Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

sağol cnm bu arada deichman dan aldım ayakkabılarımı kulaklarını çınlattım kendi kendime :))
bende eşimi bekliyorum birşeyler hazırlayıp yeriz sonra duş ve uyku istiyorum :))

spor ayakkabısımı aldın canım benim mi kulaklarımı cınlatın :KK17: bende bekliyorum gelsede yemeğin geri kalanını ona yaptırsam :KK52:

spor ayakkabısımı aldın canım benim mi kulaklarımı cınlatın :KK17: bende bekliyorum gelsede yemeğin geri kalanını ona yaptırsam :KK52:

yok cnm topuklu ayakkabı aldım çok uygun fiyatları .
eşimde aradı birşey yapma atıştırıcam dedi bugün yemek yapmadım :) iyi oldu

güle güle giy topuklularnı yaz için mi peki aldın bugun sen yasadın ozaman :KK34:

yazlık cnm ama kışında kuru havalarda giyilebilir . evet bugün şaslı günüm :) sen ne yemek yaptın?
sana yakın diechman mağazası varsa bak bence bir sürü güzel ayakkabı var :KK66:

yazlık cnm ama kışında kuru havalarda giyilebilir . evet bugün şaslı günüm :) sen ne yemek yaptın?
sana yakın diechman mağazası varsa bak bence bir sürü güzel ayakkabı var :KK66:

kurufasulye ve pilav

var canım bakarım gerçi kıyafet ayakkabı burda pahalı türkiyede istediğim bi aykkabı burda 160 lira

kurufasulye ve pilav

var canım bakarım gerçi kıyafet ayakkabı burda pahalı türkiyede istediğim bi aykkabı burda 160 lira

afiyet olsun cnm

valla diechmanda 39-49 milyon onun için dedim oradaki ayakkabılarda başka mazalarda 100 milyondan aşağı değil

iyi akşamlar kızlar... şebnemcim hadi bakalım devamı gelir inşallah:)
ben de bugünkü halsizliğimi bir türlü atamadım akşam film izlerken uyuyakalmışım:) ama yarın dinç bir şekilde uyanmayı planlıyorum:KK6:

iyi akşamlar kızlar... şebnemcim hadi bakalım devamı gelir inşallah:)
ben de bugünkü halsizliğimi bir türlü atamadım akşam film izlerken uyuyakalmışım:) ama yarın dinç bir şekilde uyanmayı planlıyorum:KK6:

sağol yarenkacım devam etmeyi düşünüyorum :) yaza formda olmak lazım

olur cnm arada hepimize geliyor halsizlik bitkinlik yarın kalkarsın erkenden çalışırsın dersini

günaydın kıslar nasılsınız size bir sorum var yarın misafirim var gecen hafta cumartesi gelen bey bu yarın yine gelicek yarın maç varya aksam yemeğe ben ne yapıcam :KK53: tavuk corbası ve pilav kesin pilavın yanına ali nazik yapsam yetermi yada taze fasulye yapıp yada etli yapıp ali naziki salata diyemi vereyim ben ne yapayım:KK37:

günaydın kıslar nasılsınız size bir sorum var yarın misafirim var gecen hafta cumartesi gelen bey bu yarın yine gelicek yarın maç varya aksam yemeğe ben ne yapıcam :KK53: tavuk corbası ve pilav kesin pilavın yanına ali nazik yapsam yetermi yada taze fasulye yapıp yada etli yapıp ali naziki salata diyemi vereyim ben ne yapayım:KK37:

canım bence etli taze fasulye yap yeter hiç ali nazikle uğraşma, ayrıca salata yapabilirsin ama

:KK17: günaydın kızlaaar...ben yeni kalktım da nasılsınız??? Gülpembecimm bence de cnm taze fasülye yeter :KK70:

:KK17: günaydın kızlaaar...ben yeni kalktım da nasılsınız??? Gülpembecimm bence de cnm taze fasülye yeter :KK70:

günaydın canım iyiyim sen nasılsın, ben 1.5 saat ders çalıştım sen daha yeni kalkıyorsun:) bugün öğleden sonra emar sonucumu alıp göstereceğim bakalım ne çıkacak, ordan da dersaneye gideceğim

günaydın canım iyiyim sen nasılsın, ben 1.5 saat ders çalıştım sen daha yeni kalkıyorsun:) bugün öğleden sonra emar sonucumu alıp göstereceğim bakalım ne çıkacak, ordan da dersaneye gideceğim

süpersin cnm ya valla öğreneceğim çok şey var senden :KK70: Dün çok yorulmuşum bugün uyu uyu alamadım uykumu.. eşim de geç gelecek uzun bi ders çalışma sürem var bugün :KK70: evin işi de yok ohhhh:KK9: inşallah hiç bir şey çıkmaz az canım hiç bi sorun yoktur...Sonra da iyi dersleeer :KK70:

canım bence etli taze fasulye yap yeter hiç ali nazikle uğraşma, ayrıca salata yapabilirsin ama

tamam kıslar etli taze fasulye bide yanına salata bitti gitti tesekkürler kıslar bilgi için
lucky günaydın ama bak yarenka ne diyor
haberlerini bekliyoruz canım

süpersin cnm ya valla öğreneceğim çok şey var senden :KK70: Dün çok yorulmuşum bugün uyu uyu alamadım uykumu.. eşim de geç gelecek uzun bi ders çalışma sürem var bugün :KK70: evin işi de yok ohhhh:KK9: inşallah hiç bir şey çıkmaz az canım hiç bi sorun yoktur...Sonra da iyi dersleeer :KK70:

güneşi üstüne doğurmayacakmışsın kız:KK9: yani böyle diyorum ama ders olmasa ben de erkenden hayatta kalkmam:) sağol canım inşallah bir şey çıkmaz ama tek korkum romatizma, çünkü annemde de var ve ilk önce bilekte başlıyormuş

X