Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kızlaaar nasılsınız :)) Yeni oturabildim işe git gel sonra sticker aldım onları yapıştırmakla uğraştık şimdi oturdum bakayım dedim size..evim evim güzel evim bölümüne evimin fotolarını attım :))

kızlaaar nasılsınız :)) Yeni oturabildim işe git gel sonra sticker aldım onları yapıştırmakla uğraştık şimdi oturdum bakayım dedim size..evim evim güzel evim bölümüne evimin fotolarını attım :))

evin cok güzelmiş canım güle güle otur ama öle dediğin gibi eski değil gayet bakımlı bir Allah herkese istediği gibi ev nasip etsin stickerlerinda yakıyor:nazar: onları daha sonra cıkartabiliyormusun peki

evin cok güzelmiş canım güle güle otur ama öle dediğin gibi eski değil gayet bakımlı bir Allah herkese istediği gibi ev nasip etsin stickerlerinda yakıyor:nazar: onları daha sonra cıkartabiliyormusun peki

ayyy canım çok sağol amiiin rabbim herkesin gönlündekini versin.. :)))) Çıkartılıyor yazıyor cnm ama sanki boyasını alacak gibi geldi bana çıkartırken

afiyet olsun canım eminim güzel olur benm fırında birşey pişirme hep kaosla sonuclanıyor özellikle kurabiyeler börekler cogunlukla yakıyorum :KK1: bide bende davul var uyuz hep yakıyor böreklerimi :KK37:
yaptım ve yedik bile canım valla çok güzel olmuştu ellerime sağlık:KK9: benimki mini fırın olduğu için ayarlayabiliyorum ama davulda olmuyor biliyorum annemlerin öyleydi, bir şey yapacağım zaman fırına kadar olan kısmı ben ayarlıyordum pişirme kısmını da annem:)

evin çok güzel canım, umarım huzurunuz hiç eksik olmaz:KK16:

ben de aynen bildiğin gibi canım ders çalıştım şimdi yemek ısıtıyorum 5 dk sonra eşim gelir, sen niye kötüsün canım grip mi oldun

vala ne güzel işlerini bitirmissin ben hiç birşey yapamadım afiyet olsun canım grip değilimde midem bulanıyor kahvaltı yapamadım cok kötü hissediyorum bi sıcak cay içtim bide kek yedim

vala ne güzel işlerini bitirmissin ben hiç birşey yapamadım afiyet olsun canım grip değilimde midem bulanıyor kahvaltı yapamadım cok kötü hissediyorum bi sıcak cay içtim bide kek yedim

sağol canım, senin niye miden bulanıyor kız:KK53:

X