Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ohh ne güzel:) ben de üniversitedeyken aldığım bursun geri ödemesini araştırıyorum yeni kanun falan çıkmış bakalım nasıl olacak

ben iyiki almamısım diyorum hiç ödemedin mi canım peki hangisini aldın biz kardeşime ödedik 3000

evet cnm inşallah kilolarımdan kurtulurum en kısa zamanda :) ohh çok severim salep :)) afiyet olsun eşimde grip oldu bizde 3 gündür ıhlamur demliyoruz

şehriye çorbası biber dolması makarna ve cacık yaptım canım sen ne yaptın

afiyet olsun yarenkacım

iyiyiz şebnemcim sen nasılsın artık senin evine de gelmek istiyoruz:)

iyim cnm sağol . inşallah en kısa zamanda eklerim fotografları

ben iyiki almamısım diyorum hiç ödemedin mi canım peki hangisini aldın biz kardeşime ödedik 3000

canım 2009 mezunu oluğum için bu sene ekim ayında ödemeler başlayacak. keşke ben de almasaydım zaten lise okur gibi üniversite okudum boşuna aldım ama artık yapacak bir şey yok. 3 ayda bir 575 lira ödeyeceğim ve 4 sene devam edecek

Son düzenleme:

çok geçmiş olsun canım zencefil bal limonda kat içine öle için bide gel kız beklerim ama kar yagınca gel

çok geçmiş olsun canım zencefil bal limonda kat içine öle için bide gel kız beklerim ama kar yagınca gel

sağol cnm evet ballı ve limonla yapıyorum işte hemen geçmiyorki grip .

ahh nerde gelebilsek keşke :))

yarenkacım bende almadım bursa geri ödemesi olduğu için iyikide almamışım

sağol cnm evet ballı ve limonla yapıyorum işte hemen geçmiyorki grip .

ahh nerde gelebilsek keşke :))

yarenkacım bende almadım bursa geri ödemesi olduğu için iyikide almamışım

anlıyorum canım bizimkilerde ödedi öle işe girseydin rahat ederdin işe girdiğinde ufak ufak kesiliyor galiba
inş hemen geçer canım

günaydın kızlar. sabah sabah çok kötü bir haber aldım. bir kız öğrencim vefat etmiş çok tatlıydı canım benim yaa ben okuldan ayrılınca da çok ağlamıştı. dün akşam aniden ölmüş gizli kalpten şüphelenmişler otopsi yapılmış daha sonucu çıkmamış. bugün cenazesi kaldırılacakmış ama gitsem mi bilmiyorum yaa hiç kimseyi tanımıyorum utanırım öyle gitmeye off...daha 8 yaşındaydı

günaydın kızlarr..dün annemdeydim malum bugn de annem bana gelecek...yarenkacım başınız sağolsun cnm çok üzüldüm.valla ne desem bilemedim ben pek dayanamıyorum öyle ortamlara..ama dayanabilirim dersen git mutlaka birini bulursun orada...

ben de hayatta dayanamam ki orda da salya sümük ağlamak istemiyorum çünkü biliyorum tutamam kendimi. veliler falan orda vardır da bilmiyorum yaa o tür ortamlara pek giremiyorum, şimdi annesine gidip başın sağolsun mu diyeyim yani komik geliyor bana

kesinlikle çok iyi anlıyorum cnm seni...en iyisi bugn dursun daha sonra 7sine fln gidersin en kötü...

kesinlikle çok iyi anlıyorum cnm seni...en iyisi bugn dursun daha sonra 7sine fln gidersin en kötü...

evet eşimle de konuştum bugün gitme ya daha sonra git ya da telefon aç dedi. gerçekten yaa çok üzülüyorum okuldan çıkınca bana hediye almıştı tuzluk ve biberlik hem de çok şıktı, şimdi gidip tuzluğu izledim

Allah rahmet eylesin Rabiim geride kalanlara sabır versin cnm...İnsanı derinden etkiliyor böyle durumlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…