Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet yarenkacım bu senede tatile gitmek istiyoruz uygun bir yer bakıyoruz geçen sene kıydık parayı ama bu sene gerek yok :) ben bakayım bir otele sağol cnm

gülpembecim bugün gidemedim spora perşembe günü ölçülerim alınıca kısmetse yarın giderim spora

evet canım gerek yok zaten biliyorsun biz yatmak için kullanıyorduk oteli ama yemeklerini biliyorum yani güzeldi. hatta bir gün canım o kadar mantı çekti ki aradık bulamadık akşam otele gittik mantı çıkmış:)

tamam canım yazarsın

neler yapıyorsunuz kızlarr??? biz kuşadasında sealight da kalmıştık çok çok memnun kalmıştık...

yarenkacım sıkılıyorum diyordum ya tam o sırada ark aradı nerdesin dedi evdeyim dedim işten erken çıkmış sahile indik ayy nasıl sevindim.deniz kenarında oturduk sonra 1 saatten fazla yürüyüş yaptık hiç susmadık ay nasıl özlemişim böyle zaman geçirmeyi..

oda iyimiş canım artık kendi evin ders yapıyorum canım ya
aferin kız çalış çalış:) sınav ne zamandı canım

ne güzel işte kız sevindim valla adına. burda hava buz gibi yağmur hiç durmadan yağıyor

ne güzel işte kız sevindim valla adına. burda hava buz gibi yağmur hiç durmadan yağıyor

beni mi kıskandın luckycim iyi yapmıssın ohhh kafayı dagırmısındır

snav 12-13 mayıs canım ben cıkıyorum kıslar iii geceler yarın görüşürüz

sağol cnm valla ben de hiç böyle mutlu olmamıştım uzun zamandır

beni mi kıskandın luckycim iyi yapmıssın ohhh kafayı dagırmısındır

snav 12-13 mayıs canım ben cıkıyorum kıslar iii geceler yarın görüşürüz

aynen cnm seni kıskandım hehehe ma tel gelmese patlayabilirdim...ii geceler cnm ben de çıkıyorum kızlarr görüşürüz....

evet bizimkiler kesin geziyorlar ben iyiyim yarın misafir gelcek ne yapsam bilemedim bi tavuk corbası pilav salata ok ama ana yemek bilmiyorum

bugün sandal sefası diye bir yemek gördüm canım çok güzel görünüyor en kısa zamanda yapacağım, sen de bak kolay gelirse yaparsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…