyormuş

anladım canım kullananlar memnunsa denersin sende yazarsın

X