Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

merhaba kızlar nasılsınız ??

yarenkacım herşeyin hayırlısı olsun naspıcaksın

bugün pazara çıktım ay çok yoruldum sormayın yorgunluk hala devam ediyor tam anlamıyla geçmedi . olsun çok güzel blüzler aldım kendime

evet canım ne yapalım mecbur, cicilerini de güle güle kullan:)
sen dersanede eşin evde olcak kötü olmus ama olsun

maalesef öyle canım hafta sonları ben yine 8 de kalkıp gideceğim

evet canım ne yapalım mecbur, cicilerini de güle güle kullan:)

maalesef öyle canım hafta sonları ben yine 8 de kalkıp gideceğim

selam kızlar nasılsınız

sebnemcim hamiş kıyafetleri mi aldın güle güle giy hepsini

yarenkacım herkes aynı seyi söylüyordur ama umudunu kaybette hersey gelecek için :44:

iyiyim ben junecim sen nasılsın aliş nasıl

selam kızlar nasılsınız
iyiyim canım siz nasılsınız
sebnemcim hamiş kıyafetleri mi aldın güle güle giy hepsini

yarenkacım herkes aynı seyi söylüyordur ama umudunu kaybette hersey gelecek için :44:

iyiyim ben junecim sen nasılsın aliş nasıl

evet canım 1 yıl daha diyip çalışacağız mecbur. bu akşam misafirim var çardak kebabı diye bir tarif buldum onu yapacağım bakalım nasıl olacak:)

merhaba herkese :)
şebnemcim güle güle giy canım aldıklarını.
yarenkacım kolay gelsin cnm.ben 2 aydır yemek yapmıyorum ve çok özledim umarım unutmam ((
junecum ve gülpembecim öpüyorum sizi de

merhaba herkese :)
şebnemcim güle güle giy canım aldıklarını.
yarenkacım kolay gelsin cnm.ben 2 aydır yemek yapmıyorum ve çok özledim umarım unutmam ((
junecum ve gülpembecim öpüyorum sizi de

yok kız unutmazsın şimdi bebişi bahane edip yemekten kurtulmaya çalışma ben de şimdi misafirlerimi yolculadım onlar da cuma hacca gidiyorlar perşembe akşamı da biz oraya gideceğiz:)

iyiyim canım siz nasılsınız

evet canım 1 yıl daha diyip çalışacağız mecbur. bu akşam misafirim var çardak kebabı diye bir tarif buldum onu yapacağım bakalım nasıl olacak:)

merhaba kıslar nasılsınız ben geldim evi süpürdüm yemegimi yedim şimdide silecem sonra ödevler cok yoruldum

cardak kebabı emnim güzel olmstur afiyet olsun tarifini verirsin bizede

merhaba kıslar nasılsınız ben geldim evi süpürdüm yemegimi yedim şimdide silecem sonra ödevler cok yoruldum

cardak kebabı emnim güzel olmstur afiyet olsun tarifini verirsin bizede

iyiyim canım sen nasılsın şimdiden kolay gelsin, ben de ütü yaptım. valla övünmek gibi olmasın ama çok güzel olmuştu:) çok da kolay yapılıyor. kuşbaşı eti soğanla beraber ezilinceye kadar pişiriyorsun ben düdüklüde 1 saat pişirdim. sonra suyunu süzüp kekikle karıştırıyorsun ve sigara böreği sarar gibi sarıp teflon tavada kızartıyorsun. üzerine sarımsaklı yoğurt ve kızdırılmış tereyağı döküp afiyetle yiyoruz:)

saol canım sanada kolay gelsin ezilinceye kadar derken tam anlamıyla pişmesimi dedin sigara böreği gibi dediğine göre yufka lazım ozaman

güzel bişey olmus canım cekti şimdi ellerine saglık

saol canım sanada kolay gelsin ezilinceye kadar derken tam anlamıyla pişmesimi dedin sigara böreği gibi dediğine göre yufka lazım ozaman

güzel bişey olmus canım cekti şimdi ellerine saglık

canım yani ete çatalı değdirdiğinde hemen dağılması lazım yoksa yufkayla rahat sarılmıyor evet yufka lazım, ben 1 kilo eti 4 yufkayla sardım bayağı fazla oldu bu akşam da yeriz artık:)

günaydın kızlar nasılsınız ??

hepinize teşekkür ederim karlı ve güzel bir alışverişti
gülpembecim hamile kaldığım günden beri tayt veya elbise giyiyorum taytın üstüne güzel tunikler aldım baya rahat edicem

günaydın kızlar 3 gündür bebeğimin gaz sancılarıyla uğraşıyoruz acile falan gittik dün gecede öğlende çocuk doktorundaydık o kadar ağlıyorki çok üzülüyoruz

Doğduğundan beri yanımızda hep birileri vardı şimdi de kayınvalidemdeyiz ne yemek yapıyorum ne iş eşimde çok yardımcı oluyor herşeyi önüme getiriyorlar ama böyle olduğu halde banyoyu bile zor yapıyorum istanbuldayken banyoya girdim 5 dk oldu eşim çabuk çık canım bu benim burnumu yicek şimdi diyor gülsem mi ağlasam mı bilemedim ışık hızıyla yıkandım bornozla emzirdim düşünün halimi çocukk çok zormuşş böyle yazdım durduk yere ama içimi dökmek istedim

benm yufkalarla ne olur bilmem
olur canım niye olmasın:)
günaydın canım iyiyim sen nasılsın
günaydın herkeseee
günaydııın...

ayy valla çok zor canım yaa ama birkaç ay zorluğunu çekersin sonra hem sen alışırsın hem ali büyür ele avuca gelir:) rahat edersiniz sonra

kıyamam canımm aynı şeyi duşa girerken ben de düşünüyorum hatta saçlarım inanılmaz uzadı doğumdan sonra kestirmeyi düşünüyorum kısa ki hiç yakışmz aslında bana..
canım esra erol dün bebeğin gazı ile ilgili mükemmel çözüm diye bir şey söyledi hatta facede kendi sitesine de yazmış kimyonlu bi bak istersen çünkü not aldım ben de

cnm inşallah düzelir bebişin gazlı bebek çok zor oluyormuş eşim çok uğraştırmış kayınvalidemi
ilk zamanlar çok acıkıyordur bir tanıdık doğum yapmıştı bebek 4 gün olmuş doğalı 5 dk uyudum dedi kaç gündür gözüm kormadı değil ama büyüyüncede rahat edersin damlacım

günaydın herkeseee

günaydın luckycim

iyi yarenkacım sen nasılsın ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…