Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

tamam canım bir ara yüklerim, yok ya normal yemeğimi yaptım çorba dolma makarna, yetmez mi:) eşim de pasta almıştı gelirken

sağol canım, sen karar verdin mi hediyeye

evet canım verdim o da çok beğendi ama keşke kayseri ürgüp falan yazmasaydın dedi:KK1: gizli gitmiştim ya biri görürse rezil oluruz dedi:)

ne güzel cnm nice yıllara burdada paylaşmak dileğiyle tabi :)))
:KK9: olsun cnm ya sonuçta artık evlisiniz öğrensinler ne olucak

Umarim canim istedigin gibi olur esin evde olur ve normal dogum yaparsin ama bu bebeklere guven olmaz :)yarenkacim galiba ben hic bisey yapamicam :KK43: ne hediye nede baska bisey kitap guzel ama o tarz seylerde var bilmiyorum kafam cok karisik :KK43:

ayy canım çok sağoll:KK71:

normal doğum olucak kısmetse bişey çıkmazsa canım,ablamlarla aynı lojmandayım ben eşim nöbetçi olduğunda olursa bişey ablamlar 2dkda burda olur götürür:)o yönden şanslıyım ama eşim yokken olmasın o götürsün beniiii:KK69::KK49:

tamam canım bir ara yüklerim, yok ya normal yemeğimi yaptım çorba dolma makarna, yetmez mi:) eşim de pasta almıştı gelirken

sağol canım, sen karar verdin mi hediyeye

evet canım verdim o da çok beğendi ama keşke kayseri ürgüp falan yazmasaydın dedi:KK1: gizli gitmiştim ya biri görürse rezil oluruz dedi:)

günaydın kızlaaarr :))) Bugün anneme misafieler gelecek birazdan evi toplayıp ben de çıkarım :))) Bugün gelemem artık yemeğe de kalırız muhtemelen..Dikkat edin kendinize öpüyorum çok

günaydın kızlaaarr :))) Bugün anneme misafieler gelecek birazdan evi toplayıp ben de çıkarım :))) Bugün gelemem artık yemeğe de kalırız muhtemelen..Dikkat edin kendinize öpüyorum çok

günaydın kıslar nasılsınz bende bugun evdeyim luckycim iyi eglenceler sizlere görüşmek üzere

olsun canım iş olsun da yoğun olun...

günaydın herkese

Günaydın canım nasılsın:KK49:

günaydın kıslar nasılsınz bende bugun evdeyim luckycim iyi eglenceler sizlere görüşmek üzere

Günaydın canım iyiyim sen nasılsın eşim uyuyor bende kk de takılıyorum öyle:))

Günaydın canım ohh git bakalım ne güzel:)

hadi git yardım et annene, misafir gibi oturma:)
günaydın canım iyiyim sen nasılsın
Günaydın canım nasılsın:KK49:

Günaydın canım iyiyim sen nasılsın eşim uyuyor bende kk de takılıyorum öyle:))

Günaydın canım ohh git bakalım ne güzel:)

iyiyim tatlım sen nasılsın nasıl gidiyor hayat

ohh ne güzel işte:KK1: ben de sabahın köründe derse başladım:) ama buraya cevap yazmadan da duramıyorum:KK9:

maşallah canım:nazar: sen sınıf öğretmeniydin yanlış hatırlamıyorsam demi benimde biraz iş yapmam lazım bende ayrılamıyorum buradan:KK9:

biz çayımızı bile içtik:)
senin eşin ne iş yapıyor canım

olsun canım iş olsun da yoğun olun...

yarenkacım hem işleri yoğun hemde başka türlü yoğunuz bu aralar :KK1::KK1::KK1:
günaydın herkese

hadi cnm size iyi eğlenceler öpüyorum görüşürüzz

kızlarrrr nasılsınız damlacım gülpembecim ???

ben geldim kıslar evi süpürdüm ütü yaptım ama evi silmem gerek yarenkacım nerde gördüysen kim yazmssa süper yazmıs gerçekten umarım diyor o arkadasa katılıyorm yazık bizlere gerçekten kurunun yanında yas da yanıyor ben de sunu söylüyorum umarım destekleyenler internete giremez

X