Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yok kıs bizimki kaza idi ama olurmu olmaz mı bilmiyorum bazı metodlar varya yatman gerek kalkmaman falan biz istemediğimiz için hemen kalktık

o zaman 1 defadan bir şey olmaz istersen internetten yumurtlama gününü falan hesapla, o günlere denk gelmişse hamile kalma ihtimalin yüksek olur:)

kısmet tabi biz ne yaparsak yapalım gelcekse gelir

evet canım hayırlısı, kız bak kaç gündür sana söylemeyi unutuyorum. geçenlerde bizim hoca söyledi, sigarayı bırakmak için mide bulandırıcı ilaç içip peşinden sigara içiyormuşsun miden bulanıyormuş, sanki bir daha sigara içince yine midem bulanır diye düşünüp içmiyormuşsun artık, yani psikolojik olarak midenin bulanacağını düşünüp sigarayı bırakıyorsun. acaba eşinde denesen mi

burda o ilacı bulabilirmiyim acaba eger kalırsak burda spor salonuna yazılcak kilo alabilmesi için aslında senin dediğin mantıklı ben bile içtim bırakmadı bekliyorum artık nezman bırakcak diye

burda o ilacı bulabilirmiyim acaba eger kalırsak burda spor salonuna yazılcak kilo alabilmesi için aslında senin dediğin mantıklı ben bile içtim bırakmadı bekliyorum artık nezman bırakcak diye

ilacın adını sordum ama bilmiyordu hayatımda hiç kullanmadım o yüzden sadece böyle bir ilaç olduğunu biliyorum dedi canım, eşin niye kilo almak istiyor çok mu zayıf

ilacın adını sordum ama bilmiyordu hayatımda hiç kullanmadım o yüzden sadece böyle bir ilaç olduğunu biliyorum dedi canım, eşin niye kilo almak istiyor çok mu zayıf

cok zayıf evlendiğimiz gün 52 kiloydu boy 180 yaklasık gerçi burda 1 sene tek yasadı normal ama suanda 59-60 kilo benim sayemde ince uzun boylu benim eşim bacakları mesela cok ince suan ufak bir göbeği var sadece göbege gidiyor oyuzden spor yapması gerek

bayağı zayıfmış canım ya dediğin gibi dengeli olması için spora gitmesi lazım, benim de bir arkadaşım vardı üstü 42 beden altı 36 bedendi yani düşün pantolonu büyük beden alıyor bu defa bacakları içinde kürdan gibi kalıyordu

eşim dengeli ama kilo alırsada göbege gidiyor oyuzden spor gerekli ama ben armutum üstüm 34 alt beden 36 bel yok bende kalca cok

belli oluyor ama kotlarda etekler de falan

kıs kar yagdı mı istanbulaaaa

haberlerde de cıkmadı

yok kız daha yağmadı ama önümüzdeki günlerde bekleniyormuş, sabahtan beri hava o kadar karanlık ki uyuyasım geliyor:) oralarda nasıl çok soğuk mu

yok kız daha yağmadı ama önümüzdeki günlerde bekleniyormuş, sabahtan beri hava o kadar karanlık ki uyuyasım geliyor:) oralarda nasıl çok soğuk mu

kısın zaten herkesin üstüne bi agırlık oluyor burda hava bazen iyi oluyor bazen kötü oluyor ama genellikle soguk güneşi görmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…