Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

olsun cnm bulunur yiyecek bir şeyler:))
Yarenkacım afiyet olsun şimdiden cnm..Sana özelden bi mat sorusu sormam mümkün mü cnm eşim evde yok çatlayacağım cevabını bulamadım:KK70: matematiğin ilk konusu ile ilgili temel kavramlar...

kıslar nasılsınız ben geldim yemegimi koydum eşimi bekliyorum ve dizimi bekliyorum geçmişi okuyamadım hepinize iyi aksamlar

kıslar size bir soru bilene 100 puan :KK52:

bulgur pilavının yanına neler yapıyorsunuz hadi bakalım cevap :KK33:

kıslar nasılsınız ben geldim yemegimi koydum eşimi bekliyorum ve dizimi bekliyorum geçmişi okuyamadım hepinize iyi aksamlar

hoşgeldin canım biz de yemeğimizi yedik çayı bekliyoruz.
bulgurun yanına genelde tavuk yapıyorum, taze fasulye de olur, sade patates yemeği de olur. eşim tavuğu çok çok sevdiği için genelde tavuk-bulgur ikilisini beraber yapıyorum:KK9:

hoşgeldin canım biz de yemeğimizi yedik çayı bekliyoruz.
bulgurun yanına genelde tavuk yapıyorum, taze fasulye de olur, sade patates yemeği de olur. eşim tavuğu çok çok sevdiği için genelde tavuk-bulgur ikilisini beraber yapıyorum:KK9:

ilk 100 puanı yarenka aldı kıslar :KK52: :KK9: sizde kazanmak istiyorsanız dökün hünerlerinizi :KK33: afiyet olsun canım bizde yedik cok şükür ve toplantı artık bitti son 2 gün sonra rahatız yarın sabah yokum ama yarın cuma öğleden sonra görüşürüz özleyin beni anacım :82:

kızlaaar nasılsınız:))) Günaydıın :KK70:
benim keyfim yok.Telefonum bozuldu :KK43:( ilginç bir şekilde hem de.. Sürgüsünü kapatınca tel kapanıyor ekran kararıyor ama tuşlar çalışıyor tuş sesi geliyor.Sürgüyü açınca da telefonu tekrar açmak gerekiyor:KK43:( Garantisi de bitti kimbilir ne kadar para vermem gerek

kızlaaar nasılsınız:))) Günaydıın :KK70:
benim keyfim yok.Telefonum bozuldu :KK43:( ilginç bir şekilde hem de.. Sürgüsünü kapatınca tel kapanıyor ekran kararıyor ama tuşlar çalışıyor tuş sesi geliyor.Sürgüyü açınca da telefonu tekrar açmak gerekiyor:KK43:( Garantisi de bitti kimbilir ne kadar para vermem gerek

günaydın canım nasılsın benimde keyfim yok izmirde doktor 2li testi yaptırmayın 3lüyü yaptırın falan dedi burdada doktora gittik sabah yapılması lazım falan dedi ama hastahanede yapmıyoruz muayhanem var falan dedi bizde yaptırdık mecburen bide tekrar gitcez muayhaneye anlayacağınız paracı doktor:)öbür doktorun verdiği ilaçları kullanma falan dedi kafam karıştı moralim bozuldu

günaydın canım nasılsın benimde keyfim yok izmirde doktor 2li testi yaptırmayın 3lüyü yaptırın falan dedi burdada doktora gittik sabah yapılması lazım falan dedi ama hastahanede yapmıyoruz muayhanem var falan dedi bizde yaptırdık mecburen bide tekrar gitcez muayhaneye anlayacağınız paracı doktor:)öbür doktorun verdiği ilaçları kullanma falan dedi kafam karıştı moralim bozuldu

Kıyamam sana canım yaa zor sağlık hiçbir şeye benzemiyo valla. Umarım testlerin sonuçları iyi çıkar bitanem.Ayy sorma valla bir doktorun dediği diğerine uymuyo ya

Kıyamam sana canım yaa zor sağlık hiçbir şeye benzemiyo valla. Umarım testlerin sonuçları iyi çıkar bitanem.Ayy sorma valla bir doktorun dediği diğerine uymuyo ya

inşallah iyi çıkar canım dedikleri birbirine uymuyo dediğin gibi bide boynuna dolanmış kordonu ama tehlikeli bi durum değil dedi onada canım sıkıldı:KK43:

inşallah iyi çıkar canım dedikleri birbirine uymuyo dediğin gibi bide boynuna dolanmış kordonu ama tehlikeli bi durum değil dedi onada canım sıkıldı:KK43:

Allah Allah ya sen bi hastahaneye git cnm bence orada bi kontrol etsinler tekrar ya da başka bi doktora.En azından için rahat olur

merhaba kızlar nasılsınız ?

ndurmazcım eğer yeniyse yapılır garantisi varsa problem olmaz

merhaba kıslar nasılsınız damlacım üzme kendini sen bence bian önce kendi doktoruna git yyarıda kes tatili doktor kendini belli ettti al bunu kullan o kötü ilaç ne demek fazla üzme sen kendini:KK54:

X