Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

tamam kızlar anneme de sorarım ama kk'dan biri beni çok sinirlendirdi yaa, millet yazar atar tutar bir şey olmaz ben bir öneride bulundum söylemedikleri kalmadı. insanlar ne kadar ilginç, kimseye yardım etmemek gerekiyor

Ne oldu ki tatlim :26:

Ne oldu ki tatlim :26:

boşver canım ya insanlar sanal alemde olunca karşısındaki insanları da sanal zannediyor.
kızlar yorganı küvette yıkadım anneme sordum sakın atma dedi gerçekten çok ağır oldu yani makineniz 20 kg bile olsa atmayın:) önce küveti güzelce yıkadım sonra yorganı yıkadım yıkadım yıkadım eşimle beraber biraz sıktık çamaşır kurutmalığın üstüne attık bu akşam banyoda süzülsün yarın da balkona koyarım. valla çok zor işmiş makine olmasa ne yaparız

hoşgeldin canım iyiyim sen nasılsın gittin mi doktora yoksa gidecek misin

gittim geldim cnm şükür iyiyim ağzım uyuşuk çenem durdu ama elim hala çalışıyo ben gevezeyimdir de azcıkk kolay oldu canım binlerce şükür 10da girdik muayenehaneye 10.30da çıktık sağolsun doktorum valla..

bu arada yarenkacım okudum da sen çok doğru söylemişsin boşver millet doğruya gelemiyo demek ki iyilik de yapılmıcak artık.söylediğin yöntemi bizzat ben de doktorum söylediği için yaptım düğün zamanı hiç de bişi olmadı şükür

çok sevindim canım hadi geçmiş olsun artık bebiş çalışmalarına start verirsin boşver ağzın dursa da elin çalışsın:) evet canım artık kimseye iyilik yapılmıyor gerçi konu sahibi sorun çıkarmadı da başkaları karıştı, hiç regl olmadan ilaca başlanır mı ya

kesinlikle çok haklısın canım benim işte millet bi alem... çok sağol cnm aynen.salıya kadar daaha antibiyotik var cnm o yüzden 2 hafta fln bekleriz vücuttana atılsın da D canıma annem ve kayınvalidem geldi çıkmam gerek görşürüz canımm çok teşekkürler..

tamam canım görüşürüz iyi bak kendine

ohh ellerine sağlık canım gerçekten makine olmasa işimiz çok zorr:)

luckyincidentcim geçmiş olsun kurtuldun:)

luckycim hadi gözün aydın kurtuldun :)

nasılsınız kızlar nasılsınız ??

ben geldim kıslar nasılsınız cok yorgunum yarenkacım dediğime gelmissin legen yerine küvet daha iyi olmus bölesi okudum bende bosver sen haklısın regl olmadan ilaca baslanılmaz luckycim sevindim senin adına iyi oldu artık bi bebek kaldı senin için onunda haberini alırız artık sebncim iyiyim sen nasılsın nasıl gidiyor spor

iyim cnm sen nasılsın spor iyide bu hafta baya aksattım :)) olsun fena değil

iyiyim şebnemcim sen nasılsın

Gulpembecim sen nasılsın niye yoruldun bakalım

iyim damlacım siz napıosunuz :) bende evdeyim çamaşır yıkadım oturuyorum

iyiyiz canım az önce mutfakta yemek hazırlarken tabak alıcaktım alttaydı alcağım tabak diğerlerini kaldırınca ağırmış bayada karnım acıdı bişey oldumu diye üzüldüm

iyiyiz canım az önce mutfakta yemek hazırlarken tabak alıcaktım alttaydı alcağım tabak diğerlerini kaldırınca ağırmış bayada karnım acıdı bişey oldumu diye üzüldüm

bebek çalısmaları baslayınca bıraktın mı sporu aynen öle canım hergün evde oturmakdansa kursa gitmek daha iyi damlacım dikkat et kendini zorlama

evet canım küvet daha iyi leğende her taraf ıslanırdı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…