Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

merhaba cnmm oyyy kıyamam kuzumaaa inşallah geçer acısı hemen cnmmm...

kolay gelsin yarenkacımm

inşallah canım çok üzülüyorum ya(

şimdi uyuyor teyzesi kolu acıyor sanırım hiç kıpırdatmıyor nerdeyse onun kolu acıyor benimde içim acıyor:2:

ayy canım benim yaa nasıl acımıştır, bugün daha iyidir galiba

nerde bizim bu gelinler:) hepsi bayram temizliği mi yapıyor, ben hiçbir şey yapmadım nasılsa 20 gün evde yokuz:)

şimdi uyuyor teyzesi kolu acıyor sanırım hiç kıpırdatmıyor nerdeyse onun kolu acıyor benimde içim acıyor:2:
oyyy kıyamam ben ona kuzucumm yaaa :)))

nerde bizim bu gelinler:) hepsi bayram temizliği mi yapıyor, ben hiçbir şey yapmadım nasılsa 20 gün evde yokuz:)

ben burdayım..tv izliyorum cnm eşim gelse de kışlıkları çıkarsak diye bekliyorum dolapta olmayan her şeyi kaldırcam biraz ferahlasın dolap ki muhtemelen hiçbi şey kalmayacak temizliği pazar abla gelmişti o yaptı ben de yarın süpürtür eşime toz alırım..Elektrik süpürgesi su torbalı ağır benim yasak o yüzden o

kıyamam ona ya ne cok canı yanmıstır artık alıscak annesi
vala yarenkacım benim bayram kavramım yok burda rahatım o bakımdan bende bi kanal da 4 kadın var bitanesini tanıyorm onları izliyordum

luckycim yorma kendini

herkesin bayramı şimdiden kutlu olsun. çoluk çocuklarınızla güzel bir bayram geçirin:)

Günaydın güzel gelinler hepinize iyi bayramlar:)oğlumda ellerinizden öper teyzeleri:)

Günaydın güzel gelinler hepinize iyi bayramlar:)oğlumda ellerinizden öper teyzeleri:)

alicik de berhudar olsun annesi çok bayramlar görsün

merhaba kızlar nasıl geçti günleriniz, biz bu akşam evimize geldik, babamdan da izin aldık hafta sonu kardeşimle kuzenim bende kalacak pazar beraber döneceğiz:)

saolsun alicik el öpenleri cok olsun :)

yarenkacım bende tatil yok oh takılın kız kıza iyi eglenceler

saolsun alicik el öpenleri cok olsun :)

yarenkacım bende tatil yok oh takılın kız kıza iyi eglenceler

yok kız ikisi de erkek:) biz de eşimin hazırlıklarını yapıyoruz yarın işe gitmeyecek yol iznini kullanıyor cuma sabahı da yolcu artık

yok kız ikisi de erkek:) biz de eşimin hazırlıklarını yapıyoruz yarın işe gitmeyecek yol iznini kullanıyor cuma sabahı da yolcu artık

ben kardeşini kız düşünmüştüm uçakla mı gidecek hayırlısı olsun canım kazasız belasız gelsin inş Allah kavuşturursun

ben kardeşini kız düşünmüştüm uçakla mı gidecek hayırlısı olsun canım kazasız belasız gelsin inş Allah kavuşturursun

yok canım kardeşim erkek, kız olmasını isterdim ama:) evet canım uçakla gidecek öğlen 12'de kalkıyor 9 gibi evden çıkacak. yine deprem olmuş 2 otel 16 tane de bina çökmüş yaa

Son düzenleme:
yok canım kardeşim erkek, kız olmasını isterdim ama:) evet canım uçakla gidecek öğlen 12'de kalkıyor 9 gibi evden çıkacak. yine deprem olmuş 2 otel 16 tane de bina çökmüş yaa

eşin gitmiştir gorustunuz mu gittikden sonra evet canım okudum bende malesef Allah yardımcısı olsun ordakilerin

hayırlısıyla gelcek sen merak etme içini ferah tut gün içerisinde görüştün mü tekrardan

görüşüyoruz canım yetiştirme yurdunda kalıyorlarmış sıcakmış yerleri ama hava çok soğukmuş, biz de kardeşimle oturuyoruz yarın da tüyap'a gideceğiz

günaydın herkeseee :))
Yarenkacım Allah kavuştursun canıım eşine..sıkmamaya çalış canını...Ohh iyi gezmeler bugün size :))
gülpembecim nbr cnm ?
Damlacım ali nasıl sen nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…