Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

nerelere yaptın mesela olmadı kira da oturursun ama istanbul olması daha iyi olur sırnak hakkari den

arnavutköy, şile ve taşdelen yazdım canım, tabiki buralar çıksa dünyalar benim olur, güneydoğu da bu aralar karışık, çıkarsa nasıl gideceğim hiç bilmiyorum

arnavutköy, şile ve taşdelen yazdım canım, tabiki buralar çıksa dünyalar benim olur, güneydoğu da bu aralar karışık, çıkarsa nasıl gideceğim hiç bilmiyorum

inş cıkar canım oaralar ögretmen evinde kalırsın inş olur yakın yerler güneydoguyu neden yazdın kıs gitmesen bişey olurmu

iyiyim canım sen nasılsın:)ali kaan olarak düşünmüştük bizde ama bakalım canım:)

günaydın kızlar, bu sabah yine saçım için doktora gittim dökülme tekrar başladı, aynı karışımı ve çinko ilacı yazdı, bu defa da geçmezse başka şeyler yaparız dedi, bakalım ne olacak

İnşallah geçer canım hiçbirşeyi kafana takma senden önemli değil hiçbirşey inşallah istanbul içi biryerler çıkar

inş cıkar canım oaralar ögretmen evinde kalırsın inş olur yakın yerler güneydoguyu neden yazdın kıs gitmesen bişey olurmu
güneydoğudan sadece gaziantepi yazdım canım ama "tercihlerim dışında da atanmak istiyorum" seçeneğini işaretlediğim için başka yerler de çıkabilir. gitmesem 1 yıl tercih yapamıyorum

haklısın canım bizden sağlığımızdan daha önemli değil ama olmuyor işte...

ali kaan dogdugunda bizim nasıl haberimiz olcak?

hakkında hayırlısı olsun canım cuma da sana gelmez şimdi

cumaya kadar doğacağını sanmıyorum canım cuma gidince ne dicek bakalım doktor yazarım buraya:) Ahh bi doğursamm hemen haber vermeye çalışırım sizlere tatlım

cumaya kadar doğacağını sanmıyorum canım cuma gidince ne dicek bakalım doktor yazarım buraya:) Ahh bi doğursamm hemen haber vermeye çalışırım sizlere tatlım

seninki yerini sevdi korkutmak istemem seni ama canım benm annemde pazartesi hastaneye yattı benim için ama cuma günü dogmusum biraz daha bekleselermiş anne karnında ölebilirmisim suyum bittiğinden tabi ozaman ultrason yok şimdi herseyi görünüyor sezeryan mı normal mi düşünüorsun peki

her gittiğimde suyuna bide kalp atışlarına bakıyorlar suyum falan azalsa yatırcaklar benide ama normal çıkıyor canım evet eskiden öyleymiş hiç ultrasyona bile girmiyorlarmış,normal düşünüyorum ama bakalım korkum doğmaması sonra suni sancı vermeleri öyle doğum yapmak herkes çok kötü diyor suni sancıya:18:

inş normal yaparsın canım burdada suni sancı veriyorlarmıs sezeryanı cok nadir yapıyorlar burda oyuzden suni sancıyı veriyorlar anne ve bebek için bi zararı varmı peki ben pek bilmiyorum bana biraz anlatırmısın

benim bildiğime göre yok canım ben hep böyle sanki elektrikli sandalyeye bağlıyorlarmış da sancı veriyorlarmış gibi düşünüyordum Serum takıp damardan yavaş yavaş veriyorlarmış benim bilinçaltıma nasıl yerleştiyse nasıl öyle düşündüysem :))

Açılma varmı diye de kontrol ediyorlarmış ara ara ama o muayne canını çok yakıyor insanın nasıl dayanıcam bilemiyorum cuma da kesin muayne etcek doktorum açılma varmı diyee

oy damla içim parcalandı okurken bende smear testi yaptırırken canım cok yandı dokto bi bagırdı bana Allah yardımcın olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…