Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kızlar size bir şey soracağım. fotoğraf makinesinde kodak mı yoksa nikon mu önerirsiniz? ya da önereceğiniz başka marka var mı? almayı düşünüyoruz da 2 model arasında kaldık

kızlar size bir şey soracağım. fotoğraf makinesinde kodak mı yoksa nikon mu önerirsiniz? ya da önereceğiniz başka marka var mı? almayı düşünüyoruz da 2 model arasında kaldık

canım profosyenel olanlardan mı alcaksınız bizde düşünüyoruz da almayı,bence kodak daha iyi

canım profosyenel olanlardan mı alcaksınız bizde düşünüyoruz da almayı,bence kodak daha iyi

yok canım normal dijital alacağız. kodak c190 ile nikon L22 arasında kaldık. ikisi de 12 megapiksel, nikon 3.6 optik zoom kodak 5. yani kodağın optiği daha yüksek üstelik 30 lira daha ucuz. siz ne almayı düşünüyorsunuz

bizde şuan samsung var ondan pek memnun değiliz bide bebek olucak diye eşim hevesleniyor kodağın profosyenel olanlarına bakıyor ama hangi model bilmiyorum canım bildiğime göre kodak daha iyi ben bir ara karşılaştırıyordum yorumları falan sitelerde hep kodak diyorlardı

samsung kuzenimde de vardı hiç memnun kalmadı kodak aldı. çok sağol canım bu hafta sonu karar verir alırız artık

ben geldim kızlaaarr.yarenkacım iyi dersler cnm ayrıca güle güle kullann..gülpembee hayırdır cnm neyin varr

Son düzenleme:
güle güle kullanın canım:)

iyiyiz canım sen nasılsın hasta mısın kötüyüm yazmışsın

ben geldim kızlaaarr.yarenkacım iyi dersler cnm ayrıca güle güle kullann..gülpembee hayırdır cnm neyin varr
sağolun kızlar...
hasta değilimde dün eve geç geldim yemek yemedim dolasrken ac kalınca vücdum bas agrısı olarak acısını cıkartıyor benden suanda bile hala var

geçmiş olsun canım, aç kalma artık:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…