Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ohh ellerine sağlık canım yeter tabii misafir kim yazdıysan kaçırdım sanırım...
Maşallah sana valla hamur açmayı falan beceriyorsun ne güzel

Son düzenleme:
kocaman olmuş valla tam sevilecek zamanları:) nöbette de yalnız kalmıyorsun artık canım. uykusu da zamanla düzene girer heralde
ohh ellerine sağlık canım yeter tabii misafir kim yazdıysan kaçırdım sanırım...
Maşallah sana valla hamur açmayı falan beceriyorsun ne güzel

yok canım bu hazır baklava yufkasından yapılıyor ama hamur falan açıyorum yani:) misafir de yabancı değil ya annemler amcamlar ve dayım gelecek, toplam 7 kişi

Teşekkür ederiz teyzesi Ali bey de kocaman olmuş ama ohh miss gibi öp benim için paşayı Evet canım erkek detaylıda da erkek dedi doktor daha oyun oynamaz herhalde bize Doruk Ege olacak canım ismi inşallah...

Hmm anladım canım ellerine sağlık valla aman yabancı olmaması daha iyi Daha bize hiç olmadı yemekli misafir

Son düzenleme:

evet canım büyüdü zaman nasıl geçiyor anlamıyorum bile daha dün gibi..Artık sürekli gülücükler saçıyor beni biliyorr bu da benim çok hoşuma gidiyor:))Yabancılayıp ağlıyor başkalarını bazen:)

Öperim canım zaten öpmeye doyamıyorum sıkıştırıyorum yiyesim geliyor:)) Bencede oynamaz erkek olunca daha belirgin oluyor bide:))Çok güzel canım ismi maşallah:)

bize yemekli çok gelen oldu canım:) işte tatlım huzurlarınızda bakalım beğenecek misiniz

oyyy yesinler valla onu darısı bize inşallahhhhhhh Teşekkür ederiz teyzesi öpüyoruz sizi çok...
Eki Görüntüle 304844

bize yemekli çok gelen oldu canım:) işte tatlım huzurlarınızda bakalım beğenecek misiniz

Ohh ellerine sağlık süper görünüyor deneyim bi ara

tamam canım.Fındıkları atınca mı oklavaya sarıyoruz peki oklava kısmını tam anlamadım.hoş tarif de net gelmedi de

canım yufkaya ceviz serpiştiriyorsun ama cevizlerin bayağı ezilmiş olması lazım yoksa yufka yırtılıyor çok ince olduğu için:) serptikten sonra oklavaya doluyorsun, iki ucundan büzüştürüp oklavayı çıkartıyorsun tepsiye koyuyorsun. biz de az önce yedik çok güzel olmuştu artık favori tatlım bu oldu

Günaydın kıslar nasılsınz ben geldim misafirlerimiz bu gece gitti bende kalktım şimdi ev temizliğine giriştim 1 haftadır temizlemedim ev cok kötü geçmişi okuyamadım umarım hersey yolundadır tekrar görüşürüz öptüm cok

Çok sağol canım mutlaka deneyeceğim tabi önce oklava alıp

Hoşgeldin cnm özlemiştik valla...Kolay gelsin canım.Çok şükür bizde yolunda her şey.Oğlumu gördük şeker yüklemesini kan idrar tahlili yaptırıp geldik her şey yolunda binlerce şükür

hoşgeldin canım iyiyim sen de iyisindir artık gitti misafirlerin:)

günaydın kızlar

nerdesiniz kızlar uğramıyorsunuz artık. ben eşimi yine gönderiyorum:) yarın akşam ankaraya gidiyor pazartesi sabahı gelecek. doğal afetlerle ilgili eğitim vereceklermiş. ne güzel sistemimiz var değil mi, afet oluyor gönderiyor eğitimini sonra veriyor.

hoşgeldin canım iyiyim sen de iyisindir artık gitti misafirlerin:)

günaydın kızlar

ben geldim dünden beri bir sorun vardı giremedim şimdi girdim masaallah doruk egeye annesini hiç üzmüyor

evet yarenkacım misafirlerim gitti 2 gündür temizlik ütü yapıyorum bende bugunde kursa gittim

neyse ki ankaraya gidecekmiş eşin gerçekten cok komik yada rezil bir durum mu desem 97 den beri o egitimler bitemedi yalnız mı kalacaksın evde yoksa ailenin yanına mı gideceksin

annemlere gideceğim canım. bu eğitimi de verdikleri için tekrar van'a gitme ihtimalleri ortalıkta dolaşıyor ama kesin bir şey yok. onunla beraber giden arkadaşını 2 ocakta tekrar çağırmışlar, havalar da buz gibi oldu orda artık zor valla

anladım canım Allah yardımcıları olsun ordakilerin hem senin eşinin hemde arkadaslarının hala düzelmemiş mi durumlar

iyi akşamlar kızlar, eşim şimdi gitti ben de evimdeyim kardeşim geldi, yarın da halam gelecek, cumartesi pazar da babamlarda kalırım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…