Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

Günaydın kıslar nasılsınız biz yine erkenciyiz kahvaltı yapıp ütü yapıcam bende

yarenkacım bırak haber hiç gelmesin takılın karı koca

luckycim bence de erkek karnın top gibi ve erkekler hep erken gosterir derler

Son düzenleyen: Moderatör:

günaydın cnm nasılsın bebiş içerde yaramazlık yapmaya başladımı bazı dr anlayamıyo 3 kişiye denk geldim o şekilde 7aydan sonra birden bebişin cinsiyeti değişiyo nasıl oluyosa artık amcamın oğlunun kızı olucak diye battaniyesine varana kadar herşeşini pembe almışlardı 8.ci ayda erkek dediler aldıklarının hepsini değiştirmek zorunda kaldılar sen en iyisi hem kıza hem erkeğe gidicek kıyafet al bide çok fazla kıyafet alma hediyede çok geliyo egemene küçük kalan birsürü kıyafeti var şimdiden ben ihtiyaç durumuna göre alıyorum küçük kalıyolar giydirmeden

evet canım haber hiç gelmese daha iyi:) ama zaten eşim işte. ben de öğleden sonra ütü yapacağım

günaydın canım 2 doktor da erkek dediyse değişeceğini zannetmiyorum, gerçi benim yengeme de kız demişler erkek çıkmış:) ama 20 yıl önce tabi

benim bi arkadaşıma da 5. aya kadar kız dediler erkek oldu cnm ne olursa olsun en net 4 boyutlu ultrasonda belli oluyormuş bakalım.Gerçi sorunca da söylüyorum millet ama kesin değil diye belirtiyorum artık :))) Hayırlısı olsun inşallahh

bakalım cnm bana da erkek gibi geliyor da işte insanın içinde de şüphe kalıyor aman hayırlı evlat olsun inşallah..

canımm iyiyim sen nasılsın??Valla bazen kıpır kıpır gibi hissediyorum bazen de 1 2 gün ses soluk olmuyo sorma cnm insan zor durumda kalıyor değişince ama ben zaten 17 kasımdan önce alışverişe başlamayı düşünmüyorum hatta beşik falan yılbaşından sonra alırım ancak..erkenden alıp koymak istemiyorum ki dediğin gibi akrabalardan konu komşudan da geliyo hediyeler.Bi de dediğin gibi hem kız hem erkeğe uygun alıcam çünkü ne olur ne olmaz 2. bebişi de düşünelim alırken diye düşünüyorum

evet canım haber hiç gelmese daha iyi:) ama zaten eşim işte. ben de öğleden sonra ütü yapacağım

kızlar egemenin resmini avatar yaptım diğerlerini fırsat bulduğumda eklerim

yarenkacım bilirim o bekleme anları acaba ne olcak diye adam akıllı bilgi vermezler bende ütü cok malesef

lucykcim hayırlısı olsun onemli olan zaten saglıklı olması bakalım 17 kasım da neler olcak

esra cok ufak avatar resmin belli olmuyor

[SUP][/SUP]
kızlar özel albüm yaptım egemen için

hemen bakıyorum canım ben Sana bir şey soracağım cnm tecrübeli anne olarak normalde karnımda arada her gün değil ama kalp atışı gibi bir şey hissediyordum falan ama demin muz yedim (ki bu tür şeyleri muz yiyince daha net hissediyorum) karnımda daha farklı daha sert bir şey oldu gibi karnımı açtım o anda ve resmen dışa doğru şişti geri indi..oturuyordum ve bariz görünüyordu..İlk tekmemi mi yedim ben şimdi?? Çok heyecanlandım

canım yüzbin kere maşallah çok tatlı egemen :)) Ben de sana benzettim valla ohh mis gibi kokla öp benim için

kızlar eşim gitmiyormuş ben de çok üzüldüm:) aslında gerçekten üzüldüm çünkü yemeği bu öğlen bitecek şekilde yapmıştım ve 5 gün yemek yapmayacaktım ama şimdi kara kara akşam ne yapsam diye düşünüyorum

gözün aydın canım bilirim bu duyguyu 5 gün yemek yapmıcaksın ütü bulasık camasır derdin olmıcakdı ama eşin geldiğinde de dag gibi ütü ile karsılascaktın ben gibi cok şükür şimdi bitirdim evi süpürcem bende

evet cnm ilk tekmeni yedin çok şanslısın egemen sakin bebişti karnımın dışa doğru şiştiğini son aylarda çok az gördüm allah kucağınada almayı nasip etsin sağsalim inş

cok tatlı Allah nazarlardan saklasın seni anımsatıyor gibi geldi tabi bebekler daha büyücek değişicek

çok güzel canım inşallah çok şanslı bir çocuk olur, özellikle 4. resmine bayıldım:)

canım yüzbin kere maşallah çok tatlı egemen :)) Ben de sana benzettim valla ohh mis gibi kokla öp benim için

saoolun kıslar amin inş yeni doğduğunda babasının kopyasıydı şimdi değişti biraz

oğlum damatlığını giydi gelin aramaya başladı

Son düzenleme:

evet yaa:) evi de gelince silip süpürecektim artık yarın yaparım, şimdi de ütü yapıyorum

evet yaa:) evi de gelince silip süpürecektim artık yarın yaparım, şimdi de ütü yapıyorum

kolay gelsin canım sana bende pazartesi sil süpür gene toz uyuz oluyorum terliğimin altına acayip seklde kirlen yapısıyor anlamıyorum nerden geliyor

gözün aydın canım çok sevindim :)
kolay gelsin kızlar hepinize..komşunun tabağı bende ben de kek yapıyorum tabağı vermek için kaç hafta oldu ayıp valla.Geçen yaptım hiç kabarmadı uyuz oldum bakalım bu nasıl olacak..

Aminnn canım çok ama çok sağol çok heyecanlandım valla ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…