Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

günaydın kızlar, dün giremedim özlemişim burayı:KK9: tokyoda tsunami olmuş şimdi izliyorum canlı gösteriyorlar ne kadar korkunç yaa ilk defa görüyorum

kimse yok mu yahuu:KK6: kızlar bime su sebili gelmiş çok güzel eşimin arkadaşı almış o da gelirken alacak

9 lira canım bildiğimiz büyük sebillerden değil ama yine de damacana için kullanılıyor yani, sitesinden bak güzel görünüyor

evet cnm gördüm çok şirin bence de..ama şimdi resin üstüne tıkladm sadece üstteki üçgen yeri veriyo sanırım ayakları yok..

gerçekten kız sen niye aniden soğudun derslerden, biri yanlış bir şey mi söyledi:KK9:

yok canımm bir haftadır her gün bi işim çıktı hiç evde durmadım ki..Şu temizlik yapacağım gün bi bıraktım sonra oraya git buraya git biraz da tembellik oturamadım..bugün gene tembel tembel takıldım şimdi oturdum tarih çalışacağım

yok canımm bir haftadır her gün bi işim çıktı hiç evde durmadım ki..Şu temizlik yapacağım gün bi bıraktım sonra oraya git buraya git biraz da tembellik oturamadım..bugün gene tembel tembel takıldım şimdi oturdum tarih çalışacağım

tamam tatlım hadi sana kolay gelsin:KK16:

X