Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kızlar ya yüzümün sağ tarafı ağırıyor, elmacık kemiğim çene kemiğim falan çok ağırıyor dişlerim de kaşınıyor gibi. neden oluyor acaba. biraz uzandım uykum geldi ama uyumaya korktum, grip olmaktan mı acaba

bi yere vurmus olabilirmisin,dişlerinde bi sorun,en kotusude grip olma ihtimali geliyor banada uyu canım ne olcak ilaç alıyormusun peki

bi yere vurmus olabilirmisin,dişlerinde bi sorun,en kotusude grip olma ihtimali geliyor banada uyu canım ne olcak ilaç alıyormusun peki

yok canım bir yere vurmadım ama diş etlerim genelde sorunludur, nette biraz araştırdım diş eti şişmesinden olabiliyormuş. doktora falan gitsem tomografi çeker ondan da ben korkuyorum nefesim tıkanıyor, ağrı kesici içtim belki geçer birazdan

olmadı ögretmen hnm doktora git ve ne gerekiyorsa yaptır diş çok önemli

oy damla içim parcalandı okurken bende smear testi yaptırırken canım cok yandı dokto bi bagırdı bana Allah yardımcın olsun canım

canım smear testi hiç acımıyorki muaynenin yanında gerçekten bir hiç,bende off dedim bağırdım falan doktorum bana oflama oflama dedi güldü bekledi sakin ol falan dedi o kadar tatlı ve anlayışlı ki bazılarıda bağırıyor öyle korkuyorum ama artık:18:

geçmiş olsun canım,griptenden de olabilir belkide dişindir doktora gidicem dedin ya istersen kbb'a da bir görün

yok canım benm canım cok kıymetli ama o testi yapıp sonra fitil alan ben normal dogumuda yaparım artık biraz ırım kırım ederim ama yaparım canım korkma sen de acı 2 dakka olup bitecek bebeşin saglıkla gelsin inş doktorda cok onemli tabi sen nerede dogum ediceksin peki ozel mi devletmi

merhaba kızlar nasılsınız ? ben son 3-4 gündür iyi değilim 2 yıldır hasta olmayan şebnem hamile kaldı hemen soğuk algınlığı nezle inanın bu sıcaklarda ikisi o kadar zor geçiyor ki bilgisayar başında bile duramadım kaç gündür birde dayımlar bursadaydı onlarlada ilgilendim anca bugün dinlenebildim

damlacım inşallah suyla bir avazda doğurursun cnm bende kardeşimde öyle doğmuşuz ve annemde çok sancı çekmemiş sanırım kardeşimin doğumunda ebe patlatmış torbayı suyla fışşş doğuvermiş allahım sanada nasib etsin cnm

yarenkacım cnm hayırlısı olsun hakkında inşallah doğu olmaz ankarayı geçmez gideceğin yer

gülpembecimmm nasılsın cnm ??

luckycim haber bekliyoruz

Canim cok gecmis olsun c vitamini al simdiden bunyen artik zayif dikkat et kendine ben iyiyim bildugin gibi

olmadı ögretmen hnm doktora git ve ne gerekiyorsa yaptır diş çok önemli
canım dişimde şimdilik bir şey görünmüyor ağrı falan da yoktu, hala yüzümdeki ağrı var ama dünkü kadar değil
evet canım bence de griptendir

şebnemcim çok geçmiş olsun yat dinlen artık 2 kişilik dinlenmen lazım:)

günaydın herkese...

anladım canım belki yarına kadar bişeyin kalmaz inş

Günaydın kıslar mutlu olun :))

devlette canım,doktorumdan o kadar memnunum ki hastahaneden de ondan hiç özele gitmedim bile:)ayy canım inşallah 2dkda oluverir oğluşum

iyiyim canım geçmiş olsun bende grip gibiyim hamilelikte direnç düştüğünden en ufak birşeyde hasta oluyor insan,bol bol dinlen annesi iyileşirsin en kısa sürede inşallah

doktor ve hastaneden memnunsan cok iyi canım inş hersey istediğin gibi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…