Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

hosgeldin canım nasıl geçti sınavın komple mi sınava girdin ne yemeği yaptın canım

hoşbulduk canım, sabah 10-12 arası genel kültür genel yetenek testi oluyor, 12.30-15 arası da eğitim bilimleri sınavı oluyor yani 5 saat sürüyor. pırasa yaptım canım sonra da makarna yapacağım

hoşbulduk canım, sabah 10-12 arası genel kültür genel yetenek testi oluyor, 12.30-15 arası da eğitim bilimleri sınavı oluyor yani 5 saat sürüyor. pırasa yaptım canım sonra da makarna yapacağım

nasıl geçti peki ?gerçek sınavıda biliyorum eşim girmişti bi keresnde afiyet olsun canım

nasıl geçti peki ?gerçek sınavıda biliyorum eşim girmişti bi keresnde afiyet olsun canım

daha konu eksiğimiz çok olduğu için (hatta daha başlamayan 4 ders var) pek iyi değildi ama kötü de değildi en azından şimdiye kadar gördüklerimizi yapabildim canım sen ne yemek yapacaksın

daha konu eksiğimiz çok olduğu için (hatta daha başlamayan 4 ders var) pek iyi değildi ama kötü de değildi en azından şimdiye kadar gördüklerimizi yapabildim canım sen ne yemek yapacaksın

anladım canım zaten oturur zmanla vala suan eşim evde ve uyuyor 6 da tekrar gidecek aksam dan kalan senin yemeğin var :KK9: birde pilav var corba yapsam mı bilemedim sen ne corbası yaptın yanına

anladım canım zaten oturur zmanla vala suan eşim evde ve uyuyor 6 da tekrar gidecek aksam dan kalan senin yemeğin var :KK9: birde pilav var corba yapsam mı bilemedim sen ne corbası yaptın yanına

bence çorbaya gerek yok canım çünkü ben de yapmadım:KK9: nasıl olmuştu peki köftem:KK37:

şebnemcim yok cnm yeni değil.Gitti bakalım tamire 40tl çekmiş de telefonumun canı :p Telefonsuz kaldım inş çabuk gelir.pzt salı dedi ama bakalımm

şebnemcim yok cnm yeni değil.Gitti bakalım tamire 40tl çekmiş de telefonumun canı :p Telefonsuz kaldım inş çabuk gelir.pzt salı dedi ama bakalımm

canım telefonun kaç yıllıktı, benim eski telefonumun da pili şişmeye başlayınca kullanma patlar dediler eşim hemen yenisini aldı:) sen de dikkat et bence

merhaba kıslar nasılsınız damlacım üzme kendini sen bence bian önce kendi doktoruna git yyarıda kes tatili doktor kendini belli ettti al bunu kullan o kötü ilaç ne demek fazla üzme sen kendini:KK54:

sağol canım kafam karıştı biri birşey diyor diğeri başka birşey bide tıp okuyorlar sözde kutsal ama:)neyse benim durumum salı belli olur muayhanesine gidince hamaratt kızlar yemekler hazır hepiniz dersler de çalışılmış:)ben hiç çalışmadım bugün

sağol canım kafam karıştı biri birşey diyor diğeri başka birşey bide tıp okuyorlar sözde kutsal ama:)neyse benim durumum salı belli olur muayhanesine gidince hamaratt kızlar yemekler hazır hepiniz dersler de çalışılmış:)ben hiç çalışmadım bugün

gerçekten dediğin gibi tıp okuyorlar birde belkide adam anlasmıstır bi ilaç firması ile sana onu kullandırcaklar benm kuzenime doktroru sey dedi cocugun kafası cok büyük doguramazsın sezeryan yapalım ama cocuk oldugu gibi geldi ve normal dogurdu calısırsn canım merak etme

canım bence istanbula gelince zeynep kamile git çünkü branşları zaten kadın doğum ve çocuk. halam orda doktordu emekli oldu gerçekten ordaki hasta doktor ilişkisinden çok memnundu ve bizim ailede de oraya giden çok var, ben de orda doğmuşum:) tabi yine sen bilirsin dikkat et kendine

tamam canım erimezsek gideriz:KK9: sen ne yapıyorsun canım teksin galiba, ben de çarşamba akşamı 11-12 ye kadar tek kalacağım ilk defa:) eşim arkadaşlarıyla buluşacak

evet tekim eşimi bekliyorum bi film patlatırım bende baska yapıcak bişey yok eşin birde ankaraya gidicek bu ayrı ama dimi arada bi yapmak gerekiyor ben gecen yaptım :KK53:

X