Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

babasının güzel bi görevi var sizde bekliceksiniz Allah onlardan razı olsun :) evet evde oturmak cok sıkıcı benm kursum tamamen bitiyor ve devletin ön gördüğü kuru tamamladım gerçi benm devletle bi baglantım yok bende devam edip etmeme konusunda kararsızım

sağol canım:)bence devam et canım ya da evde kal bir tabi kısa süre sonra benim gibi bunalırsın:)başka kursa gidebilirsin sonra

merhaba kızlar nasılsınız ??
bugün sporuma gittim annemlere uğradım geldim dün pilav pişirme makinası aldık şuan pilavım pişiyor bakalım nasıl olucak

bu arada kısmetse cuma günü kadın doğum doktoruna gidiyorum sonra bebiş bekleyin benden :))))

hayırlısı olsun cnm dört gözle bekliyoruz güzel haberlerini:)) (biliyor musun oğlunun diyecektim Allah mı söyletti bilmem )))

dün ayrıntılı usg vardı yani bebeğin baştan aşağı herşeyine bakıyorlar herşeyi iyi çok şükür ama doktor böbreğinin birinde büyüme var takip edelim biz ama genelde doğuma kadar geçer geçmezse de doğduktan 1 2 ay sonra geçer dedi ben o kadar üzülmedim hani geçermiş diye burda da akşam okuyordum aynı sorunu yaşayanlarda ne olduğunu herkes geçer veya bebeğim doğdu geçti demiş birisi de down sendromu olur falan yazmış onu görünce ağlamaya başladım eşim zor sakinleştirdi ama neyseki sonra öğrendim öyle birşey yokmuş tabi benim moralim bozuk yine...

O kadar tatlıydıki oğlum hep kıpırdanıp duruyordu doktor hep maşallah çok hareketli dedi ağlayarak hem onu üzdüm hemde bebeğimde bu sorun olması moralimi bozdu:2:

canımmm üzülme hiç inş geçer bir an önce.Doktoruna güven ve üzülme,ağlama...Rabbim hep güzellikler nasip etsin hepimize :KK70:

nasılsınız kızlaarr???ben fazla kalamayacağım :))

Son düzenleme:
evet gülpmebecim yarın akşamüstü gidicem kısmetse

:)) sağol luckycim hayırlısı bakalım hiç aklımda yok kız erkek hayırlı evlat olsunda bakalım yarın bir baksın doktor da sonra bakıcaz duruma:)

damlacım sağol cnm kısmetse yarın kontrole gidicem doktora hamile kalmadan önce gitmek istedim sonra çalışmalara başlıycaz kısmetse :))

sağol luckycim güzel dileklerin için:)

kızlar size birşey sorucam kullanıcı adını değiştirmek nasıl yapılıyor

dün ayrıntılı usg vardı yani bebeğin baştan aşağı herşeyine bakıyorlar herşeyi iyi çok şükür ama doktor böbreğinin birinde büyüme var takip edelim biz ama genelde doğuma kadar geçer geçmezse de doğduktan 1 2 ay sonra geçer dedi ben o kadar üzülmedim hani geçermiş diye burda da akşam okuyordum aynı sorunu yaşayanlarda ne olduğunu herkes geçer veya bebeğim doğdu geçti demiş birisi de down sendromu olur falan yazmış onu görünce ağlamaya başladım eşim zor sakinleştirdi ama neyseki sonra öğrendim öyle birşey yokmuş tabi benim moralim bozuk yine...

O kadar tatlıydıki oğlum hep kıpırdanıp duruyordu doktor hep maşallah çok hareketli dedi ağlayarak hem onu üzdüm hemde bebeğimde bu sorun olması moralimi bozdu:2:

canım merak etme eğer önemli bir şey olsaydı doktor da zaten araştırırdı, demekki bir şey yok üzme sakın canını.
iyi akşamlar kızlar nasılsınız, ben de dersaneden geldim yemek yedim. bugün arkadaşım gelmişti oturduk biraz ders falan çalıştık. evde oturmak sıkıcı diyorsunuz ama dışarda olunca da evi özlersiniz merak etmeyin:)

cnm kazene msj atarsan o sana yardımı olur ama bir sebep göstermen gerek değiştirmek için ben öyle biliyorum

sağol canım:)

canım merak etme eğer önemli bir şey olsaydı doktor da zaten araştırırdı, demekki bir şey yok üzme sakın canını.
iyi akşamlar kızlar nasılsınız, ben de dersaneden geldim yemek yedim. bugün arkadaşım gelmişti oturduk biraz ders falan çalıştık. evde oturmak sıkıcı diyorsunuz ama dışarda olunca da evi özlersiniz merak etmeyin:)

dershaneye giderken bende eve gelmeyi dört gözle bekliyordum hemen yemek falan yapıyordum yoruluyordum baya,şimdi yeni taşındık bide 1 senedir istanbuldayım hiç arkadaşım çevrem yok sonuçta ondan ben sıkılıyorum çok gerçi ablamla aynı lojmandayız ama:))

merhaba kızlar. sınavım vardı bugün girdim, şimdi de annemlerdeyim. siz ne yapıyorsunuz

merhaba kızlar ben iyim sizler nasılsınız ??
bugün gittim doktora tahlillerim oldu kontrol oldum çok şükür azıcık akıntıdan başka bir problemim yok yarında sonuçları alıcam

akşama yokum öpüyorum hepinizi :KK16:

merhaba kızlar. sınavım vardı bugün girdim, şimdi de annemlerdeyim. siz ne yapıyorsunuz

iyiyim cnm ben yemek yedik oturuyoruz.nasıldı sınav??
bugün gittim doktora tahlillerim oldu kontrol oldum çok şükür azıcık akıntıdan başka bir problemim yok yarında sonuçları alıcam

canım hadi gözün aydın..nasıldı muayene gitmem gerek ben çok korkuyorum.alttan da baktı demi..azıcık anlatman mümkün mü ben çok geriliyorum da ve gitmem gerek bu aralar

nasıldı geçti sınavın canım biz iyiyiz işte aynı hersey

sebnemcim sevndim senn adına evt bende lucky gibi merak ediyorum nasıldı kontrol:KK37:

X