Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yarenka birde söle bir durum var misafirle biz gezicez yarın sonra bizim eve gelicez yemekleri öle ayarlıcaz

yemek cok basitte ben o kabakları soyabilirmiyim içini
kabakları soymak kolay kız ama eldiven takmadan asla soyma:)
yarenka birde söle bir durum var misafirle biz gezicez yarın sonra bizim eve gelicez yemekleri öle ayarlıcaz

canım o zaman yemeği önceden hazırlayıp eve gelince sadece altını yakman gerekir. dolma ya da köfte gibi önceden hazırlayıp dolaba koyabilirsin canım eve gelince de pişirirsin. çorbanı da önceden yapabilirsin

neden eldiven takmam gerek? ve ben yarın kursta olucam kurs cıkısı gidicem gezmeye sonra eve gelcez sadece kıymayı hazırlayabilirim

neden eldiven takmam gerek? ve ben yarın kursta olucam kurs cıkısı gidicem gezmeye sonra eve gelcez sadece kıymayı hazırlayabilirim

çünkü kabak eline yapışır yıka yıka çıkmaz iğrenç oluyor canım valla bilmiyorum ki daha kolay yemek mi bulsan, tavuk patates falan yapsan nasıl olur

çünkü kabak eline yapışır yıka yıka çıkmaz iğrenç oluyor canım valla bilmiyorum ki daha kolay yemek mi bulsan, tavuk patates falan yapsan nasıl olur

pilav soslu tavuk söleki salca yogurt baharat yag karıstırıp fırına mı versem ama ne corbası yapcam :S

pilav soslu tavuk söleki salca yogurt baharat yag karıstırıp fırına mı versem ama ne corbası yapcam :S
olur canım, bak soslu kanat da yapabilirsin. sosuna 1 soğanı halka halka doğruyorum salça yoğurt tuz ve biraz sıvı yağ ekleyip 3-4 saat bekletiyorum sonra da teflon tencerede pişiriyorum
ve kazandibi yapmayı düşünüyorum onu acaba aksam mı yapsam

kazandibi akşamdan yapılır canım zaten soğuk yeniliyor

biraz tembllik var alısverişe gitcem ödevlerimi bitirince peki corba ne yapsam

beni kıskandın hemen gittin annene tabi ben de aynen canım devam ediyorum, kapkaranlık bir hava var ne zaman yaz gelecek bilmiyorum, insanın içini de karartıyor

eveeeettt ayy sorma cnm burası da aynı geceden beri sağanak yağmur var içim sıkılıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…