Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

Afiyet olsun canım bende iş yapayım biraz sonra görüşürüz:)

tamam cnm kolay gelsin ben de etrafı toplıcam şimdi...
baktım canım çok çok güzel olmuş, bak yazı bulamam diyordun ne güzel yazmışsın

evet canım yeşil şişeli olan, annem de onu kullanıyordu ben de kullanıyorum

sağol yarenkacım ilham geldi sanırım ben de evi toplayım bakiim süpürüp toz mu alsam ne

tamam cnm kolay gelsin ben de etrafı toplıcam şimdi...

sağol yarenkacım ilham geldi sanırım ben de evi toplayım bakiim süpürüp toz mu alsam ne

hadi şimdi de temizlik ilhamı gelsin o zaman bu arada keşke ben de davetiyemizi koysaydım, neyse boş sayfaya yapıştırırım belki:)

hadi şimdi de temizlik ilhamı gelsin o zaman bu arada keşke ben de davetiyemizi koysaydım, neyse boş sayfaya yapıştırırım belki:)

evet cnm yapıştır bence de...amann onun için ilham hiç gelmiyo ama çıkayım bi bakınayım görüşürüz kızlaaar

ayy çok üzüldüm canım yaa hala o kadar yağmur mu yağıyor orda? burda da yaz gelmiyor gelmiyor diyorduk şimdi de bunalıyoruz. mevsimler de dengesizleşti:)

merhaba kıslar nasılsınız ben geldim bugun kurs var da pazartesileri artık kurs var saolun kıslar bir zarar olmadı cok şükür sadece parkeler cok ıslandı kuruttuk ama parkelerden korkuyorum umarım havalanmazlar

kızlar nasılsınız ??
dün eşimin kuzeni nişanlandı ordaydık oynadım durdum :)

luckycim çok beğendim çok güzel olmuş ohh siz yapın sonra ben yapıcam :) kaç günde geliyor ??

damlacım bebeişin sabırsızlanıyor artık :) ne kadar kaldı ?

gülpembecim sanada kolay gelsin çok üzüldüm

iyi dökmüssündür kurtlarını sebncemcim :)

luckycim baktım kitabına cok güzel olmus ellerine saglık :))

çok sağolun kızlar ben de tembellik yaptım bugün ütü yaptım etrafı topladım fln ama uyuşuk uyuşuk..karnımda ağrı var erken hasta olacağım bu ay sanırım ((

şebnemcim cumartesi verdim bugün geldi 1 günde geliyor

merhaba kıslar nasılsınız ben geldim bugun kurs var da pazartesileri artık kurs var saolun kıslar bir zarar olmadı cok şükür sadece parkeler cok ıslandı kuruttuk ama parkelerden korkuyorum umarım havalanmazlar
hoşgeldin canım valla su hemen kabartıyor inşallah bir şey olmaz

seni oynak gelin canım benim kitabım sipariş verdikten 1 gün sonra hemen geldi

gülpembecim inş bir şey olmaz cnm yaa kızlar ne var yemekte ben yavaş yavaş kaçıyorum nohut pişireceğim

hoşgeldin canım valla su hemen kabartıyor inşallah bir şey olmaz

seni oynak gelin canım benim kitabım sipariş verdikten 1 gün sonra hemen geldi

gülpembecim inş bir şey olmaz cnm yaa kızlar ne var yemekte ben yavaş yavaş kaçıyorum nohut pişireceğim

inş bişey olmaz suanda kalkmadılar daha da kalkmaz heralde ya kıslar ben ne yapıcam hediye olarak bana da bi akıl verin yemek konusun da da tıkanmıs durumdayım acıkcası bilmemki ne yapsam

buyrun oynak gelin benim :)))

iyi ne güzel hemen yolluyorlar

luckycim kolay gelsin gülpembecim kalmaz korkma havalarda ısınıncak olmaz birşey valla bende yappmadım yemek belki akşama kayınvalidemlere gidicez o yüzden fikir veremiycem

bakalım bende hediye olarak kitabı düşünüyorum ekstra tshirt gömlek gibi bir hediye daha alırım :)

iyiyim canım sen nasılsın parkeler ıslanınca kabarıyor sanırım uçmazlar kızz ben bugün mercimek yemeği pilav salata yaptım :)

iyiyim canım sen nasılsın 28 haftalık oldu canım 40 a kadar yolu var ama sanki 37. 38. haftada gelicekmiş gibi geliyor:))

inş bişey olmaz suanda kalkmadılar daha da kalkmaz heralde ya kıslar ben ne yapıcam hediye olarak bana da bi akıl verin yemek konusun da da tıkanmıs durumdayım acıkcası bilmemki ne yapsam

valla ben ıspanağı dün akşam ancak yıkayabildim:) bugün de pişirdim bir de makarna yeter. kız sen bisiklet almayacak mıydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…