Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

İnşallah yoktur canım öyle bir şey...Ama ama ama şöyle düşünün ben bekarken her gün en erken 11de kalkardım..dersler 1buçukta başlıyordu...evlendim evleneli neredeyse ilk defa böyle üstüste birkaç gün uyudum eşim gittikten sonra... üstüme gelmeyin ama ama ama yaa

kız 11e erken mi diyorsun:) neyse tamam tamam hadi uyu hatta git şimdi yine uyu ben çıkıyorum kızlar görüşürüz sonra

gülpembecim acenin bahar kokulu beyazlar için olanı aldım hiçbir markette renkliler için olanını bulamadım. Domestosun rengarenk çıkmış iyi midir ki onu alsam diyorum. Gerçi renklilerimde sorun olmuyo beyazlardaydı sorun ama olsun evde bulunsun..Aaa bi de ben renkliler ve beyazlar için aynı deterjanı kullanıyordum gittim renkliler için sıvı deterjan aldım bu markayı yeni deneyeceğim ama kullananlar memnundu

Son düzenleme:
ooo kıyamam sana aglama ama

dikkat et canım kendine umarım hiç birşey cıkmaz

kaçta kalkıyorsun canım sabahları yarenka

kızllaar neden kimse yazmıyo ben ben ben kötü bir şey mi yazdım yoksa...kırdım mı sizi

kız 11e erken mi diyorsun:) neyse tamam tamam hadi uyu hatta git şimdi yine uyu ben çıkıyorum kızlar görüşürüz sonra

sağol canım, haftanın 7 günü de 8 de kalkıyorum

luckycim ben hiç görmedim acenin vala burdaki domestos sadece tuvalet için var oyuzden bişey diyemicem ama acenin renkliler için uygun ben kullanıyorum
iyi kalkıyorsun canım tamam canım görüşürüz dikkat et kendine

anladım cnm ben de burda hiçbir markette bulamadım ace ( Kaç tane market baktım dün ama...domestos buldum fiyatı da uygundu onu deneyim bari..Aklına gelecek bütün marketlere baktım nedense hiçbirinde ace renkliler yok

burda da bir sürü var göndereyim sana domestos daha iyi bence

burda da bir sürü var göndereyim sana domestos daha iyi bence

Orada daha mı çok tüketiliyo aceba...ANtalyada girmediğim market kalmadı :)) O zaman domestos alayım ben en iyisi uygundu da fiyatı:))) Deterjan olarak perwoll aldım renkliler için yanında narinler için de hediyeydi toplam 3 lt...indirimdeydi bi kaç da arkadaşımdan duymuştum aldım bakalım nasılmış deneyelim

Son düzenleme:

vala bilmiyorum canım ama domestos burda sadece tuvalet için kullanıyorlar domestos al canım bende ariel aldım sıvı onu kullanıyorum dene umarım memnun kalırsın

vala bilmiyorum canım ama domestos burda sadece tuvalet için kullanıyorlar domestos al canım bende ariel aldım sıvı onu kullanıyorum dene umarım memnun kalırsın

tamam canım çok sağol..sen ne yapacakson bugün..ben şimdi balkon yıkayıp çamaşır asacağım sonra da ders..eşim geç gelecek bugn

tamam canım çok sağol..sen ne yapacakson bugün..ben şimdi balkon yıkayıp çamaşır asacağım sonra da ders..eşim geç gelecek bugn

ben basladım canım temizlik yapıom ama eve değil anlarsın ya bıktım vala sonra duş alırım alısverişe giderim yarın için sonra yemegim var dünden bende ders çalısırım bölede gün biter

ben basladım canım temizlik yapıom ama eve değil anlarsın ya bıktım vala sonra duş alırım alısverişe giderim yarın için sonra yemegim var dünden bende ders çalısırım bölede gün biter

Ahhh ahhh anlamam mı aynı dert bende de varken..Tamam cnm tutmayım seni o zaman kolay gelsin canım öpüyorum çok.kib.ben de kalkayım bari ara ara uğrarım yine.

Ahhh ahhh anlamam mı aynı dert bende de varken..Tamam cnm tutmayım seni o zaman kolay gelsin canım öpüyorum çok.kib.ben de kalkayım bari ara ara uğrarım yine.

burda gidip yaptırmak istiyorum ama cok pahalı sadece bacakların tümü 60 lira türkiyede ne rahat gidiyordum 5 dakka da bitiyordu ben şimdi 1 saat sürüyo ama şimdi hazır agda bantları aldım en fazla 30 dakka saol canım sanada kolay gelsinn bende öpüorum cok ben buaralradayım kib

gerçekten pahalıymış cnm burda komple 25 civarı...ben de gidip yaptırıyorum rahat oluyo gerçekten yoksa ben hayatta başedemiyorum ( tamam canım bende kapatmıyorum hiç bakıyorum gelip gidip...

gerçekten pahalıymış cnm burda komple 25 civarı...ben de gidip yaptırıyorum rahat oluyo gerçekten yoksa ben hayatta başedemiyorum ( tamam canım bende kapatmıyorum hiç bakıyorum gelip gidip...

en güzeli lazer epilasyon ben bi bıcı bıcı yapıp geliyorum benim maceralarımı anlatsam oooooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…