Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

Günaydın herkese...Biz bu hafta gezdik hep oğlumla bugün de var bi gezme ama canım istemedi evi süpüreyim bugün artık...Kuşum öldü akşam çok keyifli neşeli oynadık falan sabah ölü buldum çok kötü oldum ama ne yapayım ki elden bir şey gelmedi

Teşekkür ederiz gülpembe teyzemiz Yarenkacım Allah kavuştursun canım inşallah Van'a gitmesine gerek kalmaz canım

iyi akşamlar kızlar, eşim şimdi gitti ben de evimdeyim kardeşim geldi, yarın da halam gelecek, cumartesi pazar da babamlarda kalırım artık

selam kıslar ben geldim tatile girdik ayın 10 una kadar

yarenkacım Allah kavustursun canım şimdiden

luckycim iyi gezmeler oglusunla oh mis gibi hava da vardır antalyada kusun için üzüldüm bende cok alısmıstın ona da :26:

çok sağol canım ama yüzde 99 ihtimal yine gideceklermiş. kuşun için ben de üzüldüm canım yaa olsun artık daha güzel bir kuşun olacak yakında
teşekkür ederim gülpembecim yarın gece 12 de geliyor eşim, ben babamlardayım o da buraya gelecek pazartesi beraber döneceğiz. galiba 15 günlüğüne yine van'a gidecekler

eşin gelmiştir sanırım canım Allah kavustursun inş gitmez bir daha

merhaba kızlar nasılsınız ??

ben iyim günler geçsin diye bekliyorum kan verdik tahlil sonuçları çıksın kısmetse sonra çalışmalara başlıycaz :)

luckycim kuşun için üzüldüm cnm
yarenkacım inşallah eşin gitmez tekrar
gülpembecim sen nasılsın tatil başladı

ben iyiyim canım evet bugun basladı bana tatil :) inş güzel haberlerini tekrar alrız cnm

yok canım bu gece gelecek. 2 ocaktaki listede adı yok bakalım artık, çok sağol canım

ben iyiyim canım evet bugun basladı bana tatil :) inş güzel haberlerini tekrar alrız cnm

Şebnemcimm inşallah güzel haberlerle gelirsin dualarımız seninle canım...
Yarenkacım gözün aydın cnm eşin gelmiş çok sevindim ayrıca listede adı olmamasına inşallah tekrar gönderilmez...
Gülpembecim çok sağol canım sana da iyi tatiller

GÜnaydın herkese dün kuaföre gittik annemle saçlarım taranmaz olmuştu dayanamadım kestirdim bi de diğer işler için Dönüşte dedemizle buluştuk bebek mağazası gezmeye girdik amanın bebek arabamızı aldı annannemiz hiç aklımızda yokken ilk cicisi alınmış oldu bebeğimin 2 tulum dışında bakalım..Rabbim isteyen herkese nasip etsin kızlar.Bu ara ne hikmetse gemelerimiz çok sıklaştı ilk bebek arabasının alınmasına şaşırmadım yani herkes beni çağırıyor annemin arkadaşlarından bi de diyorlar ki şimdi iyi bakalım da bebeği sevdirsin

günaydın canım teşekkür ederim, valla ben de hiç şaşırmadım bebek arabasının alınmasına:) gezgin annenin bebeğinin tabiki arabası olur güle güle kullanın canım. benim de bugün kayınvalidem geliyor amcası vefat etti cenaze için geliyor ya kim ölse koşa koşa geliyor maaşallah ders düzenimi bu sene bir türlü oturtamadım

demi canım yaaa ilk arabamızla başlamış olduk çok teşekkürler Allah rahmet eylesin kuzum.. Üzme canım kendini sen zaten geçen sene elinden geleni yapmıştın bu sene tekrar oluyor üstüne belki böylesi hayırlı olur bu sene atanırsın inşallah hiç takma bunu kendine dert etme dualarımız her an seninle:))

yok canım bu gece gelecek. 2 ocaktaki listede adı yok bakalım artık, çok sağol canım

merhaba kıslar nasılsınız ben ayn evdeyim oturuyorum

yarenkacım inş diger listelerde de adı cıkmaz

saol luckycim hayırlı olsun doruk egenin yeni arabası saglıkla binsin annesi ile hep gezsin

merhaba kıslar nasılsınız ben ayn evdeyim oturuyorum

yarenkacım inş diger listelerde de adı cıkmaz

saol luckycim hayırlı olsun doruk egenin yeni arabası saglıkla binsin annesi ile hep gezsin

Çok teşekkür ederim canımmm aminn inşallah :))
Herkese günaydın biz bugün yine gezmeye gidiyoruz

Gülpembecimm doğum günün kutlu olsun canım yeni yaşın hep güzellikler getirsin :))Sağlıklı mutlu huzurlu nice senelere

günaydın herkese

tesekkürler canım hep beraber inş ana ogul gezin bakalım oh

İyi akşamlar kızlar nasılsınız geçen sene bugün hamile olduğumu öğrenmiştim çok duyguluyum bugün oğlumla konuştum annecim sen benim karnımda mercimek kadardın falan diye gerçekten de öyleydi ultrasyonda ilk gördüğümde beni anlıyormuş gibi dinledi meleğim :)

Gülpembecim doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle beraber daha nice senelere inşallah:)

Yarenkacım sen nasılsın nasıl gidiyor

Luckycim bende heyecanlanıyorum seninle birlikte az kaldıı bu günler çok çabuk geçicek bi bakmışssın bebişin kucağında:)

tesekkürler canım bak ne güzel bir günmüş bebeğini ögrenmissin bugun aamin inş hep beraber nice senelere

Canım ne güzel inşallah seneye ben de bu duyguları yaşarım hayırlısı ile:) ahhh june cum valla durdu sanki günler bu aralar daha 25te takılırsak yandık 30dan sonra zor geçtiğini duymuştum da 25de takılmak kötü oldu

Günaydın herkese güzel haftasonları

merhaba kızlar nasılsınız... güzel bir kar yağıyor burda hava buz gibi

Son düzenleme:
merhaba kızlar nasılsınız... güzel bir kar yağıyor burda hava buz gibi

Merhaba canım iyiyim sen nasılsın eşim nöbetçi oğluşumla takılıyoruz öyle:) evet çook soğukk ama kar görünce seviniyorum hiç görmemiş biri olarak:)

Luckycim benden sana tavsiye bol bol uyuuuuuuuuu:)) Belini sırtını dinlendir çok ararsın bu günleri derlerdi de bende geçmiyor zaman doğsun hemen derdim meğer doğruymuş daha şimdiden 7 kilo taşıyorum kucağımda:))

ben de iyiyim canım, bol bol kar izle bari:) maaşallah alicik 7 kilo mu oldu

iyi aksamlar kıslar nasılsınız junecim aliciğe ama annesine de iyi bakmıssın

yarenkacım sen nasılsn

luckycim saglıkla al bebişi bi an önce

bende eşimle oturuyorum malum tail burda kar da yagmadı bu sene buralara esti geçti sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…