Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bandırmaymış merkezi canım.daha öncede gölcük depremi nide hissetmiştim.deprem canımı sıkıyor

merhaba kızlar

badecim geçmiş olsun allah korusun bir daha olmaz inşallah

ben de iyiyim canım izdivaçı izliyorum daha yemek yapmadım pırasa ve makarna yapacağım basit nasılsa:)

bende esrayı izliyorum cnm :) bende daha yemek yapmadım kaç gündür yemek yapmıyorum valla ne yapıcam hiç bilmiyorum

bende esrayı izliyorum cnm :) bende daha yemek yapmadım kaç gündür yemek yapmıyorum valla ne yapıcam hiç bilmiyorum

ben zuhal topalı izliyorum çok matrak kadın:) ben de 3 gün annemlerde yemek yapmadım pazartesi de evime geldim yapmadım ama dün yapmaya başladım artık

ben zuhal topalı izliyorum çok matrak kadın:) ben de 3 gün annemlerde yemek yapmadım pazartesi de evime geldim yapmadım ama dün yapmaya başladım artık

ben sevmiyorum zuhal topalı tiyatrocu ama bzen çok saçma espiriler yapıyor esra daha iyi :)

bende mantar çorbası yapıcam ama yemek ne yapsam ki :)

selam kıslar hosgeldiniz ama ben ckıcam aksama görüşürüz inş buralardamısınız

türlü yapayım bari :) en kolayı o geldi şuan alayım kabaklarımı patlıcanlarımı soymaya başlayayım bari :)
hadi başla bari:) ben de yarım saat sonra başlayacağım
selam kıslar hosgeldiniz ama ben ckıcam aksama görüşürüz inş buralardamısınız

ara ara uğrarım canım geldiğinde görüşürüz

ben de menümde değişiklik yaptım:) etli taze fasulye koydum, makarnayı da eşim kavurarak yapacak ben hiç yapmadım nasıl yapıldığını biliyorum ama çaktırmıyorum

merhaba kızlar nasılsınız pazartesi istanbula döndük eşya falan yerleştirdim giremedim kaç gündür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…