Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

biz de oturuyoruz yahşi cazibeyi izliyoruz çok komik bir dizi:)

vala biz izleyemiyoruz :KK43: malum şifre olayları normalde yahşi cazibeyi izlemiyoz ama izlediğimiz bi dizi varsa netten izliyoruz biz cumartesi günleri dvd keyfi yapıyoruz buaksam karayip korsanlarını izlicez canım sen yada eşin sigara içiyormu

soruyu su yuzden sordum benim içiyorda nasıl vazgeçircem onu düşünüyorum canım ben cıkıyorum film baslıcak :KK70: görüşmek üzere kendine iyi bak

vala biz izleyemiyoruz :KK43: malum şifre olayları normalde yahşi cazibeyi izlemiyoz ama izlediğimiz bi dizi varsa netten izliyoruz biz cumartesi günleri dvd keyfi yapıyoruz buaksam karayip korsanlarını izlicez canım sen yada eşin sigara içiyormu

yok canım ikimiz de içmiyoruz kokusu bile iğrenç geliyor, misafir geldiğinde çıkıp balkonda içiyor:) ama eşin nasıl vazgeçer hiç bilmiyorum annem babam falan da içmediği için sigarayla uzaktan yakından ilişkim yok:KK9: eşinin içip senin içmemen kötü oluyordur kokusu ağır gelir, hiç bırakma girişiminde bulunmadı mı eşin:)

yok canım ikimiz de içmiyoruz kokusu bile iğrenç geliyor, misafir geldiğinde çıkıp balkonda içiyor:) ama eşin nasıl vazgeçer hiç bilmiyorum annem babam falan da içmediği için sigarayla uzaktan yakından ilişkim yok:KK9: eşinin içip senin içmemen kötü oluyordur kokusu ağır gelir, hiç bırakma girişiminde bulunmadı mı eşin:)

ya cıkarken bıraktı geldi buraya baslamıs bende bıraktı diye biliyorum nerde balayında içti ii dedim bırakcam dedi bırakmadı buraya geldik yine bırakmadı sigaraları almaya basladım hatta gözü önünde paketi kırdım çöpe attım ama genede içiyor cok değil günde 2-3 tane benm ailemde de kimse içmedi babamda gelen misafiri balkona yollardı evet benm için cok kötü

ya cıkarken bıraktı geldi buraya baslamıs bende bıraktı diye biliyorum nerde balayında içti ii dedim bırakcam dedi bırakmadı buraya geldik yine bırakmadı sigaraları almaya basladım hatta gözü önünde paketi kırdım çöpe attım ama genede içiyor cok değil günde 2-3 tane benm ailemde de kimse içmedi babamda gelen misafiri balkona yollardı evet benm için cok kötü

aslında günde 2-3 tane içiyorsa az yani bırakması da kolay olur ama demekki kolay kolay bırakılmıyor:)

hayrlısı olsun canım bende senden 2 gün sonra 1 senelik evli olmus olcam zaman ne cabuk geçiyor :KK37:

taze gelinliğimiz kalmıcak yarenka :KK53:

bana ne yaa ben hala taze gelin olmak istiyorum:KK9:
bu arada herkesin yeni yılı kutlu olsun, 2010 bizim yılımız oldu evlendik umarım 2011'de de çok güzel günler geçiririz:KK71:

bana ne yaa ben hala taze gelin olmak istiyorum:KK9:
bu arada herkesin yeni yılı kutlu olsun, 2010 bizim yılımız oldu evlendik umarım 2011'de de çok güzel günler geçiririz:KK71:

vala artık tazeliğin(imiz) kalmadı :KK33:

seninde canım yeni yılın kutlu olsun umarım güzel günler geçiririz :nazar:

valla güzel geçti canım annem güzel yemekler yapmıştı amcamlar ve kuzenlerim bizdeydi güldük eğlendik sonra herkes kendi evine:) sizin nasıl geçti canım

ne güzel bizde de herzmanki gibi yalnızdık burda nehir var oraya gttik herkesin elinde havai fişekler patlattılar işte öle bişey yapmadık :KK50:

X