Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ne güzel bizde de herzmanki gibi yalnızdık burda nehir var oraya gttik herkesin elinde havai fişekler patlattılar işte öle bişey yapmadık

olsun canım düşünsene geçen yılbaşında yanında sevdiğin yoktu yalnızdın bu sene beraberdiniz ne güzel

evet bütün akşamlar bizim
naber canım ne var ne yok havalar düzeldi mi biraz

nasıl olalım canım ya cumadan yarım gün bugun tüm gün tatildi bize yarın nasıl kalcaz diye düşünüyoruz şimdi son tatil günümüzde kahvaltı edicez düzeldi ya 24 ünden beri kar yagmıyor sen neler yapıyorsun cnaım nasıl gidiyor ders dersane

tatil kadar güzel bir şey var mı yaa eşim de 10 gündür evdeydi bugün işe başlayınca sabah kalkmak o kadar zorumuza gitti ki:) ben de aynen devam canım hafta sonu dersaneye gidiyorum hafta içi de ders çalışıyorum inşallah emeğimin karşılığını alırım...

teske evde yatsak hep bir şey sorcam sen edebiyatcısın teskemi keskemi

umarım alırsın ve istediğin yer olur hersey bi dert

yok canım ya gözümüz o kadar yükseklerde değil ama inşallah ben atanır atanmaz ev alacağız.
bu arada herkese günaydın

inş alırsınız canım bizimde planımız öle eger burda kalırsak

bana günaydın sadece sana da günaydın canım

neler yapıyorsun evde canım nasıl geçiyo birgünün bende evdeyimde bi türlü kalkamıyom pc basından

valla her şey monoton canım ya ders çalış mola ver yemek ye yat kalk tekrar ders çalış:) bu cumartesi dersane çıkışı tiyatro için bilet aldık ama annemle kardeşim gelebiliriz dediler gelmeyin de diyemedim gelmelerini de istemiyorum çünkü kaç aydır bu oyuna gitmeyi planlıyorduk artık gelseler de kardeşimle eşim gider benle annem otururuz.
inşallah 9 temmuzdan sonra ben de hep pc başında olmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…