Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet baskı beni de sıkıyor ilki yaparız 2.nezman gelcek diye sorarlar doktora gitmekden korkuyorum ben

ndurmaz canım ne demek bisey yapmadımki

kıslar bişey sorcam bu aksam lazanya yapıcam ama nasıl

yok cnm korkma doktordan sonuçta sağlık önemli

cnm vardır internette tarifler brn hiç yapmadım çokta sevmem kendisini :)

tamam o zaman cnm ohhh ben de alayım da yapayım bari ne zamandır canım istiyordu..yaptığın tarifi bana da atar mısın cnm

yok cnm korkma doktordan sonuçta sağlık önemli

cnm vardır internette tarifler brn hiç yapmadım çokta sevmem kendisini :)

senin bana gönderdiğin tarifi uygulamamıstım canım orası öle saglık önemli ama kadın oldukdan sonra da ne biliyim bi tuhaf

ben korkmuyorum kızlar ne bilim sonuçta vücutta eksik birşey varsa bebek içinde anne içinde hamilelik dönemi zor geçebiliyor düğünden önce gitmiştm yumurtalıklarımı falan gördüm :))

bakalım alttan muayne olmadım hiç.

düğünden önce ben de gitmiştim cnm hapa başlamadan önce ama alttan korkuyorum ben çok bakalım.Bebek düşünmeye başlayınca gideceğim ama mutlaka

düğünden önce ben de gitmiştim cnm hapa başlamadan önce ama alttan korkuyorum ben çok bakalım.Bebek düşünmeye başlayınca gideceğim ama mutlaka

bakalım biz düşünüyoruz eşime kalsa o ilk günden beri düşünüyor ama ben biraz zaman geçsin diye düşündüm . kaldın olmak zor gerçi her ne kadar daha kadın olma düşüncesine alışamasamda

evet alttan olayı korkutucu aynen sebnemcim kadın olma düşüncesine bende hala alısamadım eşinize söylediğinizde test olayını ne dedi bizimki ne geregi var dedi bende ya test oluncak yada bebek olmıcak dedim

evet alttan olayı korkutucu aynen sebnemcim kadın olma düşüncesine bende hala alısamadım eşinize söylediğinizde test olayını ne dedi bizimki ne geregi var dedi bende ya test oluncak yada bebek olmıcak dedim

benimki kendi dedi gidelim diye kızlar eşim geldi çıkmam gerek..görüşürüz yine. gülpembecim ekledim cnmm öpüyorum hepiniziii

Son düzenleme:

benim eşimde baştan ne gerek var dedi ama sonra allah korusun eğer birşey ihmal edilirse neler olduğunu anlatınca oda istiyor test yaptırmamı erkeklerin hepsi aynı ilk başta herşeye ne gerek var diyorlar :)) bende eşimin sigarayı bırakma şartı koydum zaten evde hiç içirtmiyorum balkonda içiyor ama hamileyken kokusunu bile istemiyorum

benimki kendi dedi gidelim diye kızlar eşim geldi çıkmam gerek..görüşürüz yine. gülpembecim ekledim cnmm öpüyorum hepiniziii

tamam canım ekledim bende bende gidicem daha yemek edicem

ah ah benimki hala inat bi iki deneriz olmazsa gideriz ben kesin tavrımı koydum istiyorsan önce test oluncak yoksa yok dogurmam senin cocugunu dedim cok kızmıstım ona bizimkisi bıraktı cok şükür ne olursa olsun canım kokuyor cok agır ya

merhaba cnm bende 2010 da 11 temmuzda evlendim:))) hayırlısı olsun senin için

hatunlar nasılsınız sizleri özledim kaç gündür gelemedim nasılsınız geçmişi okıyup geliyorum

:)))) inan sadece 11 temmuz dikkatimi çekmiş bilinçaltı olsa gerekr rabbim mutluluk huzur verisin inşallah hepimize

günaydın kızlar nasılsınız, akşam halam geldi giremedim az önce gitti. geçmişi okudum da ndurmazcım canım geçmiş olsun ama kesin test yaptır sonuçta ilaçlar yüzde 100 korumuyor, mide bulantısı stresten de olabilir, ben de nişanlıyken eşya falan bakarken hatta gelinlik bakmaya bile giderken midem bulanmıştı sokak ortasında nerdeyse kusacaktım doktora falan gittim gebelik testi yapacaklardı:) tahlil falan yapıldı ama bir şey çıkmayınca en son guatrdan olabilir diyip beni gönderdiler evlendikten sonra da 1-2 defa oldu ama seninki farklı olabilir

ben de nerede ki bu kız diye düşündüm valla Yaptım cnm yok bir şey...devam ederse giderim zaten doktora

ben de nerede ki bu kız diye düşündüm valla Yaptım cnm yok bir şey...devam ederse giderim zaten doktora
ben hiç burdan eksik olur muyum:) sevindim canım tabi belki önemli bir şey vardır devam ederse git
günaydınn kızlarrrrrrrrrrrrrrr
balıkesirde deprem oldu korkunçtu yaa
zaten hava kötü

günaydın canım, geçmiş olsun hissettiniz mi depremi şiddeti kaçtı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…