Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

tamam tatlım hadi sana kolay gelsin

başlayamadım ki akıl sorayım sana canım ya market alışverişi var yapılacak.evimin yakınında büyük ve küçük marketler var.yürüyerek 2 dklık mesafede iki küçük şu bilindik alışveriş merkezleri, büyük şu meşhur merkezlerin biri 10 dk ikisi de 20 dk fln...mu marketlerden biri hariç diğer üçü aynı yol üzerinde.ve çıkayım dolaşa dolaşa gideyim hem yürüyüş olur alışverişimi yapayım eşim de işten çıkınca alsın eve dönelim diyorum ama bugün mü yapsam yarın mı bilemedim yaa bugün öldü zaten bu saatten sonra ders için diyo bi tarafım bi tarafım da otur çalış yarın git diyo..

yemeğimin yanına da ek yapmam lazım

bence de canım şimdi çık alışverişini yap nasılsa bugün ders çalışmak zor olacak en azından yarın sabahtan başlarsın derse hiç bölmeden çalışırsın. bu arada diasa'da da indirim var:) ben de patlıcan musakka yapacağım ilk defa

bence de cnm naslsa çalışmıyorum en azından yarın erken kalkar oturur kendimi veririm..diasa hiç gitmedim cnm nasıl bi alışveriş merkezi..Çevremde de hiç duymadım..Genelde malum marketlerden yapıom alışverişi :) en azından dedim yürüyüş olur hepsine girer çıkar fiyat bakarım..netten de inceledim gerçi katalogları

kızlar ben geldim eşimin kuzeni şimdi gitti çalıştık dersimizi :))

akşama misafirliğe gidicez bakalım buralarda olmayabilirim

o da normal bir market canım sabancılara ait, dün akşam ben yokken eşim bir şeyler almıştı ama ben bu akşam yine onu çıkarırım alışverişe:)

hoşgeldin şebnemmcim...bi gün gidip dolaşayım cnm bezelye ve çorb var makarna yapayım yanına da

hoşgeldin canım, ohh yemek derdin de yok akşam

hoşbulduk cnm yemeği yer öyle çıkarız gerçi ama :) dünden var yemeğim bugün pilav yapıcam bi o kadar baktımda şimdi bana yakın diasa var çok gitmiyorum gerçi gitmek lazım baktımda şimdi 1 alana 1 bedava çok güzel

evet canım çok ucuza geliyor ben alacaklarımın listesini yaptım bile

merhaba kıslar nasılsınız ben geldim yemek yicem daha yemek de yok neler yapıyorsunuz kıs luckyincident sana ne oldu tembellestin böle bu aksam yemek yapmak istemiyorum yaparsam da pırasa makarna corba belki

merhaba cnm bencede git dolaş bu saatten sonra dersmi çalışılır boşver :)))

hava soğuk olmasa bi dakika düşünmeyeceğim valla..

merhaba kıslar nasılsınız ben geldim yemek yicem daha yemek de yok neler yapıyorsunuz kıs luckyincident sana ne oldu tembellestin böle bu aksam yemek yapmak istemiyorum yaparsam da pırasa makarna corba belki

ayy sorma cnm neden böyle oldum bilmiyorum bütün gün tembel tembel tv karşısında oturacağım elimden gelse hep bi bahanem var.şimdi alışverişe bile üşeniyorum evde oturunca çıkasım gelmiyo çıkınca da eve giresim...gideceğim alışverişe ne kadar tembel olsam da

diasa bize araba mesafesinde 15 dk fln gitsem mi bi ara ne

kızlar pirinç baldo mu pilavlık mı kullanıyorsunuz pilavlara

Son düzenleme:

anlıyorum seni tv yada bilgisayar insan hep oturmak istiyor alısverişte mecbursun yapmaya hadi git gel cabuk alısverişe

hoşgeldin canım iyiyim sen nasılsın, kız kim yemek yapmak istiyor ki
bu arada bugün hava çok güzel güneşli sıcak dün de kar yağıyordu, mevsimler de şaşırdı:)

anlıyorum seni tv yada bilgisayar insan hep oturmak istiyor alısverişte mecbursun yapmaya hadi git gel cabuk alısverişe

ahh ahh ben böyle değildim beni bu havalar mahvetti tamam tamam gidiyorummm şimdi çıkayım hazırlanayım beş gibi çıkarım yürüyerek giderim uyuşuk uyuşuk yarım saate eşim de çıkınca yolunun üstü o alacak zaten beni

hoşgeldin canım iyiyim sen nasılsın, kız kim yemek yapmak istiyor ki
bu arada bugün hava çok güzel güneşli sıcak dün de kar yağıyordu, mevsimler de şaşırdı:)

vala ne yapcagımı sasrdım evde yemeklik var ama kim pişircek evet burdaki arkadaslara söylüyorum kar yagdı türkiyeye diyince nasıl diyorlar azda olsa kar gördünüz

havaya suc atma yürü hem acılırsın vala temiz hava cok mu alcakların

hehe bu süperdi dimi onun ne suçu varsa...var biraz canım bi de oraya gidince bulurum kesin alacak bişeyler

hehe bu süperdi dimi onun ne suçu varsa...var biraz canım bi de oraya gidince bulurum kesin alacak bişeyler

bende bugun gittim markete komsum dediki işte blendır var git al iyi dedim ama buladım ama kendime mat aldım dediğin gibi alısverişe gidince alıncak bişeyler illaki buluyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…