Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yarenkacımm evlilik yıldönümünüz kutlu olsun:))) Nasıldı dün???
kızlar ben temizliğe başladım ara ara gelirim

günaydın kızlar nasılsınız luckycim kolay gelsin:) yarenkacım dün geldik istanbula giremedim canım evlilik yıldönümüz kutlu olsun

merhaba kızlar nasılsınız ? uzun bir aradan sonra yine burdayım nasılsınız görüşmeyeli ?

yarenkacım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun nice senelere

tamam canım görüşürüz.
kızlar "slap chop rende seti" diye bir şey var güzel görünüyor almayı düşünüyorum, siz de bakın bakalım işe yarar mı pratik mi

cnm ben çarşıdan 2-3 tl lik olanını almıştım hiç memnun kalmadım inşallah sen memnun kalırsın cnm

günaydın kızlar nasılsınız luckycim kolay gelsin:) yarenkacım dün geldik istanbula giremedim canım evlilik yıldönümüz kutlu olsun
sağol bitanem valla sıcakta öyle zor oluyor ki...10 dk ara verdim döncem tekrar iş başına (

hoşgeldin cnm özlettin valla :)) Ben temizlik yapıyorum cnm sil süpür toz al fln...erken biterse banyo tuvalet balkon devam

hoşbuldum luckyvim bende sizi özledim aklım hep burda kalıyor giremediğim zaman kk ya

kolay gelsin cnm benimde yapmam lazım temizlik herşey bana bakıyor ben onlara :))

hoşbuldum luckyvim bende sizi özledim aklım hep burda kalıyor giremediğim zaman kk ya

kolay gelsin cnm benimde yapmam lazım temizlik herşey bana bakıyor ben onlara :))

benim de yaaa 2 iş yapıyorum bi geliyorum kapattım o yüzden işleri bitirene kadar.sıra geldi toza... Ahh ahh canım bitmiyor hiç iş

merhaba kıslar nasılsınız yarenkacım evlilik yıldönümün kutlu olsun neler yaptınız dün gerçi hafta içi olması cok kötü umarım hersey gönlünce geçmiştir eşin ne aldı sana

yarenkacımm evlilik yıldönümünüz kutlu olsun:))) Nasıldı dün???
kızlar ben temizliğe başladım ara ara gelirim

hepinize teşekkür ederim kızlar güzel geçti gerçi evdeydik:) eşim de düğün resimlerimizden abajur yaptırmış her taraf resim oldu
merhaba kıslar nasılsınız yarenkacım evlilik yıldönümün kutlu olsun neler yaptınız dün gerçi hafta içi olması cok kötü umarım hersey gönlünce geçmiştir eşin ne aldı sana

evet canım belki hafta sonu olsaydı dışarı çıkardık ama eşim işten gelene kadar evde mayışıyorum:) çıkalım dedi ama biraz grip olmuştu çıkmak istemedim, bana da abajur almış

ben iyiyim canım sen nasılsın eşim nöbetçi yanlızım bugün

kızlaaar çok yoruldum...evi sil süpür toz al banyo tuvalet ov banyo dolapları fln derken halim kalmadı valla.kocacığım gelsin de dışarda yiyelim bari(

yarenkacım kalp kalbe karşı işte :))) Abajurunun fotosunu isteriz ama..Çok sevindim cnm güzel geçmesine sofra fln hazırlamış mıydın??

yarenkacım cok sevindim senn adına resmini eklersin artık damlacım sen alsmıssındır artık bu duruma ama bebiş gelince zaman nasıl geçer anlamazsın

yarenkacım cok sevindim senn adına resmini eklersin artık damlacım sen alsmıssındır artık bu duruma ama bebiş gelince zaman nasıl geçer anlamazsın

evet canım bebeğimle zaman hemen geçer herhalde bu aralar rüyamda doğum yapıyorum sonra geceleri uyandığımda doğuma gidicekmişim gibi geliyor galibaa korkuyorummm

cnmmm eminim çok güzeldir eklersen bizde görmüş oluruz sen verdin mi hediyesini eşinin beğendimi :))

ben iyiyim canım sen nasılsın eşim nöbetçi yanlızım bugün

cnm kısmetse biz burdayız yalnız değilsin :13:

evet canım bebeğimle zaman hemen geçer herhalde bu aralar rüyamda doğum yapıyorum sonra geceleri uyandığımda doğuma gidicekmişim gibi geliyor galibaa korkuyorummm

aklına takıyorsan belki bilinç altında oldugu için korkma canım bişey olmıcak ne düşünüyorsun pek idogum için sezeryan yada normal :26: ve artık eşin aksamları evde olsun erkenden gelirse bebek Allah göstermesin seni kim götürcek

cnmmm eminim çok güzeldir eklersen bizde görmüş oluruz sen verdin mi hediyesini eşinin beğendimi :))

ayy canım çok sağoll

normal doğum olucak kısmetse bişey çıkmazsa canım,ablamlarla aynı lojmandayım ben eşim nöbetçi olduğunda olursa bişey ablamlar 2dkda burda olur götürür:)o yönden şanslıyım ama eşim yokken olmasın o götürsün beniiii

tamam canım bir ara yüklerim, yok ya normal yemeğimi yaptım çorba dolma makarna, yetmez mi:) eşim de pasta almıştı gelirken
sağol canım, sen karar verdin mi hediyeye

evet canım verdim o da çok beğendi ama keşke kayseri ürgüp falan yazmasaydın dedi gizli gitmiştim ya biri görürse rezil oluruz dedi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…