Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

günaydın kızlar ben iyiyim çanakkaledeyim siz nasılsınız önümüzdeki haftaiçi burda kalıcam eşim göreve gidiyor

canım hadi gözün aydın..nasıldı muayene gitmem gerek ben çok korkuyorum.alttan da baktı demi..azıcık anlatman mümkün mü ben çok geriliyorum da ve gitmem gerek bu aralar

sağol cnm benim evet baktı alttanda hiç beklediğim gibi olmadı valla 2 dk bile sürmedi bakması bi rahime ve yumurtalıklara bakmak için uzun birşey kullandı smir testi içinde salata kaşığı gibi birşeyle açtı içinden parça aldı bitti dedi :)) hiç merak etme bakalım birazdan gidip kan ve idrar tahlillerimi alıcam simir testi 1 hafta 10 gün içinde çıkıyormuş

günaydın kızlar ben iyiyim çanakkaledeyim siz nasılsınız önümüzdeki haftaiçi burda kalıcam eşim göreve gidiyor

ohh cnm ailenle vakit geçir biraz da:)))

inşallah bir şey çıkmaz cnm onlardan da..canın yanmadı mı canım valla moral verdin bana...dedikleri gibi acıma olmuyo mu???

çok iyi canım artık önümüzdeki ay bebiş gelir:)

nasıldı geçti sınavın canım biz iyiyiz işte aynı hersey

sebnemcim sevndim senn adına evt bende lucky gibi merak ediyorum nasıldı kontrol

kızlar valla bu sınavda netlerimi düşürdüm, çalıştıkça düşüyor galiba

çok iyi canım artık önümüzdeki ay bebiş gelir:)

kızlar valla bu sınavda netlerimi düşürdüm, çalıştıkça düşüyor galiba

sebnem cim sevindim senn adına lucky ve beni rahatlattın hayırlısıyla gelsin bebeşin sennde

yarenkacım üzülme yapcaksın sen okadar olcak

bende iyiyim canım ailenle mi kalıcan canm
yok canım ben izmirliyim eşimin ailesinin yanında kalcam

ohh cnm ailenle vakit geçir biraz da:)))

inşallah bir şey çıkmaz cnm onlardan da..canın yanmadı mı canım valla moral verdin bana...dedikleri gibi acıma olmuyo mu???

yok kız kendi ailemin değil bende muayne oldum canım çocuk istediğimiz zaman hiç canın yanmıyor merak etme şebneme sormuşsun ama bende söyliyeyim dedim :)

kızlar damlada yazmış içiniz rahat olsun acımıyor nhiç hele kimse size dikkat etmiyor herkes işi gibi davrandığı için rahatta oluyorsunuz

yok kızlar daha bebiş :) folik asite başlıycam bakalım almadım daha ilacımı bittikten sonra başlıycaz :)))

pazarteside tahlil sonuçlarını sorucam doktora

hadi iszde gidin muatne olun daha folik asit kullanıcaksınız :)

damlacım anneler günün kutlu olsun tesekkürler bilgi için kıslar içimi rahatlattınız sebnemcim artık hayrlısı diyorum senin için

Gulpembecim çok teşekkür ederimm
Seneye de sizinkini kutlarız inşallah:)

şebnemmcim damlacım çok teşekkürler....kızlar bu follik asit ne kadar kullanılıyo ona göre bebek düşününce kaç ay önce gidelim doktora???

tüm annelerin ve güzel anne adaylarımızın anneler gününüz kutlu olsunn

işimiz cok canım bizim bende burdada aynı şeklde kontrol ilaç falan veriyorlarmıdır diye düşünüyorum

sennde anneler günün kutlu olsun canımmm

Son düzenleyen: Moderatör:

canım ben 3 ay önceden kullanmaya başladım,bebeğin beyin yapısı ve omurilik gelişimi için çok önemli diye biliyorum down sendromu riskini falan büyük ölçüde azaltıyormuş...Ayrıca teşekkür ederim canım anneler gününü kutladığın için

ne demek cnmm :))) Çok sağol cnm bilgiler için:))

merhaba kızlaaarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…