Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben yatıyorum kıslar yarın görüşmek üzere eşin geldimi canım yada kaçta gelicek

kayınvaliden gelicekmi lukyy???
nasılsın biraz daha iyisin değilmi?
ben de bi kere yalnız kaldım evliyken ki benim 1. kat.
aaa baktım her sesden nem kapıyorum.vesvese yapıyor insan . Rabbime emanet et kendini. hiçbişey olmaz

aynen öle canım gündüz gözü ile bile kalsan evde insan garipden sesler geliyor gibi oluyor bende yalnız duş yapamam Allaha emanet olun iyi geceler

ben yatıyorum kıslar yarın görüşmek üzere eşin geldimi canım yada kaçta gelicek

11i geçti cnm gelişi...

Yok canım gelmedi.Aynen valla daha kötüsü bu vesvese gece uykuma yansıdı..Uykusuz bir gece geçirdik her seste sıçrayarak uyandım..Eşim evde yalnız kalmamama karar verdi bundan sonra da böyle geç gelecekmiş evde kesinlikle yalnız kalma ya annene git ya annem gelsin dedi..

canım üzüldüm valla böyle olmasına ama eşin de haklı yani korku insanın başına her şeyi getirir bazı hastalıkların nedeni zaten. bence de yanında birisi olsa daha rahat olursun, gerçi korkacak bir şey yok ama insanın elinde değil demekki

evet cnm kısaca şöyle deyim daha önce annemin evine girdiğinde uyanıktım...yani şimdi çok çok da iyiyim...aslında gece çok öyle korkmamıştım aşırı derecede ama uykuma yansıdı.neyse zaten 3 günümüz kaldı bugün ve cmt tiyatro var yarn da bakarım artık

merhaba hatunlar nasılsınız ?? bu arada evleriniz çok şeker güle güle oturalım hepimiz inşallah

tesekkürler canım senn de evinin resimlerini bekliyoruz kıs nasıl gidiyor spor

inşallah cnm en kısa zamanda eklerim sizde benim evime misafir olursunuz :))

iyi gidiyor gülpembecim salı çarşamba gittim kısmetse yarında gidicem tam 1 hafta olmuş olucak iyi gidiyor şimdilik sen neler yapıyorsun bu arada evinin manzarası ne kadar güzel yapraklar çok hoş koy kahveni gelene gidene bak :))

evet sana da misafir olmak istiyoruz iyi canım güzel geçmisene sevindim yaz geliyor formumuzu korumak gerek vala canım burdan kimse geçmiyor cok nadir belki günde 30 araba cok sessiz sakin heleki aksam 7 8 den sonra kimseyi bulamazsın bu şehir merkezi içinde geçerli ama karlı havada sahlep daha güzel oluyor

bende ne yapım evdeyim yemek yicem işte bu aksam bende tekim ne yemegi yaptın canım
şehriye çorbası biber dolması makarna ve cacık yaptım canım sen ne yaptın
merhaba hatunlar nasılsınız ?? bu arada evleriniz çok şeker güle güle oturalım hepimiz inşallah

iyiyiz şebnemcim sen nasılsın artık senin evine de gelmek istiyoruz:)

şehriye çorbası biber dolması makarna ve cacık yaptım canım sen ne yaptın

iyiyiz şebnemcim sen nasılsın artık senin evine de gelmek istiyoruz:)

afiyet olsun canım ben bişey yapmadım eşim iş arkadaslarına yemek ısmarlıyor bu aksam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…