Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

valla ben ıspanağı dün akşam ancak yıkayabildim:) bugün de pişirdim bir de makarna yeter. kız sen bisiklet almayacak mıydın

umarım kalkmazlar damlacım kalkarsa nasıl olur bilmem tekrar dan basladı yagmur bisiklet alamadık ya oyuzden kaldım

kızlaaarr teyze oluyorum ilkokuldan beri ark 17 senelik ünide beraberdik hep anne oluyor ayyyyy nasıl mutluyum...2010 haziran gelinleri olarak hepimiz kitap yapalım bence de gerççi ben erkenden verdim de

bende de pilav nohut cacık var

Son düzenleme:

ohh hayırlı olsun canım darısı başınaaa canım sen hangi siteden verdin bende kapıda ödemeyle vermek istiyorum çünkü kredi kartı kullanmıyoruz biz başka çarem kalmadı bende fotokitapçılardan oldum:) haftasonu çanakkaleye gidicez ordada bi gömlek alırım :)

günaydınn güzel gelinleeer...
sağol cnm inş yaaa inş darısı başımıza burdaki isteyen diğer hatunlarla...bugün hasta oldum ben hapı bırakmıştım ya bu ay 2 gün önce oldum bu kadardan bir şey olmaz sanırım..Kızlar bir de ben antibiyotik içiyorum ya 3. kutuya başlıcam cmt bitecek.aceba bebek için bir iki hafta beklemem gerekir mii ki bi zararı olur mu antibiyotiğin bebeğe...

Son düzenleme:
çok sevindim canım artık darısı sana ve şebneme:) şimdilik siz bekliyorsunuz
2 günden bir şey olmaz canım ayrıca bebeğe de bir şey olacağını zannetmiyorum, zaten bu ay bile hamile kalsan o zamana kadar ilacın etkisi falan kalmaz
benimde 12 haziran cnm aynı gün evlenmişiz :)

günaydın hatunlar nasılsınız bakalım

günaydın canım iyiyiz asıl siz nasılsınız

yarenkacım çok sağol cnm :)) Ayy inş ben de hamiş olurum...Ben de öyle düşünüyorum yarenkacım sonuçta bu ay olma ihtimali çok da yüksek değil denemeler olsun bari:)) Ay insan kafaya koyunca ertelemek zor geliyo (

tabi canım deneyin:) sanırım yumurtlama günün 21 haziran falan olur o zamana kadar da ilacın etkisi kalmaz. gerçi bunları damla daha iyi bilir ama:)

çok kolay kız:) kaç yaşında olduğunu ve hangi ay hamile kalacağını çakıştır cinsiyet çıkıyor şimdi kaç yaşındasın canım ayrıca hangi ay doğdun o da önemliymiş

yaşa bir şeyler ekleyip çıkarmak gerekmiyo mu bazı yerde 1 yaş 2 yaş ekleyin fln diyor da..dur sana yazayım sen bak müsaitsen

günaydın canım bence de bebeğe etkisi olmaz yani bebeğin hemen olacağını sanmıyorum genelde olmuyor bazılarının da ilk seferde oluyor ama:),doktora gittiğinde hamile olduğunu öğrendiğinde soruyor ilaç kullandınmı hiç diye sen eğer hamile kalırsan söylersin canım

aaa evet:)dün gece 2 saat uyuyamadım mide yanmasından hamilelikte olurmuş poğaça yediğimde oluyor benimde dünde poğaça yapmıştım gece soda falan içtim zor geçti seninde oluyormu canım

ben çözemiyorum cnm ya o takvimi ((

kızz çok kolay bende ilk takvim karşıma çıktığında baktım öyle bu ne ya diye:) yarenkanın da dediği gibi yaşa hamile kalınan aya bakıyorsun bide yaş hesaplıyorsun

ben hamile olmadığım halde hemen yanmaya başlıyo cnm poğaça yiyiynce dışardan hamur işi yiyemiyorum hiç(

kızlar nasılsınız ???

luckycim teyze oluyorsun hadi gözün aydın darısı başımıza :)))

bizde dün kayınvalidemlerdeydik valla evi unuttum bir ordayım bir burda :)siz neler yapıyorsunuz ?

kızlar şimdi baktım eğer bu ay hamile kalırsam çin takvimine göre kız :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…