Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

Günaydın kıslar :)

stresden dolayı da olabilir :26: inş bi an önce geçer ayagın tatlım

Çok geçmiş olsun canım ya git bir an önce.inşallah ciddi bir şey yoktur ve çabucak iyileşir kuzum..
Günaydın herkese
sağol canım yarın öğleden sonraya randevu aldım gideceğim bakalım
Günaydın kıslar :)

stresden dolayı da olabilir :26: inş bi an önce geçer ayagın tatlım

artık stres topuğuma da vurduysa onu tebrik etmek lazımteşekkürler tatlım

günaydın herkese...

sağol canım yarın öğleden sonraya randevu aldım gideceğim bakalım

artık stres topuğuma da vurduysa onu tebrik etmek lazımteşekkürler tatlım

günaydın herkese...

günaydın kıslarrrr

evet stres bu nereye gitceği belli olmuyor

günaydın kızlar. bu aralar günaydın diyip kaçıyorum:) ders çalışıyorum artık

slm kızlar nasılsınız bakalım egemenden fırsat buldukça giriyorum okuyup çıkıyorum 2 tane incimiz var bu ara biraz huysusuz dün aşımız vardı 6 aylık olduk artık sizden haberler nasıl

günaydın kızlarr.
yarenkacım iyi dersler canım doktor sonucunu haber ver...
gülpembecim nasılsın cnm?
Ayyy ben öyle iyiyim ki binlerce şükür.Babannemiz istanbuldaydı kızının yanında koca bir hurç dolusu ciciler getirmiş oğluma ilk kıyafetleri evimize girdi nasıl mutluyum anlatamam bak bak doyamıyorum

slm kızlar nasılsınız bakalım egemenden fırsat buldukça giriyorum okuyup çıkıyorum 2 tane incimiz var bu ara biraz huysusuz dün aşımız vardı 6 aylık olduk artık sizden haberler nasıl

ayyy maşallah canım sevsinler egemenimizi..Bizim için öp kokla :))) Çok geçmiş olsun cnm bu arada.

öperim cnm seni hamilelik nasıl gidiyo ilk cicileriniz hayırlı olsungüle güle eskitsin paşa adını ne koyucaksınız düşündünüzmü

Canım biraz karnım hızlı büyüyor o yüzden sanırım sefa dönemleri bitti biraz ağırlaştık ve hareketlerimiz zorlanmaya başladı.yarın 27 haftalık olacağız. Çok teşekkürler cnm.İsmimiz Doruk Ege olacak canım kısmetse

ben iyiyim canım egemene de maaşallah dişleri de çıkınca daha tatlı olmuştur:)

canım yaa ağrım yavaş yavaş geçince ben de gitmedim ama akşama doğru tekrar ağırmaya başladı pazartesiye randevu aldım artık kesin gideceğim. cicilerinizi de güle güle kullanın canım heyecanını tahmin ediyorum insan düşününce bile heyecanlanır:)

merhaba kıslar ben geldim eşim belini incitti onunla ilgileniyorum öpüyorum sizleri

merhaba kıslar ben geldim eşim belini incitti onunla ilgileniyorum öpüyorum sizleri

geçmiş olsun canım sana da kolay gelsin. benim de laptopun şarjı yandı bir türlü uygun olanını bulamadık bir tane bulduk ama onda da temassızlık oluyor galiba siparişle getirtmemiz lazım. annem de yarın anju olacak kızlar inşallah kötü bir şey çıkmaz. sizde ne var ne yok kaç gündür kimse girmemiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…