Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyi yapıyorsun canım boşve:)
ayy benim de aklıma aniden düğünümüz geldi şimdi videosunu izliyorum takıya gelene kadar izlerim

ohh süper...geçenlerde ben de izledim..ama hiç oturup da sonuna kadar izlemedik biliyo musun...

merhaba kızlar

bu topiç hala duruyomuymuş yaa geçen sene geliyodum gene gördüğüm için sevindim
hoşgeldin cnm biz buralardayız.Nele yapıyorsun?? var mı bebiş fln

merhaba kızlar

bu topiç hala duruyomuymuş yaa geçen sene geliyodum gene gördüğüm için sevindim
biz hala burdayız tabki, kızlarla sohbete devam ediyoruz da sizler niye kaçtınız:)
ohh süper...geçenlerde ben de izledim..ama hiç oturup da sonuna kadar izlemedik biliyo musun...

hoşgeldin cnm biz buralardayız.Nele yapıyorsun?? var mı bebiş fln

biz 2 defa sonuna kadar izledik, artık izleyelim desem heralde eşim ortada video falan bırakmaz

merhaba kızlar nasılsınız ??
bende spora gitmeden önce bi uğrayayım dedim
organiksheker yarenkanın dediği gibi biz burdayız senide bekleriz :))

kızlar bende bir kere izledim düğün videosunu oda atlaya atlaya hepsini izlemedim :)

niye izlemiyorsunuz kız sizin düğününüz değil mi hatta ben 1 defa da arkadaşlarımla izledim toplam 3 oldu

nedendir bilmem canım ama atlaya atlaya izliyorum bi kere izledik sanırım ama onda bile tamamen değil oyunları atlaya atlaya

niye izlemiyorsunuz kız sizin düğününüz değil mi hatta ben 1 defa da arkadaşlarımla izledim toplam 3 oldu

olsun cnm içinde bizde varız ordaydık görmeyenler izlesin hatıra kalsın diye var işte :)) 1 kerede kınayı izledik onda da atladık yoksa çok uzun oluyor

hadi kızlar öpüyorum sizi akşama görüşürüz sporumu yapayım geleyim :)

afiyet olsun canım bizde de kuru fasulye pilav ve tel sehriyeli çorba

size de afiyet olsun cnm :) deminden beri canım bir şey çekiyor ne olduğunu da bulamadım buzdolabına bakıp bakıp kapatıyorum bu mu şu mu diye ağzıma da atıyorum ama yok ne olduğunu da bulamadım sinir bozucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…