Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bugün üçgenin alanını öğrendim:KK9: toplam 3 soru çıkıyor geometriden ama mecburen gidiyorum zaten seviyorum da, günüm verimli geçti yani:)

masaallah canım başaracaksın cnaım merak etme :KK66:verimli geçmesine sevindim

lucky nerde acaba film nasıldı acaba

günaydın kızlaarr :KK70: şebnemcim senle ben ohhhh süper gezip duruyoruz :KK64: ayakkabı almam lazım çarşıya inmem lazım nolur hava açık olsun bugün...gerçi kapalı da :KK70:

gezentiii :)) evet cnm bütün kış evde oturdum şimdi maşallahım var

olabilir canım, demekki tarifi veren yalan söylemiş:)
bu arada herkese günaydın...

belkide yarenkacım benim dediğim gibi yaparsan güzel olur hatta ben dün gecede yaptım :)) birazdan fotografını çekip eklerim

gülpembecim kendine dikkat et :KK70::KK71:

ben geldiiim :KK70: kulaklarım çınladı geldim hemen:KK70: film fena değildi cnm ilk yarısı sıkıcı ikinci yarısı da bolbol ağlayarak geçti...kızlar içim sıkılıyo benim yaa...şebnemm tarifi isterizz :KK70:

gezentiii :)) evet cnm bütün kış evde oturdum şimdi maşallahım var

belkide yarenkacım benim dediğim gibi yaparsan güzel olur hatta ben dün gecede yaptım :)) birazdan fotografını çekip eklerim

gülpembecim kendine dikkat et :KK70::KK71:

saol canım kızlar gezin cocuk olunca gezemicez zaten bosverin :KK9:

demii :KK70: fırsat varken gezmekten yanayım :p yarın gene bir ev gezmesi var bakalım ruh halim nasıl olursa giderim belki

hayrdır canım neyin var hayırlara gitsin

amin cnm...içim sıkılıyo eve geldiğimden beri..eşim de patronuna işten ayrılacağını söylemiş...iyi mi oldu kötü mü bilmiyorum...moral fln kalmamıştı iş yerinde huzur moral..zor dayanıyordu o açıdan sağlığı için iyi oldu o kesin de...bilmiyorum ona da mı sıkılıyo cnm

ben geldiiim :KK70: kulaklarım çınladı geldim hemen:KK70: film fena değildi cnm ilk yarısı sıkıcı ikinci yarısı da bolbol ağlayarak geçti...kızlar içim sıkılıyo benim yaa...şebnemm tarifi isterizz :KK70:

hoşgeldin cnm . tabi veririm tarifini fotografı koyayım altına yazarım allah hayırlara çıkartsın kafana takma cnm havalardandır belki

saol canım kızlar gezin cocuk olunca gezemicez zaten bosverin :KK9:

olsun cnm çocuk ilk zamanlar zor ama sonra gezmek için engel yokki :))

demii :KK70: fırsat varken gezmekten yanayım :p yarın gene bir ev gezmesi var bakalım ruh halim nasıl olursa giderim belki

amin cnm...içim sıkılıyo eve geldiğimden beri..eşim de patronuna işten ayrılacağını söylemiş...iyi mi oldu kötü mü bilmiyorum...moral fln kalmamıştı iş yerinde huzur moral..zor dayanıyordu o açıdan sağlığı için iyi oldu o kesin de...bilmiyorum ona da mı sıkılıyo cnm

gez gez canım kafanı dagırtırsın sıkmayın canınızı hakkınızda hayrlısı olsun en iyisini yapmıs canım eşin

hoşgeldin cnm . tabi veririm tarifini fotografı koyayım altına yazarım allah hayırlara çıkartsın kafana takma cnm havalardandır belki

olsun cnm çocuk ilk zamanlar zor ama sonra gezmek için engel yokki :))

o cocuk okula da baslıcak bence zor olcak :KK9::KK33:

doğru diyorsun canım eşinin sağlığı için iyi olmuştur ama sen de destek ol daha iyi bir iş bulana kadar, umarım en kısa zamanda bulur

haklısınız kızlar.çok sağolun dualarınızı eksik etmeyin olur mu..Ben onun her kararında yanındayım o da çok iyi biliyo ben demiştim zaten bırak diye bırakmasına da hiç üzülmedim zaten daha gidecek işler bitince ayrılacak...benim içim eve geldiğimden beri sıkılıyo hiçbi şey zevk vermiyo

yok cnm ben çocuğu engel olarak görmüyorum bence herşey daha rahat olur çocuk olunca olsunda inşaşşalh :)))

cnm eşin için hayırlısı olsun

haklısınız kızlar.çok sağolun dualarınızı eksik etmeyin olur mu..Ben onun her kararında yanındayım o da çok iyi biliyo ben demiştim zaten bırak diye bırakmasına da hiç üzülmedim zaten daha gidecek işler bitince ayrılacak...benim içim eve geldiğimden beri sıkılıyo hiçbi şey zevk vermiyo

bende engel olarak görmüyorum ama herseyi ona göre ayarlıcaksın tabi canım olsunda sende varmı gelişmeler :KK34:

luckycim dualarımız sennle üzülme canım en güzel işler sizinle olsun

bende engel olarak görmüyorum ama herseyi ona göre ayarlıcaksın tabi canım olsunda sende varmı gelişmeler :KK34:

luckycim dualarımız sennle üzülme canım en güzel işler sizinle olsun

çok sağol canım benimmm :KK70: iyi ki varsınız...valla bana da zor olur gibi gelio bebiş olunca şimdiki gibi olmaz sanki...geçen gezmeye giderken ark çalışıyo bebeğine annesi bakıyo ben taşıdım gideceğimiz yere kadar 15 dk fln alıştırma olsun dedim.kollarım koptu daha 7 aylık :)) Daha alamam sanırım ben sorumluluğunu..bi süre sonra sıkılıveriyorum.gerçi kendi çocuğun olsa kaçış yok :KK70:

luckycim bu mozaik pasta dilimlerim senin için üzmeyin kendinizi her kapanan kapı başka bir kapı açar inşallah hayırlı olsun bundan sonrakiler
:KK54:

11424.jpg

kızlar tarifinide veriyorum
ben hiç bir yemeğimde tatlımda ölçü kullanmıyorum o yüzden tam ölçüler yok :)

margarini eritiyoruz üstüne kakao ve sütü ekliyoruz biraz kaynadıktan sonra şekeri ekliyorum puding kıvamına gelene kadar pişiriyoruz .
bu arada ben petibör bisküviden yaptım bisküvileri ufalamadan kırıyoruz puding kıvamındaki karışımı üstüne döküyoruz hafif soğuduktan sonra karıştırıyorum eğer çok sıvı kalırsa bisküvi ekliyorum hamur gibi olduktan sonra folyoya sarıp şekil veriyoruz buzlukta bekletiyoruz yemeden önce çıkartıyoruz yarım saatte yemek içi hazır afiyet olsun :))) :KK69:

X