Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

çok sağol canım benimmm :KK70: iyi ki varsınız...valla bana da zor olur gibi gelio bebiş olunca şimdiki gibi olmaz sanki...geçen gezmeye giderken ark çalışıyo bebeğine annesi bakıyo ben taşıdım gideceğimiz yere kadar 15 dk fln alıştırma olsun dedim.kollarım koptu daha 7 aylık :)) Daha alamam sanırım ben sorumluluğunu..bi süre sonra sıkılıveriyorum.gerçi kendi çocuğun olsa kaçış yok :KK70:

:))) sende iyi ki varsın canım mesela kendi arkadaslarımdan kuzenlerimden biliyorum ararsan bu saate ara o saatte uyuyor hep onlara göre ayarlıyorsun kendini tabi güzel bişey ama büyük sorumluluk

luckycim bu mozaik pasta dilimlerim senin için üzmeyin kendinizi her kapanan kapı başka bir kapı açar inşallah hayırlı olsun bundan sonrakiler
:KK54:

11424.jpg

kızlar tarifinide veriyorum
ben hiç bir yemeğimde tatlımda ölçü kullanmıyorum o yüzden tam ölçüler yok :)

margarini eritiyoruz üstüne kakao ve sütü ekliyoruz biraz kaynadıktan sonra şekeri ekliyorum puding kıvamına gelene kadar pişiriyoruz .
bu arada ben petibör bisküviden yaptım bisküvileri ufalamadan kırıyoruz puding kıvamındaki karışımı üstüne döküyoruz hafif soğuduktan sonra karıştırıyorum eğer çok sıvı kalırsa bisküvi ekliyorum hamur gibi olduktan sonra folyoya sarıp şekil veriyoruz buzlukta bekletiyoruz yemeden önce çıkartıyoruz yarım saatte yemek içi hazır afiyet olsun :))) :KK69:

şebnemcim çok sağol canım buna ben de çok inanıyorum...oh oh ohhhh bak pastayı görünce keyfim yerine geldi :KK70: ellerine sağlık cnm...ay kalkıp puding yapcam ben sanırım :KK70: en pratik o var evde.. ellerine sağlık cnm birer dilim de bizim için ye :KK70:

şebnemcim çok güzel görünüyor eline sağlık, bir an benim yaptığım gözümün önüne geldi de:KK9:

şebnemcim çok sağol canım buna ben de çok inanıyorum...oh oh ohhhh bak pastayı görünce keyfim yerine geldi :KK70: ellerine sağlık cnm...ay kalkıp puding yapcam ben sanırım :KK70: en pratik o var evde.. ellerine sağlık cnm birer dilim de bizim için ye :KK70:

sağol cnm yedim sizin içinde keşke yollayabilsem sizlerede :)
kolay gelsin sanada
:KK56:
şebnemcim çok güzel görünüyor eline sağlık, bir an benim yaptığım gözümün önüne geldi de:KK9:

sağol cnm :) senin nasıl olmuştu

sebnemcim ellerine saglık cok güzel gözüküyor ben kackere yaptım ama tas gibi oldu cıkarttım eridi olmadı birde senn tarifi deneyim bizim içinde ye

sebnemcim ellerine saglık cok güzel gözüküyor ben kackere yaptım ama tas gibi oldu cıkarttım eridi olmadı birde senn tarifi deneyim bizim içinde ye

sağol cnm dene tabi dediğim gibi ben göz kararı yapıyorum inşallah olur cnm . fazla yemiyorum ama azıcık yemedende olmuyor :))

bu arada sanki spor yaradı bana kilo verdim gibi geliyor haftaya ölçümüm var :KK66:

kızlaaar ben kaçıyorum artık uykum geldiii :KK70: iyi geceler hepinize...çok teşekkür ederim her şey için:KK70:

iyi geceler kızlar hepinize yarın gündüz yine yokum akşama görüşürüz öptümmm :KK54:

sizlere de iyi geceler kızlar. ben de ygs deki şifre olayı için ntv deki programı izliyorum valla akşam akşam sinirlerim bozuldu. yarın görüşürüz:KK71:

iyiyim bitanem bugün cnm istemedi evdeyim :KK70: evle uğraşayım biraz dedim ama ancak bana her şey yakışır bitince kalkabilirim onu izlemeden iş yapamıyorum :KK70:

demekki bugün senin için farklı bir gün olacak:KK9: ben de önceden onun final anına bakıyordum ama artık hiç izlemiyorum

X