Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kızlaaarrr doktorla görüştüm yarın sabahtan olcak ameliyatım geçenki gibi olursa bol bol uyurum sanırım gelemem yarın muhtemelen

kızlaaarrr doktorla görüştüm yarın sabahtan olcak ameliyatım geçenki gibi olursa bol bol uyurum sanırım gelemem yarın muhtemelen

şimdiden geçmiş olsun canım çabucak iyileş gel ama o kadar ağır mı oluyor kız, benimki de bayağı kötüydü ama çıkınca alyanslarımızı almaya gitmiştik:KK9:

şimdiden geçmiş olsun canım çabucak iyileş gel ama o kadar ağır mı oluyor kız, benimki de bayağı kötüydü ama çıkınca alyanslarımızı almaya gitmiştik:KK9:

çok sağol cnm inş :))) Uyku yapıyo cnm bana genelde ilk gün fazla konuşamıyorum pek cnm ağrı olmuyo ama ağız açılmıyo pek...eee geçmiştir o zaman hemen :KK70:

kızlar kandiliniz mübarek olsun

luckycim şimdiden geçmiş olsun

yarenkcaım çok bağenedim ellerine sağlık kaç fotograf gitti birde ne kadar :) öğrenmek istiyorummmm

merhaba kızlar hepinizin kandili mübarek olsun

Yarenkacım çok beğendim emeğine değmiş:)

Luckyincident sanada geçmiş olsun canım kurtuluyorsun:)

Gulpembecim ne güzel eşin evde benimki yine 5de gitti akşam 8de anca gelir:KK43:

Sebbnemmcim sen nasılsın

yarenkacım cok begendim ellerine saglık cok duygul olmus :KK69: lucyyiciğim cok geçmiş olsun haber et bize iyi oldugunda

kızlar kandiliniz mübarek olsun

luckycim şimdiden geçmiş olsun

yarenkcaım çok bağenedim ellerine sağlık kaç fotograf gitti birde ne kadar :) öğrenmek istiyorummmm
sağol canım, 32 fotoğraf gitti ama istersen sayfa saysını artırabilirsin benimki 20 sayfa ve kargoyla beraber 44 lira tuttu
merhaba kızlar hepinizin kandili mübarek olsun

Yarenkacım çok beğendim emeğine değmiş:)

Luckyincident sanada geçmiş olsun canım kurtuluyorsun:)

Gulpembecim ne güzel eşin evde benimki yine 5de gitti akşam 8de anca gelir:KK43:

Sebbnemmcim sen nasılsın
evet canım değdi galiba:)
yarenkacım cok begendim ellerine saglık cok duygul olmus :KK69: lucyyiciğim cok geçmiş olsun haber et bize iyi oldugunda

çok teşekkür ederim canım:KK16:

kızlar size bir şey sormak istiyorum. uyku setimin yorganını çamaşır makinesine atsam bir şey olur mu ve 5 kiloluk makineye sığar mı, zorlasam olur mu:KK1: şimdi makine çalıştığı için koyamadım size sorayım dedim

kızlar çok ama çok sağolun inş yarın bitecek :))) annem bana gelecekmiş yarın yanımda durup yemek yapmak için muhtemelen girerim yarın da:))

yarenkacım valla bana bişi olmaz gibi geliyo ben daha açmadım uyku setimi ama annem kullan atar yıkarsın demişti.benim makine de 8 kg ama bi keresinde ağzı beraber doldu zor döndü ama bir şey olmadı :KK70: :KK70:

Son düzenleme:
kızlar çok ama çok sağolun inş yarın bitecek :))) annem bana gelecekmiş yarın yanımda durup yemek yapmak için muhtemelen girerim yarın da:))

yarenkacım valla bana bişi olmaz gibi geliyo ben daha açmadım uyku setimi ama annem kullan atar yıkarsın demişti.benim makine de 8 kg ama bi keresinde ağzı beraber doldu zor döndü ama bir şey olmadı :KK70: :KK70:

tamam o zaman canım biz de sıkıştırırız:)

kızlar size bir şey sormak istiyorum. uyku setimin yorganını çamaşır makinesine atsam bir şey olur mu ve 5 kiloluk makineye sığar mı, zorlasam olur mu:KK1: şimdi makine çalıştığı için koyamadım size sorayım dedim

canım bence atma benimki 9 kiloluk bende daha önce attım ama ıslanınca ağırlaşıyor ya belki bişey olur

tamam kızlar anneme de sorarım ama kk'dan biri beni çok sinirlendirdi yaa, millet yazar atar tutar bir şey olmaz ben bir öneride bulundum söylemedikleri kalmadı. insanlar ne kadar ilginç, kimseye yardım etmemek gerekiyor

X