Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyi geceler kızlar kadir geceniz mübarek olsun,bebişim gelmekk bilmiyorr artık gün aşırı gidicem kontrole eğer gelmezse de suni sancıyla doğumu başlatıcak doktor

iyi geceler kızlar kadir geceniz mübarek olsun,bebişim gelmekk bilmiyorr artık gün aşırı gidicem kontrole eğer gelmezse de suni sancıyla doğumu başlatıcak doktor

saol canım senin kandilin mubarek olsun bende bugun lucky ile konustuk sen girmeyince acaba dogurdumu dedik hadi inş bu hafta gelicek ozaman

90 puan aldıgın zaman zaten istanbula girebiliyorsun diye biliyorum hayırlısı canım hakkında
yok canım maalesef bu atamada 90 alan istanbula atanamamış, aman unuttum artık kendimi dersaneye hazırlıyorum yine

valla patlayacaksın kız:) neyse bebişin bayram hediyesi olur belki sana

kızlar merhaba nasılsınızz hala doğurmadımm dünden beri ağrılarım var ama bakalım ne zaman gelicek:))

peki acılma var mı canım doktora gittin mi doktor ne diyor buna peki hayrlısı ile gelsin ali kaan

bugün gitmem gerekiyordu ama gitmedim günaşırı gel dedi muayne etcekler kesin ondan gitmek istemiyorum,yarın gidicez bakalım en son muayne ettiğinde 2.doğumun mu dedi yoo dedim gayet rahatllıkla doğurursun dedi içime su serpti biraz ama bakalım belim kasıklarım ağrıyor dünden beri

esin evdemi canım bence git agrılarında varmıs olmadı yatarsın hastenede korkuyorsun anlıyorum seni desem basıma hiç gelmedi evde birileri var dimi senle kalan gerçi bayram tatili suanda türkiyede inş 2 dkka da gelir ali kaan

yarenkacım senin hosafların meşhur su kayısı hosafının tarifini verirmisin ama ben kuru almadım kayısı o olurmu

yarenkacım senin hosafların meşhur su kayısı hosafının tarifini verirmisin ama ben kuru almadım kayısı o olurmu

canım önce kayısıyı suyla biraz kaynat sonra şeker ekleyip kaynat. ben şeker kaynattıktan sonra kayısıları eklemiştim annem öyle yapma kayısılar sertleşir dedi. şekerini de kayısıya göre ayarlarsın

cok saol canım tarif için ben yaptım ama :)) seninkinide denerim

günaydın canım eşim evde 9gün tatili var anneannemde var ablamlarla aynı yerde oturuyoruz zaten yakın 5dk dayımlar geldi izmirden bayram için herkes varda bende de korku var:)dünden beri ağrılarım iyice sıklaştı gece kaç kez uyandım doktora gidicez birazdan dua edin bana kızlar

canımm dualarım seninle :))) içimden bir ses bayram şekerin bugün gelecek diyor hakkında hayırlısı inşallah canımmm öpüyrum çokk

canımm dualarım seninle :))) içimden bir ses bayram şekerin bugün gelecek diyor hakkında hayırlısı inşallah canımmm öpüyrum çokk

korkma canım hayırlısıyla hersey yoluna gircek lucky katılıyorum bence bugun yarın gelir seker niyetine onu yersin güzel haberlerini bekliyoruz canım dualarımız seninle darısı lucky ve sebnemin basına

cok saol canım tarif için ben yaptım ama :)) seninkinide denerim
rica ederim canım afiyet olsun, dün annemlere geldiğimiz için giremedim o arada sen yapmışsın:)

hadi git çıkar kız şu rüzgarı:) dualarımız seninle canım inşallah sorun çıkmadan atlatırsın

evet yaptım nette buldum hep seker koyuyorlardı benimde sekerle aram yok tarcın attım onun yerine

valla ağzım rüzgara alışmış kız:) neyse ali kaan'ı çıkar gel
evet yaptım nette buldum hep seker koyuyorlardı benimde sekerle aram yok tarcın attım onun yerine

şekersiz nasıl oldu kız ne kadar tarçın koydun ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…